Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Sve si Mire izokrenuo, i kada bi mi slusali tebe - onda bi bibliju mogli da bacimo na djubriste, jer ona po tebi laze kada iznosi biblijski i istorijski kontekst Bozjih sudova
Sto se tice toga da Bog kaznjava, to verujes samo ti i tebi slicni. Ostatak Hriscana pa ni Jehovini Svedoci u to ne veruju! Mi zivimo u vremenu milosti Bozje! Nevolje uzrokuje satana, a Bog ponekad dopusti da djavo tako deluje, jer ukloni svoju zastitu!

Postoje stihovi i primeri iz Biblije koji to dokazuju, on jako retko sam licno kaznjava!

Navodio si primer razorenja Jerusalima 70. n.e. kao da je to sud Bozji, a Hristos kaze da nije! On je rekao - "ostavice vam se vasa kuca pusta", sto znaci da ce Bog "ukloniti svoju zastitu" a ne da ce ih on sam kazniti!

Bog ne kaznjava nikog! To prepusta sotoni tako sto ukloni svoju zastitu!

Na kraju ce Bog licno kazniti ljude, ali ce to uciniti po pravdi, tako da ce svako znati zbog cega je kaznjen!

Zato ovo ne biva pre upozorenja, pre nego sto se objavi evandjelje po celom svetu! I otkrivenje o tome govori! A ti mozes izvrtati do mile volje..

Sa druge strane - ti ne poznajes otkrivenje Jovanovo, i ono sta Bog otkriva o vremenu PRE isteka vremena Bozje milosti, odnosno - o pojmovima " SEDAM PECATA, SEDAM TRUBA i SEDAM CASA GNEVA" koji predstavljaju dogadjaje, i sudove Bozje tokom istorije sveta pre isteka Bozje milosti.

Itekako poznajem otkrivenje! Sedam pecata, sedam truba, sedam casa gneva, sedam poslednjih zala, su jedno te isto i broj im je isti. Izlivaju se paralelno, i to nakon objave evandjelja! Ne desava se nista pre nego sto ljudi budu upoznati sa svojim gresima!

Bio bi red da citiras sve ove sudove i dokazes da se desavaju odvojeno!

Uopste me ne intersuje sta ovde pises napamet, kad ne potrepljujes biblijom!

Ovi pecati, trube, i case gneva - predstavljaju paralelne istorijske dogadjaje

Paralelne, da paralelne dogadjaje, a ne odvojene..

Za razliku od ovoga - u otkrivenju postoji sedam zala kao poslednji sudovi Bozi koji se izlivaju nakon isteka vremena Bozje milosti

I uvek je broj 7. Ne treba biti dovoljno pametan da shvatis da se radi o jednom te istom dogadjaju prikazanom sa razlicitih strana, iz razlicitih uglova sagledavanja!

Izvoli, poredjaj ove sudove i dokazi da se bilo koji od njih desava pre objave evandjelja!

Nista od ovoga se ne desava pre objave, vec posle. Jedino su porazbacani po otkrivenju tako da se neupucenom cini da su to odvojeni dogadjaji, a pisac govori o istom.. Tako i Hristos u svom ehatoloskom govoru 24. poglavlja Mateja govori o poslednjim dogadjajima sa razlicitih strana, pa se cini da on cas govori o razorenju jerusalima cas o poslednjem vremenu, a on govori o jednom te istom dogadjaju i nema razlike! Njegov govor se odnosi na poslednje vreme! Medutim cini se da ima dvostruko znacenje, a zapravo nema! Vreme nije linearno!

Sto se tice vakcinacije, vesti su na osnovu izjava predsednistva objavile "da vakcinacija nece biti obavezna" a ne "da nece biti obavezna samo za one koji ne rade"

Rekao sam, vakcina nece za nikog biti obavezna na papiru, ali u stvarnosti hoce. Posebno za vojsku policiju, zdravstvo, avio i drumski saobracaj.. Svi koji dolaze u kontakt sa ljudima ce biti uslovljeni od strane poslodavca da moraju da se vakcnisu, ili ce u suprotnom morati da se pozdrave sa poslom!

Papir i zakon ovde nije ni potreban!

Velike avio kompanije su vec donele odluku da ce putnici morati da se vakcinisu, kao i radnici u tim preduzecima! To su najvile i svetske kompanije koje posluju globalno, da ce njihovi radnici morati da se vakcinisu ako zele da rade..

Ti mastaj sta god zelis!

Sve ono sto ne mozes bez maske, uskoro neces moci bez vakcine! Narocito da putujes i da se kreces! Zato su i najavljeni "kovid pasosi"!

Ja ne kazem da je ovo "definitivno zig zveri" , ali sve vodi ka tome.. Postoji mogucnost da im planovi propadnu, mozda jos nije vreme, to zavisi od Boga.. Ali njihov naum ostaje isti!

Ali, i da je suprotno - to ne menja stvari, jer vakcinacija, ili bilo sta ljudsko - nema veze sa zigom zverinim.

Nema veze sa vakcinom vec sa "nedeljom"!
Toliko ste indoktrinirani da to nije normalno!

Vi teoreticari se sigurno necete vakcinisati, ali sutra ce te rado prigrliti antihriscanske papske zakone, koji uistinu predstavljaju zig zveri, a odbacicete Bozje, koji po bibliji predstavljaju pecat Bozji.

Naravno, mora biti kako je rekla baba Elen White! Inace vam sve propade!

Nedelja i papski zakon mora biti "zig zveri"!

Nakarada od teologije, nista drugo! Kazi kinezu, muslimanu, jevreju ili indijcu da ne sme da radi nedeljom jer mu je Papa zabranio! Budalastina teska!

Ne bi se satanisti toliko trudili da uvedu cipove i ogranice ljudsko kretanje, da uvedu kontrolu nad svakim aspektom ljudskog zivota i nad svakim covekom svuda po svetu, da je nedelja zig zveri! Stvarno, idiotluk!
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
S tobom ne vredi diskutovati jer si potpuno indoktriniran ljudskim filozofijama.
To se posebno vidi u tvom tumacenju pecata, truba, i casa gneva, koji po bibliji predstavljaju istorijske dogadjaje pre isteka milosti.
Jedino u cemu se slazem, to je - da Bog dopusta sotoni da deluje, sto sam ja i tvrdio, i ako mu Bog to dopusta, to znaci da je to Bozji sud za bezbostvo.

Ne poznajes biblijsko ucenje o pecatu i zigu.
Pecat je u starom zavetu zakon i subota za koje Bog kaze da ih covek priveze za ruku i celo, sto je aluzija na um i delo.
U novom zavetu zig zveri se stavlja na celo i ruku, sto znaci da je to zakon ljudski, antihristov.
To je potpuno biblijski poduprto.

Na kraju informacija, da je i Mitropolit Hrizostom, koji je nakon smrti Patrijarha Irineja rukovodio sinodom SPC - takodje oboleo od Korone, i prebacen u klinicki centar.

Mire kaze da je Korona od sotone.
Jasno je da se postavlja pitanje "kako sotona moze da ovlada Bozjim covekom - kako ove verske poglavare koji su do sada pomrli od ove bolesti smatraju u SPC?"
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
S tobom ne vredi diskutovati jer si potpuno indoktriniran ljudskim filozofijama.
To se posebno vidi u tvom tumacenju pecata, truba, i casa gneva, koji po bibliji predstavljaju istorijske dogadjaje pre isteka milosti.
Ti ne mozes biblijom dokazati da izlivanje sudova pocinje pre objave evandjelja!
Tvoja teologija nije odrziva!

Jedino u cemu se slazem, to je - da Bog dopusta sotoni da deluje, sto sam ja i tvrdio, i ako mu Bog to dopusta, to znaci da je to Bozji sud za bezbostvo.

Bog sotoni dopusta i da vlada zemljom, pa bismo rekli da je "sve sto se desava na zemlji sud Bozji"!

Nije tako, vec sudovi Bozji pocinju nakon objave evandjelja, a Covid-19 nema veze sa tim, niti zemljotresi! Znakovi se ne desavaju pre nego posle objave evandjelja.

Hristos kaze da "najpre treba da se propoveda ovo evandjelje svim narodima" (marko 13:10) u svom eshatoloskom govoru, pa tek onda dolaze nevolje! One su kasnije opisane, kao znaci u suncu mesecu, zvezdama, ratovima, bolestima itd..

Identicno je u otkrivenju!

Ne poznajes biblijsko ucenje o pecatu i zigu.

Ma sta mi naprica!

Ti ne mozes nicim dokazati da je nedelja zig zveri, a kamo li da se izlivanje sudova desava "pre objave evandjelja"!

Teologija ti je dno dna!

Pecat je u starom zavetu zakon i subota za koje Bog kaze da ih covek priveze za ruku i celo, sto je aluzija na um i delo.

To je vasa fantazija, pecat se utiskivao robovima kao znak podloznosti! A on u savremeno doba moze biti bilo sta sto predstavlja ogranicavanje ljudske slobode i kretanja!

U novom zavetu zig zveri se stavlja na celo i ruku, sto znaci da je to zakon ljudski, antihristov.
To je potpuno biblijski poduprto.

Nicim poduprto, apsolutno nicim ne mozete podupreti vase tvrdnje da je zig - nedelja!

Na kraju informacija, da je i Mitropolit Hrizostom, koji je nakon smrti Patrijarha Irineja rukovodio sinodom SPC - takodje oboleo od Korone, i prebacen u klinicki centar.

Pa sta ako je oboleo?

Mire kaze da je Korona od sotone.

Ti kazes da je Covid-19 od Boga! Optuzujes Boga da ljudima uzrokuje bolesti!

Ljudi ce zamrznuti Boga jer im oduzima njihove mile i drage koji nista nisu skrivili! Ti hulis!

Jasno je da se postavlja pitanje "kako sotona moze da ovlada Bozjim covekom - kako ove verske poglavare koji su do sada pomrli od ove bolesti smatraju u SPC?"

Ja znam dosta adventista koji su oboleli!
Evo zadnji slucaj je jedna adventistkinja i njen sin koji su oboleli, testirali se i pozitivni su! Poznajem ih licno!

Postavi sebi pitanje zasto tvoji adventisti oboljevaju! I prestani da izigravas ovde korona proroka i da na tudjoj nesreci gradis svoju nakaradu od teologije! Sramota je to sto radis!

Kao gresan je ako je oboleo? Isti ste fariseji! I oni su mislili da su bolesni ljudi gresni!

Korna se inace dobija na skupovima, dakle sve je to uticaj okolnosti! Vi ste kukavice, pa ste pobegli u misje rupe, ne odrzavate skupove, jer se bojite smrti! Toliko o vama kao "Bozjim slugama"!

Budite hrabri pa izadjite iz rupa, i odrzavajte bogosluzenja, da vidimo koliko ce biti vasih umrlih svestenika! Da se i mi radujemo!

Cist bezobrazluk!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ne poznajes biblijsko ucenje o pecatu i zigu.
Pecat je u starom zavetu zakon i subota za koje Bog kaze da ih covek priveze za ruku i celo, sto je aluzija na um i delo.
U novom zavetu zig zveri se stavlja na celo i ruku, sto znaci da je to zakon ljudski, antihristov.
To je potpuno biblijski poduprto.

Ako j nedjelja žig zvijeri, zašto je proročica ('koja je govorila u drskosti') EGW adventistima savjetovala da nedjelju posvete Bogu!?!?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire, ti kazes "ZNAKOVI SE NE DESAVAJU PRE NEGO STO ODPOCNE PROPOVEDANJE JEVANDJELJA"

Citaj 24 poglavlje jevandjelja po Mateju, tu Isus opisuje desavanja tokom istorije, sa pocetkom 70 godine nove ere, ratove, zemljotrese, poplave, bolesti.. itd..

Ti ne poznajes kontekst otkrivenja, jer pecati, trube, i case gneva su sve istorijski dogadjaji, i to od 1 veka nove ere, i u tim pecatima su opisani ratni sukobi, bolesti, nemastina, itd..
Mi danas zivimo u vremenu sestog pecata kada ce se odigrati poslednji dogadjaji i Hristov drugi dolazak.

Takodje, zivimo u vremenu poslednje trube i case gneva.

Jedan od najvecih dokaza da se ovde radi o sudovima Bozjim tokom istorije, a ne kako ti tvrdis "da su to poslednjih sedam zala" zapisan je u samom otkrivenju, i kaze "Da se posle ovih zala "LJUDI NE POKAJASE OD SVOJIH DELA DA DADU BOGU SLAVU"

Nakon ovoga ce tek nastupiti sedam poslednjih zala, a upravo izraz "POSLEDNJA ZLA" dokazuju da se radi o zlima koji u kontekstu biblije nastupaju nakon svih ostalih koja pogadjaju svet pre isteka Bozje milosti.
Ona su poslednja, i izlivaju se na one koji su propustili da se pokaju u vremenu milosti.

Nemam vremena da objasnjavam svaki pojam ili godinu u kome se desava, kao bivsi Adventista to bi treabao sam da znas, ali ako ne znas - uzmi neku Adventisticku knjigu koja tumaci otkrivenje pa se sam uveri.

Ja ne optuzujem Boga za nista, vec upravo ti, jer kazes nesvesno "BOG SURUJE SA SOTONOM I DOGOVARA SE DA LJUDIMA NAUDI, A BOG TO GLEDA I TAPSE STO LJUDE MUCI BOLESTIMA"

Ja ne izmisljam, ja na osnovu biblije i otkrivenja Bozjih kazem "da su ovo sudovi Bozji opisani u bibliji za svet koji se nalazi u moralnom haosu" ne samo ova bolest, vec i zemljotresi, poplave, pozari, cunami.. itd, na raznim krajevima planete zemlje, posebno od 2011 godine kada su odpoceli sudovi Bozji.

Sto se tice pecata Bozjeg i ziga zverinog, ja sam dao biblijski kontekst, ili paralelu sta je po bibliji pecat, da sam Bog u starom zavetu kaze da covek deset zapovesti stavi na ruku i celo, kako bi mu stalno bile pred ocima.
Takodje, za subotu Bog kaze da je ona znak onima koji se posvecuju.
U novom zavetu pecat Bozji se stavlja na celo vernih, sto znaci da je to isto kao i u starom zavetu "ZAKON I SUBOTA" i zapecacuju se oni koji ih postuju.

Ako je tako, onda i zig zveri koji po otkrivenju zver stavlja na ruku, isto predstavlja zakon, ali ljudski, i oni koji ga postuju i poklone se antihristu - primaju zig antihrista, sto znaci "DA SVESNO SEBE STAVLJAJU U NJEGOVU SLUZBU" i ne primaju nikakvu vakcinu, tetovazu, cip, itd, vec su zapecaceni u svom stavu i delima i to sotonskim duhom u svom bicu i umu.

Dakle moj Mire, tvoji stavovi su potpuno nebiblijski, i sto je najgora stvar - ti se tvrdovrato njih drzis, i ne zelis da te rec Bozja pouci.
Ja nisam bitan u svemu, bitna je rec Bozja koju ti iznosim.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ako j nedjelja žig zvijeri, zašto je proročica ('koja je govorila u drskosti') EGW adventistima savjetovala da nedjelju posvete Bogu!?!?


Da, u "drskosti" u tvojim snovima.

Nigde Ellen White nije savetovala da se nedelja kao toboze nekakav sveti dan posveti Bogu, vec je govorila o tome "da kada nastupi progonstvo onih koji ne postuju nedelju vec Subotu, da ne treba namerno izazivati vlasti radeci u nedelju, vec da taj dan ili vreme tog dana treba iskoristiti u objavi jevandjelja.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
Пошто са овом преваром од пандемије Бог нема ништа, да видимо праве чињенице.
Да упоредимо податке за Белорусију, која није прихватила савете WHO, што значи, нема било каквих забрана и обавезе ношења маски.
Белорусија је нешто већа, бројнија од Србије али се могу направити неке паралеле.
умрли 1.PNG
Податак за 2020 о броју умрлих у Србији је закључен са октобром. У односу на 2019, за сада је мање 14.660 умрлих.
умрли.PNG
Као што видимо, у 2019. стопа смртности у Белорусији и Србији је готово иста (1,41/1,46), 0,05% већа у Србији. Сад узмимо број умрлих од ковида. У Белорусији готово дупло мањи по броју и по проценту становништва. У Белорусији је од ковида умрло 0,012% становништва а у Србији 0,028% .
Како сада то објаснити, у Белорусији дупло мање а никакве мере нису предузете а у Србији карантин, затварају се објекти, тортура са маскама?! Вирус не зна за границе и не треба му виза!
Према свим здравственим стандардима, за такав проценат смртности уводити овако сулуде мере нема ни једног логичног објашњења.
Оно што је мени јако битно, у 2019 у Србији је од канцерогених обољења умрло 12.483 становника, или шест пута више него од ковида, и без обзира на тај број, нема било каквог кризног штаба нити било какве посебне мере по питању те огромне смртности од канцера?!

Подаци за Белорусију: https://countrymeters.info/ru/Belarus
Подаци за Србију: https://data.stat.gov.rs/Home/Result/18030302?languageCode=sr-Latn

P.S. Savez samostalnih sindikata Srbije procenjuje da će na jesen zbog posledica pandemije virusa kovid-19 na privredu bez posla u Srbiji ostati od 250.000 do 300.000 radnika, rekao je sekretar Veća SSSS Zoran Mihajlović.
Значи, биће више него десет пута већем броју живих људи угрожена егзистенција у Србији?!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Citaj 24 poglavlje jevandjelja po Mateju, tu Isus opisuje desavanja tokom istorije, sa pocetkom 70 godine nove ere, ratove, zemljotrese, poplave, bolesti.. itd..
Vec sam odgovorio - Isus tamo kaze "ostavice vam se vasa kuca pusta" misleci na Jerusalim! Bog nije pustio sudove na Jerusalim i na Izrael tada, vec je "uklonio svoju zastitu"! Dakle nema izlivanja sudova od 70. n.e.

Ti si taj koji ne cita tekst! Procitaj uporedna evandjelja, pa ces videti da nisi u pravu! Tek nakon objave evandjelja pocinju sudovi!

Hristos to lepo potvrdjuje: "treba NAJPRE da se propoveda evandjelje", to stoji kod Marka, tek nakon toga idu opisi sudova, znakovi u suncu mesecu ratovi, gladi, bolesti i ostalo!

Pavle takodje kaze - "da se ne uplasite, bilo nasom poslanicom, bilo tudjim pričama, kao da je vec nastao dan Gospodnji, jer nece doci, dok se ne pokaze covek bezakonja, koji se podize vise svega sto se zove bog ili se postuje.." ---> Dakle, sve ima svoj sled, i bez redosleda nista se ne desava!

Ti ne poznajes kontekst otkrivenja, jer pecati, trube, i case gneva su sve istorijski dogadjaji, i to od 1 veka nove ere, i u tim pecatima su opisani ratni sukobi, bolesti, nemastina, itd..
Mi danas zivimo u vremenu sestog pecata kada ce se odigrati poslednji dogadjaji i Hristov drugi dolazak.

Dokazi biblijom da se sudovi izlivaju pre objave evandjelja, nemoj da mi ovde pricas prazne fraze! Ti biblijom ovo ne mozes dokazati nikako! Citiraj, pa cu ti oboriti, a ne ovako pricas napamet i ispadas smesan!

Ja moje dokazujem biblijom!

Evo Hristos te obara, jer on kaze da mora NAJPRE DA SE PROPOVEDA EVANDJELJE!

Nista se dakle ne desava pre nego sto su ljudi "upozoreni"! Niti moze, jer ljudi moraju svojevoljno prihvatiti antihrista, a ne mogu biti kaznjeni ako nisu svesni situacije! Ti bi da ih kaznjavas a da oni ne znaju zasto? To tako ne moze!

Pavle kaze - "Bog je u prošlim vremenima pustio sve narode da idu svojim putevima, ali sada zapoveda svima da se svi svuda pokaju" ---> Kako im zapoveda? Zapoveda im preko evandjelja, jer kad cuju poruku, onda ih moze kazniti ako su svesni svojih greha! Ne ore toga!

Druga je stvar sto se Bog ponekad mesao, i danas se mesa, u tokove ljudske istorije, usmeravajuci dogadjaje, ali to nije izlivanje sudova, jer mi zivimo u vremenu milosti.

Zato Hristos govori:

"Nisam dosao da donesem mac nego mir"..

"Duh je Gospoda Boga na meni, jer me Gospod pomaza da javljam dobre glasove krotkima, posla me da zavijem ranjene u srcu, da oglasim zarobljenima slobodu i sužnjima da će im se otvoriti tamnica. Da oglasim godinu milosti Gospodnje i dan osvete Boga našeg, da utešim sve žalosne"


Hristos je dakle dosao da OGLASI GODINU MILOSTI GOSPODNJE, a ti ovde pricas da on SVO VREME IZLIVA NEKAKVE KAZNE I SUDOVE!

To se kosi sa Hristovom teologijom, i sa onim sto je on ucio!

Zapazi gore da on najavljuje i "dan osvete Boga nasega" a on nije stigao!

Zato je tvoja teologija dno dna!

Ja ne optuzujem Boga za nista, vec upravo ti, jer kazes nesvesno "BOG SURUJE SA SOTONOM I DOGOVARA SE DA LJUDIMA NAUDI, A BOG TO GLEDA I TAPSE STO LJUDE MUCI BOLESTIMA"

Ti kazes da Bog nanosi nevolje ljudima koji nisu svesni svoje krivice! To je hula!

Biblija uci da Bog - "nikoga ne kusa, jer se Bog ne moze zlom iskusati i ON SAM NIKOGA NE ISKUSAVA". Tako Bog nije kusao ni Jova, vec sotona! Dakle, Boga si ti napravio ZLOTVOROM!

A sto se tice "saradnje", ne radi se tu o saradnji Boga i djavola, vec o politici. sotona iznosi politicke tvrdnje a onda Bog nekad dozvoli da ih dotocni dokaze! Zato mu je i predao vlast i nad zemljom (kaze "meni je predata") , da dokaze da moze bolje da vlada od Boga. Sigurno nas Bog nije bacio u nemilost i predao sotoni da nas namerno muci! To je stvar politike!

Ja ne izmisljam, ja na osnovu biblije i otkrivenja Bozjih kazem "da su ovo sudovi Bozji opisani u bibliji za svet koji se nalazi u moralnom haosu" ne samo ova bolest, vec i zemljotresi, poplave, pozari, cunami.. itd, na raznim krajevima planete zemlje, posebno od 2011 godine kada su odpoceli sudovi Bozji.

Ne moze doci do izlivanja sudova pre objave evandjelja. Ne moze doci pre nego sto se svakom stvorenju ne objavi evandjelje i dok svi ne budu upoznati sa Bogom i njegovim zakonom!

U otrkivenju kad se izlivaju sudovi, uvek se kaze "ali se ne pokajase" ili "ne dadose slavu Bogu", sto znaci da su upoznati sa evandjeljem, ali da se namerno suprote!

I Hristos kaze da je dosao da "oglasi godinu milosti Gospodnje" a to je evandjelje, to je RADOSNA VEST OPROSTENJA I SPASENJA, a ti ovde unapred sudis ljudima koji tek treba da upoznaju milostivog Boga i gadjas ih bolestima!

Hristos kaze da njegovo "sunce sija i pravednima i nepravednima" a ti ih ovde kaznjavas zemljotresima, cunamijima, poplavama koronama i ubijas one kojma Bog zeli da se otkrije i objavi im vest spasenja!

Bog se gadi na takvu teologiju!
Sramoti se! Nauka ti je sotonska!

Sto se tice pecata Bozjeg i ziga zverinog, ja sam dao biblijski kontekst, ili paralelu sta je po bibliji pecat, da sam Bog u starom zavetu kaze da covek deset zapovesti stavi na
Ja sam vec rekao da to nije tacno, i da ti nemas apsolutno nijedan dokaz da je pecat nedelja! Osim naravno svoje uobrazilje da je to tako i teksta EGW koja povezuje nepovezivo!

Biblijom mi ovo ne moze dokazati!

Ali da se ne lazemo, pecat je zapravo podloznost sistemu, novom svetskom poretku, kao sto su kod vavilonske kule hteli da se okupe svesno i stanu nasuprot Bogu, tako ce se ponovo okupiti i stati njemu nasuprot. Zato se svo vreme provlaci ta teza - "novi svetski poredak" (novo normalno) i sl.. Jer to je plan ka kome se zapravo tezi! Ujedinjenje sveta, jedna svestska vlada centralizovan sistem, a na cijem celu ce biti sotona. Kad ih sve tokupi, onda ce reci Bogu, svi su na mojoj strani! A svi oni koji taj sistem prihvate, ce naravno biti automatski zapecaceni i zigosani! To nikakve veze nema sa nedeljom, ciste gluposti!

Dakle moj Mire, tvoji stavovi su potpuno nebiblijski, i sto je najgora stvar - ti se tvrdovrato njih drzis, i ne zelis da te rec Bozja pouci.

Ja moje potvrdjujem biblijom, citiram tekstove! A ti ni jedan citat nisi izneo cime dokazujes da izlivanje sudova pocinje pre objave evandjelja! Zato nemoj meni da insinuiras kako si ti "biblijski Hriscanin" a ja nisam. Ti veze s biblijom nemas! Cak je porices, tj. njenu hronologiju!
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sve si pomesao, ali to je tvoja licna stvar.

Ja sam prilozio dokaze, a evo jednog od kljucnih koji si prikrio iz mog predhodnog odgovora.

Jedan od najvecih dokaza da se u pecatima, trubama, i casama gneva radi o sudovima tokom istorije - pre vremena isteka Bozje milosti, a ne kako ti tvrdis "da su to poslednjih sedam zala" zapisan je u samom otkrivenju 16 poglavlje 11 stih, gde andjeo izliva petu casu gneva, i kaze "Da se posle ovih zala "LJUDI NE POKAJASE OD SVOJIH DELA DA DADU BOGU SLAVU"

Nakon isteka vremena milosti kada se izlivaju sedam poslednjih zala - nema vise mogucnosti za pokajanje, tako da je ovo dokaz da u vreme pecata, truba, i casa gneva - ljudi jos uvek mogu da se pokaju.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top