Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
P. s. Jovane, da li si ti ikad čuo da netko kaže kako je vjera najveće dobro koje je primio od svojih roditelja?

Možda je i čuo, ali kao što je već poznato, protestatni i oni koji naginju k njima, insistiraju na "slobodnom" izboru, i naravno "odabranosti"

A ta dva isključuju upliv roditelja.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Šesti put pitam..

Nisam ja tema, nego tvoj protestantsko-masonski ološ. Zato ti odgovori. Tko je ovlastio protestantsko-masonski ološ da određuje koliko će se ljudi rađati? I drugo, ako imaju časne nakane, zašto su se organizirali i sastali tajno? I treće, zašto su na Googl-u izbrisane poveznice između Margaret Sanger oca Billa Gatesa?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Sedmi put izbegavaš odgovor. Zašt ti nemaš dece kao u Africi što imaju? Ti si taj koji je "moralisao" o ovom pitanju zato želim da proverim tvoj "moral" da lij licemeran ili zaista dušebrižan. Zato ti treba da odgvoriš na ova pitanja jer su povezana sa onim što zastupaš. Ništa više od toga.

Dakle...zašti smatraš da ne treba da imap dece kao u Africi što ljudi imaju?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.260
Reci mi jel ti možeš imati 10-toro dece ili 15-toro?Da li je to noramalno
Kazem ti da su moji preci imali po 12-otro dece! Sva su ziva i zdrava, uprkos nemastini, sto su jeli hleba masti i paprike i trckarali bosi. A verovatno su jeli i sa poda! Nisu bili vakcinisani, nije bilo modernih vakcina, a higijena bila losa..

Nije problem u nemastini, nije problem u higijeni, nije problem u medicinakoj skrbi, ne umiru deca zbog toga.. Vec je problem sto se u africi i indiji ljudi namerno truju, za to postoje dokazi! To ne tvrdim ja nego doktori koji su lecili te ljude! Truju ih balonima iz kojih ispustaju zarazne bolesti, ni sa tim nisi upoznat.. Truju im vazduh i vodu! Zato u africi ima najvise HIV pozitivnih! Namera je bila da time smanje populaciju, i taj virus je tamo najvise zastupljen, to nije slicajno..

Da je kojim slucajem drugacije, da se ti ljudi ne truju tamo, beli covek bi ubrzo bio u manjini, a to im nikako ne odgovara! Oni su pre svega rasisiti, koristili su te ljude i danas koriste kao robove! Situacija nista nije bolja ni danas u americi!

Ja bih naravno imao vise dece, nisam u mogucnosti jer nemam zenu, ali svakako da hocu kada se ozenim!

Jel imas nesto protiv? Hoces da mi zabranis?


Ok..ako oni imaju po 15 oni su upravu jel tako?
Kod njih je normalno da imaju vise dece! Nije tacno da radjaju zato da bi im ostao naslednik! To su lazi! Kultura je takva da je uobicajeno da imaju vise dece. Pre svega oni ne koriste kontraceptivna sredstva, ne znaju ni sta je to! I sad dodje beli covek da im prodaje kondome i tera ih na kontrolu radjanja!

Na svaki moguci nacin to pokusavaju, pa kada im ne ide, onda ih truju, izazivajuci sterilitet, ako ne uspeju, onda sire polne bolesti da izazovu strah kod ljudi da ne stupaju u seksualne odnose..

Em je kontraceptivno sredstvo u obliku kondoma greh, em je greh ogranicavati radjanje ljudi!

A sve to rade satanisti koje podrzavas!

Kondome na zalost i tvoja crkva podrzava, pa ste i vi ti koji vrse "kontrolu radjanja"!

A hajde reci mi zbog čega ti ne bi imao 15-toro dece
Odakle ti ovo da ja ne bih imao 15-otoro dece? Naravno da bih!

Bolje sebe zapitaj zasto ti ne bi imao dece koliko hoces? Nego dozvoljavas da te neko ogranicava na "jedno dete"!

To je zlocin!

Može i da spreči tj. na vreme da ga prepozna i da ga savlada a može da bude veoma jak pa ni vakcina da ne može u potpunsti da ga spreči..to je jasno. Ali njena uloga je da spreči koliko je moguće...recimo umestio da imaš jače simptome onobar da spreči to i da budu slabiji..a to dosta znači.
Svrha vakcina u proslosti je bila "trajni imunitet"! Tako su iskorenjene sve bolesti!

A ova vakcina ne pruza trajni imunitet! Tako da je besmislena!

Budi spreman da ces da se bockas svake godine, a to i jeste cilj!

Takav je virus..tako deluje.
Tebi nije cudno sto Covid-19 izaziva sterilitet? (moguce i vakcina..)

Znaci imas HIV u africi, imas kontrolu radjanja, promociju kondoma i kontraceptivnih sredstava, zarazne bolesti koje izazivaju sterilitet (kao i strah od odnosa), imas Covid-19 koji takodje izaziva sterilitet, u danasnje vreme zbog zatrovanosti je svaki peti muskarac sterilan..

Promovise se gej, transeks i vodjenje ljubavi online, seks bez obaveza! Poremecene su vrednosti, pa zene ne zele da radjaju, bitnija im je karijera, sve kasnije postaju majke, pored toga su im usadili strah od obaveza pa mnoge i ne zele da imaju decu! Od zena su napravili muskarce, pljuju piju i tuku se, pokusavjuci tako da razbiju porodicu.. Zene idu sa zenama a muskarci sa muskarcima..

A sve ovo sluzi svrsi..

Bracni par koji ja poznajem, muku muci da zatrudni, i ne mogu da imaju dece, on je sterilan a pitanje da li i ona moze.. To je sve zbog zatrovanosti..

A onda ti govoris kako su to "teorije zavere". E pa nisu!

Iza toga stoji svesna namera da se ljudi naprave sterilnim, da se uplase polno prenosivih bolesti itd..

Nije slucajno sto je odmah nakon seks revolucije 60-ih doslo do naglog porasta polno prenosivih bolesti, a nakon toga 80-ih je pocela da hara smrtonosna SIDA. Koja opet nije postojeca bolest! I ako te zanima imam podatke o SIDI!

Na kraju je tu Bill Gates!

A sve sluzi da se smanji brojnost populacije na zemlji! Jer ne sme se dozvoliti prekomerno razmnozavanje!

Zato se mnogi razumni ljudi zalažu za kontrolu rađanja u zemljama trećeg sveta gde se rađa po 10 i više dece a umre više od pola.
Jovane ajde razmisli malo, bar jednom u zivotu ukljuci taj mozak!

Zasto se oni uopste zalazu za "kontrolu radjanja" u zemljama treceg sveta, kad tamo od 10-toro dece prezivi samo troje?

Znaci ti imas stopu prezivljavanja - 10 : 3 ?

Pa gde je tu problem prenaseljenosti?
Ta deca su umrla pa su mrtva!


Znaci stopa rasta je jednaka zemljama u EU! Nema prenaseljenosti!

Nego da im nije zao mozda dece koja su umrla? :)

ZNACI, UPRAVO JE SUPROTNO OD ONOGA STO PRICAJU, JER TA DECA PREZIVLJAVAJU U OGROMNOM BROJU! I TO IM PREDSTAVLJA PROBLEM! JER ONI NECE DA TOLIKO DECE PREZIVI!!!

ZNACI OD 10 DECE PREZIVI BAR 8! A TO ZNACI DA AFRIKANCI NE RADJAJU DECU ZATO DA BI IM OSTAO NASLEDNIK!

SVE JE TO LAZ! I NARAVNO MEDIJSKA PROPAGANDA!


Ali ti verujes njihovim lazima! Pa to ti je!

Oni se uopste ne staraju da smanje broj umrle dece, nego zele da se ta deca uopste i ne radjaju, i zato ubedjuju afrikance da sto manje radjaju! To je poenta! I zato su oni UBICE!

SHVATI VEC JEDNOM!


Da mogu, legalno bi pobili svu tu decu, ali posto ne mogu, to rade na druge nacine, trovanjem, vakcinama, zaraznim bolestima! A na kraju, posto im nista ne ide od ruke, zele da uvedu "kontrolu radjanja"! I to rade "medijskom propagandom" - ubedjujuci narod da ce lakse hraniti i leciti jedno dete nego njih 10.

To je umobolno, i krajnje pokvareno!

A svaki afrikanac ce iza toga prepoznati zlu nameru kolonizatora!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Da je kojim slucajem drugacije, da se ti ljudi ne truju tamo, beli covek bi ubrzo bio u manjini, a to im nikako ne odgovara! Oni su pre svega rasisiti, koristili su te ljude i danas koriste kao robove! Situacija nista nije bolja ni danas u americi!

Ne nasedaj na propagandu molim te. Cilj ovih satanista je kontola svakog čoveka. Bez obzira na rasu. Koliko dece imaju belci u SAD? Koliko je normalnih, zdravih porodica (sa oba roditelja)?

Cilj je kontrola, a ne ubijanje crnaca zarad nekakve supremacije.

Uzgred interesantno je kako smo od teme o navodnoj umešanosti Boga u prevaru stoleća, došli do seksualnog morala i broja dece. Naravno, to samo pokazuje dokle ide i koliko je duboko zašla sotonska prevara koja stoji iza ideologija i narativa kojima je čovek već decenijama izložen.


a bih naravno imao vise dece, nisam u mogucnosti jer nemam zenu, ali svakako da hocu kada se ozenim!

Polako se približavamo srži problema.

Koliko će neko dece imati zavisi od brojnih faktora. A ponajpre od shvatanja seksualne funkcije datog pojedinca.

Seks je dat da bi smo se razmnožavali. jer život nosi i daje život. To je ZAKON moćniji i stariji od subotarske opsesije.

I upravo zato Bog i insistira na tome da se seksualna funkcija čoveka, Slike Njegove, ne shvata olako i koristi isključivo za zadovoljavanje nagona za uživanjem.


Znaci imas HIV u africi, imas kontrolu radjanja, promociju kondoma i kontraceptivnih sredstava, zarazne bolesti koje izazivaju sterilitet (kao i strah od odnosa), imas Covid-19 koji takodje izaziva sterilitet, u danasnje vreme zbog zatrovanosti je svaki peti muskarac sterilan..
A sve to je posledica čega?

Insistiranja na "seskualnim slobodama".....


Promovise se gej, transeks i vodjenje ljubavi online, seks bez obaveza! Poremecene su vrednosti, pa zene ne zele da radjaju, bitnija im je karijera, sve kasnije postaju majke, pored toga su im usadili strah od obaveza pa mnoge i ne zele da imaju decu! Od zena su napravili muskarce, pljuju piju i tuku se, pokusavjuci tako da razbiju porodicu.. Zene idu sa zenama a muskarci sa muskarcima..

Srž problema je upravo u tome. Sotona je opet napao čoveka preko žene.

Kako ćeš kontrolisati čoveka?

Igraj se sa njegovim primarnim funckijama, izvrći ih, sruši porodicu, a nazivanjem ljubavlju ono što ljubav nije, pljuni Bogu u lice.

Zato i ponavljam, sve te ideologije, svi ti genderizmi, sve te seksualne revolucije, svi ti feminizmi, nisu ništa drugo do sotonska prevara, sestre i braća pobune koja je i započeta od strane "kurvara" (Luthera)....
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Više dece? Ja tebe osmi put pitam zašto ti nesmatraš da trebaš da imaš dece kao oni u nerazvijenom delu sveta poput arapa i drugi..posebno afrikanaca. Zašto sam ne postupiš po svom "Afričkom idealu"?

Oprosti, ali ti si zaista malouman. Ja zagovaram pravo da svatko može imati djece koliko sam odabere, a ti me maltretiraš pitanjem - zašto ja ne bih imao djece koliko ima prosječan afrikanac? Dakle, ja se zalažem i kažem - imajmo djece koliko tko odabere - a onda me ti u svojoj "drskoj maloumnosti" pitaš - zašto ti ne bi imao desetero djece!?!?!? Pa zato, ....., što i za sebe zadržavam pravo imati djece koliko sam odaberem.

P.S. A sada ti odgovori Isabeleti, kako te je "voda odnila" u subotare.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Oprosti, ali ti si zaista malouman. Ja zagovaram pravo da svatko može imati djece koliko sam odabere, a ti me maltretiraš pitanjem - zašto ja ne bih imao djece koliko ima prosječan afrikanac? Dakle, ja se zalažem i kažem - imajmo djece koliko tko odabere


Pitam deveti put..zbog čega u Hrvatskoj recimo, ostali ljudi pa i ti nemate dece kao afrikanci koji su ti ideal?

za sebe zadržavam pravo imati djece koliko sam odaberem.

Pa da, tu si onda racionalan..jer ćeš proceniti na osnovu ekonomske situacije koliko ćeš imati dece..nećeš ih rađati toliko da ne možeš da im pružiš adekvatnu egzistenciju. Jel tako? Zašto se onda buniš kada neko takođe racionalno pokušava da reši ovu disproporciju materijalnih sredstava za obezbeđivanje normalne egzistencije u Africi u odnosu na broj rođeninih.

Znači nisi ti neko nevinašce da te brane..već si ti priv drsko napao ljude koji se zalažu za bolju i materijalno održivuz budućnost Afrikanaca napavši ih i prosuvđši otvone uvrede na njihov račun prikazavši njihove namere u potpuno pogrešnom pravcu..zato tebe neću ostaviti do god ne odgovortiš zašto ne postušiš po "afričkom modelu"..zašto imaš dvostruke standarde kada si ti u pitanju a zašto druge kada se radi o ljudima u Africi. Ne može tako...nećeš se izvući dok to ne razrešimo.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Ja bih naravno imao vise dece, nisam u mogucnosti jer nemam zenu, ali svakako da hocu kada se ozenim!

Jel imas nesto protiv? Hoces da mi zabranis?


O čemu pričaš Mire? Kakva zabrana..ko zabranjuje? Govorimo o dvostrukim standardima..napadama na Bila Gejtsa i druge od strane "dušebrižnika" koji ih neosnoavao napadaju i tako krše namerno 9-tu zapovest. Oni ne shvataju dase njihove reči lažne beleže..a nazivaju se hrišćanima. Plus su licemerni. Dvostrukih standarda.

Tebi nije cudno sto Covid-19 izaziva sterilitet? (moguce i vakcina..)


Vkacina ne..ali Coid-19 možda..i?

Bracni par koji ja poznajem, muku muci da zatrudni, i ne mogu da imaju dece, on je sterilan a pitanje da li i ona moze.. To je sve zbog zatrovanosti..

A onda ti govoris kako su to "teorije zavere". E pa nisu!


A da nije malo do uslova živata Mire, kako ljudi danas žive. Znaš li da stres izaziva ove poremećaje a mi smo danas izloženi veoma stresu. Strres izaziva i sterilitet i deruge probleme...kardiovaskularne..nemamo mir..mirnoću, ne živimo zdravo..i onda kažemo aha truju nas...nismo mi ništa krivi. To je nezreo način razmiščjanja..gde svoju odgovorost potpuno isključujemo auvek je neko drugi kriv. Nije Mire, nije tako kako kaže...niko nas ne prska..niti truje iz vazduha...već je u pitanju život i životni uslovi..imaj na umu i zagađenje vazduha u zadnjih 230 tak godina koji je dostiigao užasan nivo..između 5 i 40 milijarde tona CO2 svake godine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top