Da li i koliko vezbate?

Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Koliko ste fizicki aktivni? Da li i koliko vezbate?
Najnovija istrazivanja su pokazala da fizicka aktivnost tj vezbanje pozitivno utice ne samo na kompletno psihofizicko stanje vec i da utice na lucenje hormona gladi.Različite fizičke vežbe, različito deluju na lučenje dva ključna hormona koji utiču na apetit, grelin (podstiče apetit) i peptid YY (smanjuje apetit). :dance2:
Vase misljenje?
 
Učlanjen(a)
21.05.2009
Poruka
302
Pa vezbam koliko mi to vreme dozvoli ali sad i nemam bas puno vremena...kad sam bas fizicki aktivan treniram nindjucu 2 puta nedeljno a kuci ovako radim sklekove propadanja....i ima rezultata..ali ako hocete nesto da postignete onda morate svaki dan da vezbate...ako bas ne mozete onda svaki drugi ali ovo prvo bi bilo pozeljnije...i to radite u serijama...sa minut odmora....
 
Član
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
24
Svaki dan vezbati ! wacko2wacko2wacko2
to je cista glupost !!!
jesi ti cuo da misic nekad treba i da odmara
ako neko svaki dan vezba ""MISIC MOZE SAMO DA SANJA """
za dobijanje misicne mase misic treba pogoditi ali ga treba i odmoriti ali i nahtaniti
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
108
3 puta nedeljno, malo trbušnjake, čučnjeve, sklekove...
Desi se nekad da zaboravim D:
 
Učlanjen(a)
21.05.2009
Poruka
302
Svaki dan vezbati ! wacko2wacko2wacko2
to je cista glupost !!!
jesi ti cuo da misic nekad treba i da odmara
ako neko svaki dan vezba ""MISIC MOZE SAMO DA SANJA """
za dobijanje misicne mase misic treba pogoditi ali ga treba i odmoriti ali i nahtaniti

Nije glupost...znam da treba odmarati misice ali ako zelis da napredujes biraj tezi put...svaki dan...tesko je....ne mozes da uradis kao juce ali mozes malo..sutra vise i vrtis se...znam po sebi..i ima efekta...
 
Učlanjen(a)
10.06.2009
Poruka
46
Moze da se radi svakog dana ali ako na svakom treningu radite po jednu grupu misica.

Problem je sto kod nas ljudi uglavnom rade po dve tri grupe za trening pa sutra opet pa opet pa opet... a to je dobar put jedino u katabolizam tj. kada telo pocne da sagoreva samo sebe i umesto da rastete vi se smanjujete u misicnoj masi...
 
Član
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
24
Moze da se radi svakog dana ali ako na svakom treningu radite po jednu grupu misica.

Problem je sto kod nas ljudi uglavnom rade po dve tri grupe za trening pa sutra opet pa opet pa opet... a to je dobar put jedino u katabolizam tj. kada telo pocne da sagoreva samo sebe i umesto da rastete vi se smanjujete u misicnoj masi...
ajde momcino sastavi jedan dobar trening program da te vidim!!
jesi ti citav vezbati 7 dana u nedelji je besmislica
a sto se tice vezbanja svaki dan neznam kolike to mozes da postignes rezultate sa takvom gluposcu
4 puta nedeljno je sasvim dovoljno da se dobiju super rezultati
a ti rezultati sem dobrog vezbanja zavisi i od ishrane a i od odmora
 
Učlanjen(a)
21.05.2009
Poruka
302
Dobro..svako ima svoje misljenje..jeste da je vazna i ishrana a telu je sasvim dovoljno spavanje da bi se totalno odmorilo...ja znam dosta ljudi koje rade svaki dan i treniraju sa mnom i nema nista lose u tome....
 
Član
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
24
Dobro..svako ima svoje misljenje..jeste da je vazna i ishrana a telu je sasvim dovoljno spavanje da bi se totalno odmorilo...ja znam dosta ljudi koje rade svaki dan i treniraju sa mnom i nema nista lose u tome....
nije stvar u misljenju nego je glupo da pravis gresku
raditi vise od jednom nedeljno neki misic je besmisleno dovoljno je jednom
ja kada sam krenuo u teretanu sam mislio da idem svaki dan ali sam u nerednom periodu shvatio da je to besmislica
ajd napisi taj tvoj uspesan nedeljni trening rada...
 
Učlanjen(a)
21.05.2009
Poruka
302
E ne mogu sad da nadjem papir gde sam sve zapisivao neko vreme...cim nadjem napisacu ovde...:yea:
 
Natrag
Top