Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ostavio sam ti link sa tisućama stranica. Međutim, očito lažeš da su tebi činjenice bitne, jer ih nisi išao pogledati i provjeriti. Prema tome, ne vrijeđam ja tebe, nego ti sam od sebe budalu praviš.



Evo mudrače, sve ti ovdje piše:
HTML:
https://scholar.google.com/citations?hl=en&user=n8EF_6kAAAAJ

A gdje su tvoje kemijske formule iz kojih se vidi šta je u cjepivima i gdje su ti kemijske formule koje pokazuje kako cjepivo reagira sa čovjekovim organizmom?
Samo ti vređaj. Možeš malo pojasniti za Covid...čuj ostavio sa 1000 strana. Baš si car...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Rekao sam i ponovicu ovo ponovo:

Klasicne vakcine u proslosti su 100% sprecavale nastanak bolesti! Znaci vakcinisan covek nije mogao da se zarazi, cak decenijama kasnije!

Kod tih MRNA i slicnih gluposti, "covek nije zasticen od bolesti"!

Molim lepo, a svi koji su primili vakcinu ce se razboleti, bilo laksim ili tezim oblikom bolesti! (to cemo tek videti. . ali prema mojim saznanjima vakcinisani ce prvi stradati).

I te tvoje reklame, okaci macku o rep, ne pale!

Vakcinacija u Srbiji je stala, i ostace na brojci na kojoj je i bila. Naseli su stariji i uplaseni gradjani, dok su mladji mahom odbili vakcinaciju.. Kraj price!
Evo primera u Rusiji,vakcinisano samo oko 15% stanovnistva i epidemija kovida19 je pobesnela jer u 70% slucajeva dominira indisjki soj.
Ljudi su naseli na teorije zavere i antivaskers klan,pa kako ko radi tako ce mu biti.
Ove vakcine koje sada imamo su nesto najbolje sto su ljudi napravili.Bolje ne postoje,mozda ce se u buducnosti napraviti jos efikasnije,i pokazuje se da u bolnicama u Srbiji vise nema ni jednog bolesnog koji je vakcinisan,vec samo su nevakcinisani u bolnici.
Ta tvoja prica je veoma smesna,jer evo ti primera.
Jehova Bog ce unistiti svaku bolest i smrt u od njega odredjeno vreme.
Da li cemo do tada da odbacujemo lekove i terapije protiv bolesti jer ni jedna ne moze da zastiti 100% od smrti???
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ne treba meni svaki detalj, ali ti nisi dao ništa, ništa. Možeš ti vređati koliko hoćeš, meni su samo činjenice bitne.
Da su tebi cinjenice bitne, ti bi seo i procitao, a ne bi trazio da ti mi ovde postavljamo disertacije.

Sem toga, evo i Slapu je poznato o cemu govorim, ali tebi nije! Pa opet ucestvujes na temi o kojoj nista ne znas..

To samo pokazuje, da ti ne raspolazes informacijama, i jedine informacije su ti "Vucic - mediji"!

Ništa nije objašnjeno, već rečeno da je "to to". A to mogu i ja reći, da to je to...kao Mistery 77, i njeno čuveno "u vakcini svašta mućkaju". E tako je, tog tipa, ovo objašnjenje
Pise sve, i kako deluje i zasto leci Covid, samo ti ne zelis citati. I lupas gluposti kako lek namenjen za jednu bolest se ne moze koristiti kod neke druge. Svaki doktor ce ti se smejati, jer takvo nesto cak ni laik ne bi izjavio. Redovno se koriste lekovi namenjeni za druge bolesti kod razlicitih stanja koja nisu navedena u uputstvu! Ja sam ti dao samo jedan primer leka koji se tako koristi, a ti lupas, i pravis se lud! Tako bi se pravio i da ti objasnim zasto hlorokin leci Covid!

Da ne pričam o cinlu, selen, vitaminima koji su dbani a sve propisano hlorokinu. Idi begaj..
Bas tako "IDI BEGAJ"!

Tvrdis da je Covid "opasna smrtnosna bolest" a izlecenje pripisujes cinku i selenu! U stvari kakav selen, pa niko ga nije ni pominjao!

Tebi onda vakcina i ne treba, uzmi cink i selen. Nacinio si Covid obicnom gripom! Smesno! Sam si sebi uskocio u stomak..

Gde ti je uopste podatak da su ovi uzimali cink? Ne moze cink izleciti, eventualno D3 vitamin u kombinaciji sa ostalim medikamentima pomaze!

Dakle pricas u prazno..

Radi se o hospitalizovanim slucajevima! Znaci nije rec o kucnoj varijanti lecenja gde bolest nestaje sama od sebe i leci se vitaminima, vec su ovi ljudi na intenzivnoj nezi lezali i zivot im je visio o koncu! Leceni su pravim lekom, a ne vitaminima! I nijedan doktor nece sebe dovesti u situaciju da mu se metoda ospori, zbog nekih vitamina!

Samo ti vređaj. Možeš malo pojasniti za Covid...čuj ostavio sa 1000 strana. Baš si car...
Evo ja cu ti pojasniti ukratko:

Hlorokin deluje tako sto smanjuje upalu kod pacijenata i blokira virus u organizmu. To je pokazano u laboratoriji. Hlorokin blokira virus, a isto to cini i u organizmu obolelog! U Francuskoj i Kini je na odredjenom broju ispitanika utvrdjeno da hlorokin moze spreciti umnozavanje korona virusa kod obolelih i smanjiti njegovu koncentraciju u organizmu..

Problem je nastao kada su pored hidroksihlorokina, pacijentima davali remdesevir - antivirusni lek, Iopinavir i ritonavir, koji se koriste kod lecenja HIV-a. Zatim interferon beta-1a, koji se koristi u terapiji multiple skleroze. A svi ovi lekovi zajedno kombinovani izazivaju teska ostecenja jetre i deluju toksicno na organizam. Pogotovo ako se hlorokin kombinuje sa antibioticima tipa "acitromicin", za koji se zna da izaziva ventrikularne aritmije, i to lepo pise u uputstvu tog leka, ali oni su ga davali pacijentima!

Znaci, htelo se ubiti pacijenta, ili se radi o nestrucnim lekarima!

Po meni, rec je o klasicnom trovanju, a ne o lecenju, jer su davali sta god su stigli, pored toga pucali su im antibiotike za koje znaju da izazivaju aritmiju i za to su krivili hlorokin!

Na kraju, normalno je da covek u takvim okolnostma i premine! Ti ljudi su OTROVANI!

A to kako lekovi za HIV deluju pogubno po pacijente i da truju organizam, odavno je poznato. Pacijenti zarazeni HIV-om bez terapije zive normalno decenijama i uopste ne umiru, jos jedna prevarna bolest, jer nije smrtonosna! Zato je i ova studija namestena da ospori upotrebu hlorikina, a samim tim je i nevalidna!

Dakle, ako sve dobro prostudiras (a ti to neces uraditi) shvatices da su ovi slucajevi i kontraindikacije - u stvari "otrovani i namerno ubijeni ljudi"!

S druge strane, u francuskoj je na hiljade ljudi izleceno hlorikinom, sto govori dovoljno. I nikakvi dokazi vise nisu potrebni! Hlorokin u laboratorijakim uslovima sprecava replikaciju virusa kao i kod ispitanih pacijenata koji su se njime lecili!

Stopa prezivljavanja je izlecenih hlorikinom je 98%! Suprotno svim namestenim studijama, gde su ih namerno otrovali i ubili!

Znaci radi se o klasicnoj prevari!

Taj lek se koristio vise od 80 godina kao preventiva za malariju i za njeno lecenje, da bi ga odjednom zabranili, i to bez ikakvih valjanih razloga!

Kombinovano lecenje ovde i nepostovanje protokola lecenja (davanjem antibiotika acitromicina, ili tamiflua za koje se zna da izazivaju aritmiju) nije dokaz da je lek - hlorokin izazivao aritmiju! Skroz je suprotno!

Takodje kombinovanje hlorikina sa lekovima koji ostecuju jetru, nije dokaz da on sam ostecuje jetru u tolikoj meri da se ne moze koristiti!

Sa druge strane, izleceni pacijenti svedoce o delotvornosti terapije!

Ti nastavi sad da lupas..
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
u Srbiji vise nema ni jednog bolesnog koji je vakcinisan,vec
Trenutno nema, ali bice! To ne kazem ja, vec doktori koji su merodavni i strucni da daju takve izjave i kunu se svojim diplomama, da cete vecina vas koji ste vakcinisani zavrsiti po bolnicama, u kom talasu, sasvim je nebitno! Samom vakcinacijom vam je narusen imunitet!

Nikog ja ne plasim (da se razumemo), ali ko planira da se vakcinise, treba da uzme u obzir i ono sta drugi strucnjaci govore..

Da li cemo do tada da odbacujemo lekove i terapije protiv bolesti jer ni jedna ne moze da zastiti 100% od smrti???
Ti odbacujes hlorokin (svaku alternativu) i nameces samo jednu metodu lecenja, sto je nehumano! Svi vi koji zagovarate "jedino vakcinaciju" a osporavate svaki drugi oblik lecenja ste "vakcinaski lobi"!

Mi "antivakseri" nismo i nismo protiv lecenja pa ni protiv vakcina, jer mi nikom ne branimo da se vakcinise i da se leci metodom koju sam izabere! Nasuprot tome, vi ste protiv lecenja, i cak podrzavate njihove lazne studije, a promovisete prodaju vakcina i "samo vakcina"!

Molim lepo! Pitajte Kona da vas zaposli, jer dobar posao ovde obavljate..

Svaka vam cast, ali za jednog Hriscanina to nije pohvalno!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Sto se tice CO2 i globalnog zagrevanja..

Kako je moguce da afrika uopste ne prati trend povecanja temperature u proteklih 100 godina? Ako je u pitanju "globalno zagrevanje" planete, afrika bi morala da izvestava o neizdrzljivim i po zivot opasnim vrucinama! Afrika bi gorela! Ljudi bi morali da umiru! Ali to nije slucaj!

U Africi do sada nije zabelezna nikakva znacajna temperaturna oscilacija, i nema "globalnog zagrevanja"..

Evo teksta:

"Prema registrovanim podacima, Supsaharsku Afriku su od početka prošlog veka pogodila samo dva toplotna talasa.

Na osnovu baza u koje se unose podaci o elementarnim nepogodama širom sveta, kao što su ekstremna temperatura, zemljotresi ili poplave, analizira se njihov uticaj na ljude, staništa i ekonomiju.

U najvecoj svetskoj bazi za belezenje podataka o elementarnim nepogodama, od početka prošlog veka do danas zabeležena su samo dva toplotna talasa u Supsaharskoj Africi. Prema podacima, ova dva toplotna talasa odnela su 71 život.

U Evropi su tokom istog perioda zabeležena 83 toplotna talasa, tokom kojih je umrlo više od 140.000 ljudi, a materijalna šteta je bila veća od 12 milijardi dolara.

Sudeći po ovim podacima, deluje kao da Afrika nema nikakvih problema sa ekstremnim vrućinama... "
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Do sada nisam bio siguran, jos uvek nisam..

Ali evo na nacionalnim vestima, i SZO (svetska zdravstvena organizacija) i Bajden potvrdjuju, kazu da bi uskoro mogli imati "klimatsko zakljucacvanje".

Tako je Jovane, izgleda da je sve ovo bio test, i u uvod u nesto vece.. A tvoj cika Bill sa svojom pricom o CO2 je satanin sluga..

Pominju se cak i "zelene nedelje" (dani ekologije), koji se vec odrzavaju u Novom Sadu i sirom sveta..

Na zalost, to kao da ide u prilog adventistima i njihovoj prici o nedelji, ali Jovane tebi ne ide u prilog --->


 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Evo ja cu ti pojasniti ukratko:

Hlorokin deluje tako sto smanjuje upalu kod pacijenata i blokira virus u organizmu. To je pokazano u laboratoriji. Hlorokin blokira virus, a isto to cini i u organizmu obolelog! U Francuskoj i Kini je na odredjenom broju ispitanika utvrdjeno da hlorokin moze spreciti umnozavanje korona virusa kod obolelih i smanjiti njegovu koncentraciju u organizmu..


Hidroksiklorokin


Hidroksiklorokin (Hydroxychloroquin), poznat kao stari lek protiv malarije, u početku pandemije za mnoge je bio nada u borbi protiv kovida 19 i u početku je i bio u upotrebi. U međuvremenu, Institut za lekove i medicinske proizvode upozorava da taj lek ne bi trebalo koristiti.


„Obolele od kovida 19, koji se leče hidroksiklorokinom, treba pažljivo nadzirati zbog ozbiljnih kontraindikcija koje mogu da se jave tokom njegove upotrebe“, piše na veb-stranici Instituta za lekove. Uz to, nisu dokazani pozitivni efekti tog preparata kod pacijenata sa koronom.

 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Dakle, Mire, kao što vidiš nije utvrđeno ovo delovnje...koje navodno sprečava širenje COVID19 bolesti.

Jednostavno, ne zna se kako će delovati na svaki organizam, ne zna se koliki je zaista učeinak hlorokina u odnosu na ostali tretman kod pacijenata koji se oporave od COVIDA-19 a postoje konatraindikacije u vezi očiju i srca kod onih koji ovaj lek koriste. Niti je toliko bezbedan kako se misli a niti je pokazano da blokira virus. Naravno, biti pošten pa rećii da je možda nekima pomoglo, da...niko ne spori ali jednostavno nedovljno ispitano a znajući da to nije lek za COVID19 ne može se tek tako prihvatiti teza da ovo leči.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top