Da li i koliko vezbate?

Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Hm... Kao masu mislio sam salo, meso(nezategnuto)...

Ne znam shta da radim, u sept cu 20 i i dalje sam iste kilaze kao pre 3 godine... Jednostavno ne mrdam, a rastem... A najveci - mi je shto mi metabolizam radi na nervnoj bazi... shto se vishe nerviram, brze mrshavim... Ebem li ga shta cu... Daj boze da bude kao shto kazete, ali... sumnjam neshtowacko2wacko2
 
Učlanjen(a)
10.06.2009
Poruka
46
Pa idi u teretanu...?! :)

To ti pricamo sve vreme... idi vezbaj i dobro krkaj pa ces videti...

Samo nemoj da se plasis misica... bolje pocni da se plasis sala, i nemoj da ga prizeljkujes toliko... prizeljkuj misice ;)
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Hm... Kao masu mislio sam salo, meso(nezategnuto)...

Ne znam shta da radim, u sept cu 20 i i dalje sam iste kilaze kao pre 3 godine... Jednostavno ne mrdam, a rastem... A najveci - mi je shto mi metabolizam radi na nervnoj bazi... shto se vishe nerviram, brze mrshavim... Ebem li ga shta cu... Daj boze da bude kao shto kazete, ali... sumnjam neshtowacko2wacko2
Vrlo je bitno da se redovno hranis... Sta to znaci? Da jedes vise obroka dnevno...pod time se podrazumeva minimum sest obroka dnevno naravno u malim kolicinama i naravno da to budu zdravi obroci koji sadrze sve sto nam je neophodno. Vrlo je bitno da ti obroci budu priblizno u isto vreme, koliko je to moguce...
Da li si probao nekada da pijes proteine?
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Nisam dao ni dinar :D Bio sam sve preko knjizice, zbog cira, slali su me svuda... Jedem 4 puta dnevno, a pijem litar vode odprilike i litar coca cole dnevno (smiruje mi stomak gazirano, zbog masne hrane) A jedem, shta sve moze kalorichno, i zdravo i nezdravo... Zavisi kako kada... Slatko ponekad pa ponekad, jer iako slatko goji, chokolada zatvara stomak :(

Ae sad da te vidim cobi :D Ovaj rebus ako resis imash gajbu pivo od mene( e da, alkohol veoma slabo) :D

Da krenemo sa rebusom,jedes 4 puta ali neredovno u sta sam skoro skroz siguran,moras da povecas bar jos 1 obrok,znaci da imas 5 obroka.Drugo koka-kola ti ne smituje stomak nego ga unistava,najvece zlo koje postoji danas je koka-kola ostavi u casi preko noci komad mesa u koka-koli pa ces videti ujutro koliko je zdrava.Ona velikim procentom sode u sebi razjede sve to sto si ti pojeo a tek sto ti je za takav tvoj ciraski zeludac,posebno.Znaci kokakola napolje,a jos 1 litar vode ubaci.prva 3 obroka da budu sa viskom procentom ugljenih hidrata,znaci krompir,pirinac,ovsene pahuljice,musli,integralno pecivo.proizvode od belog brasna izbaci,teretana bi trebala 3 puta nedeljno,pa da vidimo sta ce se desiti.Gajbom piva tesko da mozes da me castis posto vec 10 godina ne pijem;)
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Dzabe mu proteini ako ne ide u teretanu...
zasto mislis da su dzaba.To je sito kao kada bi rekao dzaba jedes mesa kad ne ides u teretanu,proteiski napici su suplementi ili dijetetski dodaci ishrani a ne treningu,znaci njih moze da pije svako i da ima blagodeti od njih.U Studentovom slucaju bi isao neki gainer sa manjim procentom proteina a vecim procentom U.H.da bi imao sto veci kalorijski suficit radi povecanja telesne tezine
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
24
Потребни су протеини свима који вежбају.Јер, ти после теретане, наједеш се као стока, али док се то свари у организму прође доста времена а мишић чека.Зато лепо после теретане попијеш протеине па полако кући, истушираш се па седнеш да кркаш, е то је ствар.Протеини се брзо разлажу у организму и ти мишић нахраниш, храну додаш кући и то је то...Ти би вежбањем у теретани знаш колико требао да поједеш кући меса, јаја итд да би нагрувао протеине, много!Зато купиш протеине и нахраниш мишиће као човек.yes3
 
Član
Učlanjen(a)
24.07.2009
Poruka
21
i sa proteinima treba biti oprezan
mogu da stete bubrezima i besici ako se preteruje
(ukoliko mokraca postane tamnija i dobije jachi miris,treba smanjiti proteine)

a kolicine mesa(crvenog) ne treba da prelaze 500g nedeljno
 
Učlanjen(a)
10.06.2009
Poruka
46
ukoliko mokraca dobije tamniju boju i jaci miris to znaci da ste dehidrirali i da treba povecati unos vode...
 
Natrag
Top