Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
18.01.2020
Poruka
7
Буди љубазан и подели те чињенице овде на форуму. Чињеница може бити једино извештај аутопсије а све остало су претпоставке.
Значи, ти имаш извештаје аутопсија које нису рађене и увидом у исте можеш овде написати чињеница?

Verujem da ti ne verujes u te "cinjenice". Dozvolices meni da ja verujem u njih. Ja cu ih nazvati upravo tako - cinjenicama. Tvoja sloboda je da ih nazoves kakvim god imenom zelis. Da ne verujes. A pri tome da oboje imamo slobodu misljenja. Bez potrebe za polemisanjem. Na zdravlje i na spasenje. Pozdrav.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Verujem da ti ne verujes u te "cinjenice". Dozvolices meni da ja verujem u njih. Ja cu ih nazvati upravo tako - cinjenicama. Tvoja sloboda je da ih nazoves kakvim god imenom zelis. Da ne verujes. A pri tome da oboje imamo slobodu misljenja. Bez potrebe za polemisanjem. Na zdravlje i na spasenje. Pozdrav.
У чему је проблем да поделиш те чињенице?
Једини проблем може бити што то нису чињенице него твоје лично убеђење засновано на слепом веровању мејнстрим медијима и јако слабом личном нивоу знања!

No need for vaccines, COVID-19 pandemic effectively over: Pfizer Ex-Vice President
According to a report from lifesitenews.com, Dr Michael Yeadon, there is absolutely no need for vaccines to extinguish the pandemic. I've never heard such nonsense talked about vaccines.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
koliko pratim izjave iz sedista SPC, cini mi se da su njeni zvanicnici izjavili "PATRIJARH IRINEJ JE UMRO OD POSLEDICA KORONA VIRUSA"
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
koliko pratim izjave iz sedista SPC, cini mi se da su njeni zvanicnici izjavili "PATRIJARH IRINEJ JE UMRO OD POSLEDICA KORNA VIRUSA"
Нико од званичника СПЦ није патолог и никоме од умрлих није рађена обдукција!
Значи, само нагађања без чињеница.
Аутопсија, некропсија или обдукција је сецирање и испитивање леша ради одређивања узрока смрти или због сазнања о развоју болести. Од средњег века аутопсија даје велики допринос развоју науке. Осим што открива узроке смрти, аутопсија је кључна за образовање студената медицине, разумевање нових болести као и за напредак медицинске науке.
Клиничке аутопсије служе за две главне сврхе. Оне се спроводе да би се стекао увид у патолошке процесе, и како би се утврдили фактори који су допринели смрти пацијента. Важније, аутопсије се спроводе да би се осигурао стандард неге у болницама. Аутопсије могу да дају смернице како да се избегну смрти пацијената у будућности.
 
Učlanjen(a)
18.01.2020
Poruka
7
У чему је проблем да поделиш те чињенице?
Једини проблем може бити што то нису чињенице него твоје лично убеђење засновано на слепом веровању мејнстрим медијима и јако слабом личном нивоу знања!

No need for vaccines, COVID-19 pandemic effectively over: Pfizer Ex-Vice President
According to a report from lifesitenews.com, Dr Michael Yeadon, there is absolutely no need for vaccines to extinguish the pandemic. I've never heard such nonsense talked about vaccines.

Slazem se u potpunosti sa tvojim misljenjem/sugestijama/stavom. Verujem mainstream medijima (ma sta god to znacilo), to je moje licno ubedjenje i moje licno znanje je veoma slabo.

Bajdvej, na mejsntrim medijima procitah da je doticni Dr Michael Yeadon - former Vice President of Pfizer. Cek sad, zar to nije ona firma sto ce da nam uvali vakcine? A lifesitenews? Kopipejst - According to MediaBias/FactCheck, the website LifeSiteNews was founded by the conservative lobbyist organization in Toronto in 1978 and it is still funded by it. LifeSiteNews is rated as far right biased based on story selection and manipulative articles. Zaebani ti mejnstrim mediji - svasta na njima.....
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Broj umrlih u Srbiji i svetu, pa i u redovima SPC za kratko vreme je toliki, da tu nema sumnje da se radi o Virusu Korona.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Slazem se u potpunosti sa tvojim misljenjem/sugestijama/stavom. Verujem mainstream medijima (ma sta god to znacilo), to je moje licno ubedjenje i moje licno znanje je veoma slabo.

Bajdvej, na mejsntrim medijima procitah da je doticni Dr Michael Yeadon - former Vice President of Pfizer. Cek sad, zar to nije ona firma sto ce da nam uvali vakcine? A lifesitenews? Kopipejst - According to MediaBias/FactCheck, the website LifeSiteNews was founded by the conservative lobbyist organization in Toronto in 1978 and it is still funded by it. LifeSiteNews is rated as far right biased based on story selection and manipulative articles. Zaebani ti mejnstrim mediji - svasta na njima.....
Одлично, одлично! Идеш тачно стазом коју сам ти одредио. Сад, исто тако, у том маниру, дај чињенице које ти имаш!
Ја теби прослеђујем:

Broj umrlih u Srbiji i svetu, pa i u redovima SPC za kratko vreme je toliki, da tu nema sumnje da se radi o Virusu Korona.
Сумње увек има када нема доказа!
Нисам ти џаба поклонио бубњеве. Имам нос за таленте!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
I kao sto kaze LickiMedjed, po vama za Koronu su krivi baba Jaga, i Sava Savanovic:)
Nisam neko ko se smeje na svaku glupost, ali ova izjava Medjeda o Jagi i Savi je vic godine.
Vic ali istiniti.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Sto se tice pashalnog jagnjeta, ono je bilo simbol Hrista koji ce se zrtvovati za ljudske grehe.
"SIMBOL" a ne nesto sto se jedenjem pretvaralo u stvarno Hristovo telo.
Samo jos da mi navedes gde pise da je Euharistija "SIMBOL"? Nadji mi tu rec u Bibliji?

Ne postoji!

Jehovini Svedoci su namerno u svom prevodu ubacili rec SIMBOL, iako u grckom tekstu ona ne postoji!

Znaci dotle cak ide vasa prevara, da i Bibliji dodajete reci koje ona ne sadrzi!

U NOVOM ZAVETU SIMBOLI POSTAJU STVARNOST! AKO TO NE PRIMENIS DOSLOVNO NA HRISCANE - ONDA SE NIJE NI ISPUNILO!

Hristos je ispunjenje zakona! A ti ostajes u Starom Zavetu!

Dakle, sve ovo se vec ISPUNILO I PRIMENJUJE SE DOSLOVNO!

A samo vi sektasi poricete njegovo "telo i krv" i nazivate to "SIMBOLOM" , jer Jovan kaze da to rade svi antihristi!

Nema simbola u Novom Zavetu, nego je sve ispunjeno!


Objasnicuti ti jednom za svagda, da razumes:

Ako je Euharistija samo SIMBOL, onda je i krstenje - SAMO SIMBOL, jer oboje su "obredi"!

Znaci, po vama je i voda prilikom krstenja - obicna voda, pa se okupas, i "setis" se nekog davnog dogadjaja". I voda te ne cisti od greha, niti se nesto cudesno desava, a ti se samo "podsecas"!

Eto, to vi mislite da se desava kod Euharistije!

Jehovini Svedoci ovo cak nazivaju "SPOMEN SVECANOST" - znaci, vi ovo stvarno i shvatate kao "USPOMENU NA NESTO"! Vama to nije obred prilikom koga se desava nesto cudesno!

E NIJE TAKO!

Prilikom krstenja prizivamo Boga, a ti se "sahranjujes" pod vodu doslovno i umires. Na isti nacin je i Euharistja "stvarno telo i krv" Gospodnja! Nije cak ni voda u slucaju krstenja "SIMBOL". Pavle o tome govori kada kaze: "KAO STO SE SA HRISTOM SAHRANISTE.. I VASKRSNUSTE SA NJIM NA NEBESIMA" >>> dakle to se ne odnosi na "buducnost" kao "da ces se u buducnosti sahraniti i vaskrsnuti" - VEC SI VEC SADA SAHRANJEN I VASKRASAO!

Tako i u slucaju Euharistije hleb i vino VEC SADA POSTAJU STVARNO TELO I KRV HRISTOVA koju mi primamo na sebe, odnosno postajemo identicni njegovom telu!

Ako si "vec sada sahranjen i vaskrsao" onda si "vec sada dobio telo Hristovo". Dakle je i Euharistija "doslovna" i to je cudo!

Jedno povlaci drugo!
A to je SVETA TAJNA!

Tako se naziva, jer je tesko razumeti, ali bar pokusaj! Sve se vec desilo! Nema nista sto se nije ispunilo na Hristu, da bi ti to nazivao SIMBLOM!

Poricati sve ovo, znaci poricati Hrista i rugati se Hristu, to znaci poricati njegovu zrtvu. A to znaci ostati u Starom Zavetu. I to je antihriscanska teologija!

ko se cuva i BOG ga cuva.
Lepo si ovo rekao! Ali, cuvaj ti sebe od mene, a ne mene od sebe!

Da budem jasniji, ako ti hoces obuci slobodno i skafander pa idi tako na ulicu, meni ne smeta, ako mislis da ces se tako zastiti. Ali ne teraj mene da ja moram da oblacim skafander zbog tebe, da bi se ti osecao sigurnijim u mom prisustvu, jer to nije ni razumno ni normalno!

Onaj koji ne nosi masku, ne ugrozava time nikoga, njegovo je pravo da seta i go ako zeli, ne mozes mu zabraniti. A ti si sam odgovoran za svoje zdravlje, pa cuvaj sam sebe!

Zivi i pusti druge da zive!

Takodje, ako mislis da vakcina stiti od korone, zasto mene teras da se i ja vakcinisem ako tebe ta vakcina "potpuno stiti"? Znaci da ipak nisi siguran?

Nemoj zbog svog straha i nesigurnosti da maltretiras druge! Ti zastiti sebe i duplom maskom ako hoces, a druge pusti neka zive, ili neka umru, vreme ce pokazati da li si u pravu!

Pozdrav i sve najbolje..

Vakcina je samo generalna proba. Nakon nje sledi propaganda da se zbog olakšavanja kupovine, kretanja, života, ljudi čipuju, postanu samo broj
Upravo tako. Ali na neki nacin vakcina je vec sada zig, naravno ne u onom pravom smislu, ali se ljudi vec sada dele po tom pitanju. A pitanje svih pitanja je "sloboda".
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
I kao sto kaze LickiMedjed, po vama za Koronu su krivi baba Jaga, i Sava Savanovic:)
Po vama je za koronu kriv Bog! To je tek vic godine..

Bog je napravio koronu, koja ubija vecinom njegove voljene protestante po evropi i americi! A kod kineza Budista (pagana) skoro da nema korone, ni u Belorusiji (kod pravoslavnih pagana) nema korone! Stvarno da se smejes!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top