Da li i koliko vezbate?

Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
110
au sve neki sportiski ili bilderi (da da bilderi).. ja ne radim nista, pusim, pijem, ne dizem nista teze od buxne i zivim 18 godina bez ikakvih problema, visok sam oko 175 i imam oko 68kg :D toliko od mene
 
Član
Učlanjen(a)
24.07.2009
Poruka
21
da ali znaci i ovo
moj decko je jeo mnogo mesa(pored toga je pio dosta technosti,svaki dan)
mokraca je postala malo tamnija i pocela je jako da mirise
i lekar je odmah pitao koliko vode pije i koliko mesa jede
rekao mu je da smanji meso
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Ja inace mnogo obozavam sport.Pa ovako da krenem...idem u teretanu 3x nedeljno,trcim 1x nedeljno,plivam dosta,kod kuce trbusnjaci,sklekovi,propadanja i udaranje u vrecu.Ponekad se bacim i na kucni aerobik.Pijem samo belo vino,a da l' pusim...pa kao ne pusim,ali zapalim 1-2 cigare na dan.
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2009
Poruka
61
Teratana svaki drugi - treci dan do 3h vezbanja nakon toga odlazak u bazen, jelo i spavanje.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
da ali znaci i ovo
moj decko je jeo mnogo mesa(pored toga je pio dosta technosti,svaki dan)
mokraca je postala malo tamnija i pocela je jako da mirise
i lekar je odmah pitao koliko vode pije i koliko mesa jede
rekao mu je da smanji meso
dosta tecnosti nije sto i dosta vode.U normalnim uslovima za odraslog coveka to je mimimum 2 litra vode+fizicka ativnost+spoljsnja temperatura.
Ja sam dok sam se tamicio pio 7-8 l vode.E sad ako tvoj decko ne trenira ona nema potrebe za velikim kolicinama mesa.Bodybilding je specifican sport,tako da je doktorova konstatacija vrlo stura i povrsna.
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
Pa ja ako krenem da vam na brajam,vi bi pomreli ovde....Treniram fudbal vec 11godina...Treninge imam svaki dan 1x na dan,samo subotom i nedeljom 2x na dan!Pusim naravno,ali cu to ostaviti uskoro ;) ,a sto se tice alkohola,to vise ne pijem! :D
 
Član
Učlanjen(a)
27.08.2009
Poruka
80
Ja vezbam svakog dana, imam odradjem plan treninga i tako se pridrzavam svakog dana. :)
 
Natrag
Top