Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
The Centers for Disease Control and Prevention announced Thursday that it will convene an "emergency meeting" of its advisers on June 18th to discuss rare but higher-than-expected reports of heart inflammation following doses of the mRNA-based Pfizer and Moderna COVID-19 vaccines”

Центри за контролу и превенцију болести најавили су у четвртак да ће сазвати "хитни састанак" својих саветника за 18. јун како би разговарали о ретким, али више од очекиваних извештаја о упали срца након доза Пфизер-а и Модерне ЦОВИД-19 засноване на мРНК. вакцине"
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ti si uzas, samo toliko cu reci! Ne vredi pricati! Predlazem ti da sliku Bill Gates-a, uramis i okacis iznad kreveta!

Da znaš da ću morati i to. :). Čim ga ovako pljuju svi mora da je mnogo bolji nego što mislim. Hvala na predlogu, ozbiljno ću razmisliti.

Covek dokazao da CO2 ne utice na zagrevanje i da ne postoji "povratna sprega" a ti ponavljas jedno isto..


Nije je ni pomenuo. On je pričao o nečemu drugome, ali kažem nije to tema. Možemo otvoriti temu.

A ja sam potvrdio da je 1930. godina bila najtoplija u istoriji od kada se meri temperarura (a tada nije bilo fosilnih goriva) , pa o kakvom uticaju CO2 mi onda pricamo?

Najtoplija godina...pa se vratilo na staro nakon te godine. Ali mi govorimo ovde o kontinutietu stalnog zagrevanja,tendenciji stalnog rasta a ne pojedinačnim slučajvima. Ovde je prosek temperature svake godine sve viši. Tendencija rasta je konstantna. To nije prirodni tok.

No, kažem tema posebna.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Sto su onda stavili 28. ciklus kao granicu "nevirulentnosti"? Ako postoji tendencija povecanja? Sto nisu stavili na 50. ili 100. da budu sigurni da ne moze da se poveca?


Samo ovde da odgovorim, ostalo je samo ponavljanje. Zašto kažeš nisu stavili odmah ovu granicu? Pa rekoh ti, ne može se u početku sve znati...valda u samom početku se tek istražuje. Tvoje sumnje ili sumnjičavost je stvar tvoje volje a ne tvojih uverenja u činjenice. Ti ćeš uvek sumnjati samo ćeš tražiti razlog za sumnju. No, tvoj stvar.

Ako logički razmatraš stvari, jasno je da u samom početku se nije moglo imati znanja o pojedinstima kao sada. Sada su saznanja o 28-mom ciklusu amplifikacije zasnovane na iskustvenom principu. Zato je sada utvrđen taj prag. No, uvek ima i biće iznimke. Te iznimke zavise od mnogih faktora. I na nižim ciklusima od 28-og, na 30-tom itekako može osoba biti virulentna jer ako je njeno virusno opterećenje na samom početku, recimo, ono lako može za koji dan dostići i spustiti se ispod 28-og ciklusa i osoba može biti virulentna. Ne znam kako ne shvataš da su ovo itekako osetljive stvari, te potencijal zaraze i prenosa zaraze varira, i zavisi od mnogih faktora. Ne možeš ovde naći 100%-tni tretman jer je takva priroda virusa. Ne možeš ni za bilo koju drugu bolest reći da se zasnigurno zna kako će delovati u svim situacijama. Ne znam zaista šta očekuješ od medicine po pitanju ovoga? Naravno, da će dolaziti do novih saznanja koja će biti tačnija i preciznija, sa malim izmnama definicie i tretmana. To je normalno.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Da znaš da ću morati i to. :). Čim ga ovako pljuju svi mora da je mnogo bolji nego što mislim. Hvala na predlogu, ozbiljno ću razmisliti.
Kazi mi molim te, ko ga "pljuje", osim nas nekolicine koji ovde kazemo da je covek pokvaren? CEO SVET GA SLAVI KAO SPASIOCA!

Dok se ti povodis za vecinom, i naostren si njihovim medijima! Mi tvrdimo suprotno od tebe!

Onaj koji je isao za vecinom, uvek je, kao ti sto sada radis, bio na pogresnoj strani!

Bolje bi bilo da proveris ovo detaljno, umesto sto na brzinu odgovaras i proveravas to u hodu..

Nije je ni pomenuo. On je pričao o nečemu drugome, ali kažem nije to tema.
Nisi ti to ni procitao, cim kazes da nije spomenuo! Znaci da pricam sa nekim ko na brzinu odgovara.. A ko brza na recima, srlja u propast, na zalost..

Najtoplija godina...pa se vratilo na staro nakon te godine. Ali mi govorimo ovde o kontinutietu stalnog zagrevanja,tendenciji stalnog rasta a ne pojedinačnim slučajvima
Ne, nije bila samo jedna godina, bila je cak i decenija, do pre drugog svetskog rata, pretoplo je bilo! A tako je i sada bilo, od 90-ih do 2010. otprilike, a posle toga je pocelo polako da se hladi, evo vec godinu za godinom opada!

Ja tacno znam kada je pocelo, jer sam jako osetljiv na toplotu. Najveci toplotni udar je bio oko 2000. godine..

Naravno mediji tome i sluze da naduvaju pricu.. Ako je jedan dan bio uzasno topao, oni ga proglase za "najtopliji itd..", dizu paniku, a onda steknes utisak da je katastrofa na pomolu! A sta oni drugo i mogu osim da pricaju "baba vange price" o "kraju sveta"!

Prema podacima, ovakve razlike hladjenja i otopljavanja su se desavale kroz nasu istoriju redovno! Nije tacno da CO2 utice, jer ga tada nije ni bilo. Covek je lepo prezentovao, samo ces ti vise slusati ove "baba vanga medije"!

Tendencija rasta je konstantna. To nije prirodni tok.
Nema vise rasta, vec opadanje temperature! Jun je mesec, trebalo bi da se przis! Ti cak na sebi ne osecas da je osetno hladnije! Ako ne verujes meni, bar oseti promenu!

No, kažem tema posebna.
A ti si izgleda strucnjak za tu temu?

Ti ćeš uvek sumnjati samo ćeš tražiti razlog za sumnju. No, tvoj stvar.
Nije u pitanju sumnjicavost, vec ocigledno stimovanje rezultata! Da nije tako, onda bi priznali gresku i izvinuli se ljudima sto su ih nabedjivali da su bolesni a nisu!

Problem je ipak novac i kredibilitet, jer zamisli te tuzbe za odstetu kada bi to priznali! Zamisli sta bi se desilo da ljudi izgube poverenje u lekare? Zato i ne smeju!

Sada malko spustaju cikluse, tako da se ne oseti, zato su ostavili cirka 40 ciklus, ali sa naznakom - "ipak na 28 nisi vise zarazan ", ali si do 40 pozitivan, i tako sebe peru!

Medicina ipak ne poznaje takvo tumacenje rezultata, jer ti ako "nisi zarazan za okolinu" i bolest se ne manifestuje kod tebe, ne ispoljava se, ti si "negativan"! Mogu ti navesti brdo primera i naveo sam gde se ovo tako tumaci! Medjutim ovde ne vredi to pravilo - ZASTO?

Odgovora su dva:

1) NAMERNO SU MANIPULISALI PODACIMA I SADA NAKON VAKCINACIJE SPUSTAJU BROJKE!

2) NISU ZNALI DA JE VEC NA 28. CIKLUSU COVEK ZDRAV! A SADA ZELE TO DA ISPRAVE, ALI DA IM NE NASKODI, PA UVIJAJU PRICU!


Ti izaberi koji ti se odgovor vise svidja, ali prema ostalim pokazateljima (medijskoj torturi, saradnji drzava na istom cilju, sledjenju istog zdravstvenog pravca, zabrani svih altetnativnih lecenja, sirenju straha i panike medju ljudi, povlacenju drugih lekova iz prodaje, gusenju slobode govora, prisilne vakcinacije, bavljenje ucenama, hapsenjima doktora itd..) , sve to pokazuje da se radi o vec unapred smisljenoj i orkestriranoj prici!

I na nižim ciklusima od 28-og, na 30-tom itekako može osoba biti virulentna jer ako je njeno virusno opterećenje na samom početku, recimo, ono lako može za koji dan dostići i spustiti se ispod 28-og ciklusa i osoba može biti virulentna
Nisi ti naveo NI JEDAN JEDINI PRIMER cime bi to potkrepio! Dakle, ta prica je lazna i sluzi njima da se izvuku!

Ako postoji nekoliko slucajeva, to svakako nije standard za sve! A standard je da si ti nakon 28. ciklusa ZDRAV!

Molim lepo!


Nabedjivali su i plasili ljude svo vreme da su bolesni i da ce umreti, zatvarali ih u karantine, a sada se ispostavlja da su oni to vreme bili zdravi!

Znas li ti kakve to posledice ima po njih ako priznaju? Pa nece se oprati nikad! Zato i nece priznati, vec uvijaju pricu kao i ti! Tako ih ti branis a oni sebe brane na isti nacin, samo to nije u skladu sa medicinakim nacelima i praksom!

Ne znam kako ne shvataš da su ovo itekako osetljive stvari, te potencijal zaraze i prenosa zaraze varira, i zavisi od mnogih faktora.
To su price za naivne, koji veruju u njihova opravdanja ni na cem zasnovana!

Te price o "asimptomatakom prenosenju" su gurali svo vreme, a ni na cem nisu osnovana!

Pokazalo se na karaju da osoba ne moze biti prenosioc na 28. ciklusu, a tek nakon toga i do 40. nema sanse da nekom drugom prenese virus! Primera koji ovo dokazuju bezbroj, a dokaza da moze preneti virus i nakon 28. ni jedan jedini nisi naveo!

Dakle pricas u prazno!

Ne možeš ovde naći 100%-tni tretman jer je takva priroda virusa.
Hlorokin leci najmanje 90% slucajeva, postotak izlecenja je veci nego upotrebom vakcine! A zasto onda postoji vakcina ako ovaj lek leci i zasto je zabranjen? Zasto je nakon sto se koristio godinama bez problema za lecenje malarije i slicnih bolesti?

Znaci ta prica da je hepatoksican, je prica za malu decu! Ljudi su ga koristili i koriste godinama! Jetra uvek strada od leka, i ona se obnavlja, tako je mala posledica po jetru a zivot moze spasiti i spasava!

Zasto onda zbrana?

Nego su povukli sve ostale lekove koji lece COVID da bi forsirali vakcinu!

A onda pricate "da smo mi teoreticari zavere"?

PA ZAVERA SE SAMA NAMECE!


Ne znam zaista šta očekuješ od medicine po pitanju ovoga?
Sta ja ocekujem? Ne ja, nego i ostali ljudi..

Ocekujem postovanje hipokratove zakletve! Ocekujem da lece pacijente umesto sto ih ubijaju terapijom koju je propiala SZO! Ocekujem da ne povlace lek koji je efikasan samo zato sto je crnac GeberJesus to nalozio! Ocekujem da vrse obdukcije i da izoluju virus, ocekujem da ustanove o kojoj bolesti je rec a ne da veruju "u rekla kazala" price svetskih mocnika.

Da li je u Srbiji izolovan virus, i kako ti znas da je to uopste virus? Reci mi?

Ocekujem da ne ponizavaju svoje kolege suprotnog misljenja i da im ne uskracuju slobodu govora u medijima, ocekujem da ne sire paniku medju narodom i da im ne uskracuju medicinsku pomoc samo zato sto ne zele da slusaju njihove preporuke o preventivi, jer na to ih obavezuje hipokratova zakletva! Znaci oni moraju da izlece svakog, pa i onog koji je bio neodgovoran, a ne da ga posalju na groblje da tamo umre uskracivanjem lecenja! (Sto Vucic kaze nece vam biti dovoljno gradsko groblje..) Pa sram bilo doktora koji to izjavi, da ne zeli da izleci neodgovornog pacijenta! (a mnogo ih je koji to izjavljuju)! Sram ih bilo! Pa koji je to pacijent odgovoran danas?

Da ne nabrajam sve njihove gadosti..

Naravno, da će dolaziti do novih saznanja koja će biti tačnija i preciznija, sa malim izmnama definicie i tretmana. To je normalno.
Nije problem sto su oni dosli do preciznije i bolje dijagnostike, vec je problem sto oni nece da priznaju gresku, jer kad bi to uradili srusili bi sebi kredibilitet i suocili se sa bezbrojnim tuzbama ozlojedjenih ljudi, koje su zatvarali u karantin, koje su plasili smrcu, branili da budu sa svojim voljenima i familijom, da putuju, koje su ujedno prisiljavali da o svom trosku vade testove!

Rekao sam da postoje dve mogucnosti:

1) Ili je cela ova prica orkestrirana a oni sada spustaju brojke da stvore privid kako vakcina deluje!

2) Ili su stvarno pogresili pa sada ne smeju da to priznaju zbog posledica!


Ja ne verujem, nego znam da je prva opcija istinita!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Dok se ti povodis za vecinom, i naostren si njihovim medijima! Mi tvrdimo suprotno od tebe!

Nije svaka manjina obavezno upravu. Tako da samo činjenice. Manjina itekako može biti u krivu.

Nisi ti to ni procitao, cim kazes da nije spomenuo! Znaci da pricam sa nekim ko na brzinu odgovara.. A ko brza na recima, srlja u propast, na zalost..

Nije pomenuo u kontkestu onoga što sam ja rekao. To nije pomenuo. Priča o drugim stvarima "povratne sprege"...okeanima i atmosferi. No, to nije ono što sam ja izneo..u vezi povretne sprege CO2 sa ostalim gasovima u atmosferi. Zato, kažem da ovo nije ni pomenuo.

Ako postoji nekoliko slucajeva, to svakako nije standard za sve! A standard je da si ti nakon 28. ciklusa ZDRAV!


Nije zdrav Mire, nije ako ima virusno opterećenje. Kako može biti zdrav?

Je li neko zdrav ko ima blažu prehladu? Nije, naravno. Ako neko dakle ima virus u sebi nije zdrav i ne može biti zdrav. Biti virusno opterećen malo i više on je bolestan.

PCR test zato postoji..da pokaže koliko je virusno opterećenje.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Hlorokin leci najmanje 90% slucajeva, postotak izlecenja je veci nego upotrebom vakcine!


Samo zaboravljaš da je hloprokin napravljen za malariju a ne za COVID-19.. I da, zaboravio si da je taj hlorokin opet proizvod farmaceutekse industirije :). Iste one koja je naložila i proizvodnju vakcine. :). Dakle, ovo valja a ovo drugo ne valja. Ne, ovo valja jer je to Tramp propagirao. To je po sredi. A Tramp je upućen u medicinu, kao i u politiku. Kao kada je pravio žestoke lapsuse u pogledu nekih zemalja...dakle...samo politika Mire. Politika je ono što stoji iza antivaks pokreta.

Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Ne lupaj! Promeniti virus ili genetski promeniti paradajz je ista stvar! I virus je prirodan pa su ga genetski modifikovali da naprave vakcinu od njega! Sto je potencionalno jos opasnije..


Ti si izvodio gimnastiku da opravdas Bill Gatesa, kao sto sada izvodis gimnastiku da dokazes kako su vakcine zdrave, bez nezeljenih efekata, kako u njima nema nicega stetnog, cak si izjavio da u njima nema nicega novog i da su iste kao i tradicionalne vakcine! Toliko si obavesten da je to cudo jedno, odgovaras u hodu guglajuci, vidi se da ne poznajes tematiku, cak ni terminoloski.. I u vezi Bill Gates-a isto tako!


Znaci svi pozitivni slucajevi Covida tokom proslih godinu dana su bili NEGATIVNI!

To sam tvrdio jos tada, a ti si tvrdio da to nije tacno, pa sad potvrdio!

HVALA TI STO SI NAS PROSVETLIO!


Pravim od komarca slona?

Izvini Jovane! Ali zbog LAZNOG TESTA, ljudi nisu mogli da se krecu i vidjaju sa svojom porodicom, svojim unucima, nisu mogli da putuju.. Pored toga, zbog "velikog broja zarazenih (za koji se sad ispostavlja da je lazan) uveli su mere, ucenjivali i prisiljavali, doziveli smo krah ekonomije i slom drustva!

Ako to ne podleze odgovornosti, onda ja stvarno ne znam sta podleze..


Zasto su maltretirali ljude ako "nisu znali"??? Zasto su uvodili mere???

Zasto su kaznjavali ljude novcano, i hoce li vratiti ljudima pare???


ZNACI STARA METODA TESTIRANJA NE VALJA! SVI POZITIVNI SLUCAJEVI SU BILI LAZNO POZITIVNI! GODINU DANA UNAZAD!

Ko ce tim ljudima platiti odstetu za pretrpljenu paihicku bol, ko ce im naknaditi novac zbog PCR testova koji su bili obavezni? Hoce li im drzava vratiti pare???


Svi slede istu politiku, i od sad se meri do 28! Nema veze sto su ranije isli na 40 i 100, stvarajuci lazno pozitivne slucajeve!


Lazno tumacis rezultate da ih opravdas! Ako je preko 31, znaci da OSOBA NIJE PRENOSIOC. PREMA TOME ONA TREBA DA DOBIJE NEGATIVAN NALAZ!

Potvrdjujes i sam da takvi slucajevi "nisu prenosioci" i prelezali su bolest! Ne mogu nikog da zaraze, pa prema tome i sam karantin i mere su za njih bile nepotrebne!

Odavno vec govorimo da ako osoba u sebi poseduje fragmente virusa, "to ne znaci da je pozitivna i da je zarazna" !


Radi se zato da mu "napakuju bolest"! Covek ima obicnu kijavicu, a oni mu kopaju da nadju virus :)

To su radili i pre, udarali cikluse i do 100, samo da bi nasli!

Pa vec smo govorili da to rade namerno, i da testovi zato nisu pouzdani!

Renomirani strucnjaci vec odavno tvrde da se uvek moze dobiti pozitivan rezultat ako se dovoljno duboko ide sa ciklusima!

LAZAN TEST!


Opet se vracamo na isto!

Pa to znaci da su svi prethodni TESTOVI NEVALIDNI! (prethodnih godinu dana).

Osoba "ne moze nikog da zarazi" i treba da dobije NEGATIVAN NALAZ a oni joj napisu "pozitivan"!

Zbog tih LAZNO POZITIVNIH TESTOVA mi smo bili suoceni sa zatvaranjima i merama vec 2 godine! A za neispravan rezultat bilo koje vrste u medicini, ako podneses tuzbu, dobijas odstetu, i doktor koji je "pogresio" i uzrokovao ti stres snosi odgovornost!


Sve je jasno! Prethodni testovi su bili "nevalidni" a mi smo zbog njih imali zatvaranja mere, i to evo vec 2 godine!

Zato oni koji su takav test provodili trebaju da snose odgovornost pred nadleznim odrganima!

To je psihicka tortura, a mnogi ljudi zbog toga vec sada imaju posledice..


To je i moja baba moja da odstampa!
Daj mi izjavu sinofarma da su izolovali virus?


Jel tebi dobro? Pa virus je mogao nastati bilo kada! Mi smo jos 2018. smo imali frku u hrvatskoj, izvestavali su mediji, gde su ljudi umirali od "obicne gripe", pa su apelovali na drzavu da nabavljaju respiratore, ista situacija kao i za vreme korone, a nije bila korona! Samo su sada naduvali, kao da se desava ne znam sta..


Taj covek je izlecio hiljade ljudi! A Kon kojim se hvalis nije izlecio nikoga!


Vakcina prodire u mozak! Procitao si nesto, proguglao i mislis da sad razumes temu.. Ne razumes nista!


Daj ti meni tekst gde je to izjavio SINOFARM a ne tvoji lazni mediji i "zvanicne novine"!


To isprintano na papiru nije dokaz da je virus izolovan!


Dokazi da je klasicna i daj mi izjavu SINOFARMA gde su napisali da su izolovali virus?


Samo "miki maus tim" nema u svom sastavu virusologe! Samo oni koji sluze nalogodavcima i slusaju naredjenja!


Sta su izolovali? Virus iz zivotinje!? Daj tekst :)


Genije! To je 1%

Ovo se racuna na osnovu "infection fatality risk" (IFR), i uzima se ceolokupna populacija u obzir, a ne samo odnos trenutno obolelih i umrlih. Jedino tako dobijas stopu smrtnosti u celoj populaciji od 0,01%. Kazem, ti pojma nemas kako se to racuna! Nemoj da se pravis pametan..

I kad vec vredjas, dobro je rekla tvoja suvernica da vredjas, moram tako da ti odgovorim da pojma nemas!
Evo najnovije vesti,

Указала је да већина пацијената не зна где се заразила, а нико од њих ко тренутно лежи у болници у Батајници није вакцинисан.
Tako da 100% svih zarazenih u bolnici nisu vakcinisani.
Pa sad gledajte i sami odlucite hocete li da se pridrzavate preventivnih zdravstvenih mera ili necete.Svako odlucuje za sebe.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Nije pomenuo u kontkestu onoga što sam ja rekao. To nije pomenuo. Priča o drugim stvarima "povratne sprege"...okeanima i atmosferi. No, to nije ono što sam ja izneo..u vezi povretne sprege CO2 sa ostalim gasovima u atmosferi. Zato, kažem da ovo nije ni pomenuo.
A ti si strucnjak za to, mislim izucavao si dosta dugo pa znas da on nije u pravu?

Nije svaka manjina obavezno upravu. Tako da samo činjenice. Manjina itekako može biti u krivu.
Nije svaka manjina u pravu, ali ti kazes da bas to sto ga ta odredjena manjina pljuje dokazuje da on jeste dobar lik? Meni je to apsurd!
Nije zdrav Mire, nije ako ima virusno opterećenje. Kako može biti zdrav?

Lepo, jesi li ti bolestan samo zato sto imas kandidu u crevima?

Ne nisi! Svaki covek je ima!

Medjutim ako ta vrednost kandide skoci, ti ces biti pozitivan i nazvaces se "bolesnim" i imaces simptome! A dotle si "zdrav"!

Bez obzira na prisustvo kandide, covek je zdrav, sve dok te vrednosti ne predju odredjenu granicu! Tako je i kod HPV virusa..

Kad citas medicinsku literaturu jasno je da je to tako! I tako se tumace rezultati! Ali se kod Covid-a to ne primenjuje! ?

Coveka odmah proglase "pozitivnim", a on nema nikakvih simptoma, i ispod je granice osetljivosti na PCR testu? Ali ipak kopaju dalje da nadju neki trag virusa.. Pa kad nadju, onda ga strpaju u izolaciju, udalje od porodice, i maltretiraju?

Ima li to logike? I zasto izmisljati nekakvo "asimptomatsko prenosenje" bez ikakvih dokaza!? (nema nikakvih dokaza da se to desava).

Eto pokazalo se da ljudi bez simptoma ni ne prenose virus! Tragedija po vas, jer sada vas isti mogu tuziti, a da se to ne bi desavalo, uvijaju i izvrcu kao i ti!

Sada su spustili granicu PCR osetljivosti na 28. ciklus, i jasno je svima da su to uradili namerno da bi "smanjili broj obolelih" i stvorili iluziju kako vakcina deluje! Zasto bas sada pri kraju vakcinacije, a ne ranije? Jasno!

A ti mozes da pricas sta god hoces!

Je li neko zdrav ko ima blažu prehladu? Nije, naravno.

Prehlada je nesto drugo, tu imas simptome. A mi ovde govorimo o ljudima bez simptoma!

Znaci, zatvarali su ljude bez ikakvih simptoma, nabedjivali da ce umreti, a nama pricali o "asimptomatskom prenosenju", sto nije tacno i ne desava se!

Sada kada se to pokazuje netacnim, ljudi kao ti ne zele priznati, a nece ni oni priznati jer bi tada popili vise miliona tuzbi!

Na njihovu zalost vrednosti testa moraju da spuste, a to rade da bi stvorili privid kako vakcina deluje!

Naravno sada moraju da uvijaju objasnjenjima zasto to rade i kako to nista ne znaci, da su ljudi i dalje "pozitivni", a ja bi ih upitao da li su ljudi koji prime kinesku vakcinu sinofarm takodje "pozitivni" jer imaju u sebi virus? Naravno da jesu, ali takvi se ne proglasavaju "pozitivnim" vec "negativnim", sto samo dokazuje poentu!

Samo zaboravljaš da je hloprokin napravljen za malariju a ne za COVID-19.. I da, zaboravio si da je taj hlorokin opet proizvod farmaceutekse industirije :). Iste one koja je naložila i proizvodnju vakcine. :). Dakle, ovo valja a ovo drugo ne valja
Kakve veze ima sto je lek namenjen za lecenje malarije kada leci i Covid?

I ko je protiv farmaceutske industrije, sta pricas?

Ne, ovo valja jer je to Tramp propagirao. To je po sredi.
Ovo su doktori primenjivali pa je Tramp cuo, on je samo dobro obavesten! Ne mesaj babe i zabe, kakve veze Tramp ima sa time.. Opet umisljas kako mi sledimo nekakve lidere...

Politika je ono što stoji iza antivaks pokreta.

Politika jede samu sebe? Znaci tvoja je teorija da su bas oni stvorili antivaks pokret (pogresan naziv) da bi napali sami sebe? Zasto bi to radili kada je cilj bio da ceo svet prihvati vakcinu?

Stvarno cu ja svasta cuti..

Tako da 100% svih zarazenih u bolnici nisu vakcinisani.
Aman, pa sta si dosadan s ovim? Odgovorio sam ti! To je cisto uterivanje straha, reklama za naivne!

Sta hoces ovim reci, da te vakcina stiti 100%, i da ne mozes da se zarazis? Pa sto onda i dalje nosis masku?

Ova vakcina ne sprecava zarazu! I to je apsurd, jer su klasicne vakcine u proslosti pravljene tako da pruze 100% zastitu da "ne mozes da se zarazis", a ove vakcine to nisu u stanju!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Nije svaka manjina u pravu, ali ti kazes da bas to sto ga ta odredjena manjina pljuje dokazuje da on jeste dobar lik? Meni je to apsurd!


Tako agresivno. I sa toliko strasti. A nije upravu.

Lepo, jesi li ti bolestan samo zato sto imas kandidu u crevima?

Ne nisi! Svaki covek je ima!

Medjutim ako ta vrednost kandide skoci, ti ces biti pozitivan i nazvaces se "bolesnim" i imaces simptome! A dotle si "zdrav"!

Samo si zaboravio da se kandida ne prenosi kao virus što se prenosi, ne prenosi se putem vazduha. E zato je ovo sasvim druga priča. Drugo, kandida nije virusna infekcija već gljivična. Sasvim drugi parametri.

Prehlada je nesto drugo, tu imas simptome. A mi ovde govorimo o ljudima bez simptoma!

Znaci, zatvarali su ljude bez ikakvih simptoma, nabedjivali da ce umreti, a nama pricali o "asimptomatskom prenosenju", sto nije tacno i ne desava se!


Zato postiji PCR tekst da ukaže koliko je virusno opterećenje. Koliko je moguće preneti.

Naravno sada moraju da uvijaju objasnjenjima zasto to rade i kako to nista ne znaci, da su ljudi i dalje "pozitivni", a ja bi ih upitao da li su ljudi koji prime kinesku vakcinu sinofarm takodje "pozitivni" jer imaju u sebi virus? Naravno da jesu, ali takvi se ne proglasavaju "pozitivnim" vec "negativnim", sto samo dokazuje poentu!


Jesu, ali PCR služi da detektuje virulenciju a ne samo prisustvo virusa. Zato je utvrđen amplifikacijiski prag.

Kakve veze ima sto je lek namenjen za lecenje malarije kada leci i Covid?

I ko je protiv farmaceutske industrije, sta pricas?

Kako nije važno. Ne možeš jednim lekom za jednu bolest lečiti drugu kojoj nije primarno namenjen? Shvataš li koliko opasne stvari zastupaš? Jer ne funkcioniše isto taj lek za svaku bolest.

Pričam, pričam da sumnjaš u vakcine a ne sumnjaš u hlorokin a ista farmaceutska industrija pravi i jedno i drugo.

Ovo su doktori primenjivali pa je Tramp cuo, on je samo dobro obavesten!

Da, za malariju. Ne za COVID-19. Jako je obavešten...videsmo...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Aman, pa sta si dosadan s ovim? Odgovorio sam ti! To je cisto uterivanje straha, reklama za naivne!

Sta hoces ovim reci, da te vakcina stiti 100%, i da ne mozes da se zarazis? Pa sto onda i dalje nosis masku?

Ova vakcina ne sprecava zarazu! I to je apsurd, jer su klasicne vakcine u proslosti pravljene tako da pruze 100% zastitu da "ne mozes da se zarazis", a ove vakcine to nisu u stanju!
To nije uterivanje straha,a nije ni reklama za naivne.
Ovo je informacija za neozbiljne ,za one koji misle da su kao bogovi ,koji misle da ne mogu da se razbole od ove bolesti,i za one sebicne koji misle samo na sebe,a ne misle kako mogu preneti bolest na one slabije.
Ovo nije samo upozorenje vec i trenutna cinjenica koja se dobija od zvanicne institucije sa preciznom statistikom.
Svi koji su sada u bolnici u Batajnici ,nisu vakcinisani,
Sto se tice efikasnosti vakcine ona se krece izmedju 85 i 95% sto je dovoljno da spreci lanas cirenja zaraze.
I naravno opet tvoja greska...
Ne postoji vakcina za koju je ikada moglo da se kaze da je 100% efikasna.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top