Čovek bezakonja ( antihrist )

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Mire, vidiš li na šta su oni svojim ponašanjem sveli raspravu? Tema o Čoveku Bezakonja, a mi raspravljamo o tome da li je ili nije neko penzioner, i koji je je jezik učio. Prosto da se čoveku smuči na sve. Naravno sada će opet, ovaj o kome je reč da lupeta o projekciji, a sve što sada pišem je konstatacija zasnovana na činjenicama.

Zalosno je kako skrecu temu...

Prvo ce doci do velikog probudjenja, ujedinjenja crkava i objave evandjelja, svi narodi ce cuti evandjelje.. Ljudi ce se vratiti Bogu i proslavljace nedelju.. Veliki deo jevreja ce se vratiti Bogu, a Jerusalim ce postati centar Bogosluzenja. One koji su varali narod i ucili buntu protiv crkve, koji su uveli nemoral u svet propagirajuci "verske slobode", koji su uzrokovali "sodomu i gomoru" ljudi ce prezreti i goniti.. To su protestanti i Adventisti koji ce i pored svega nastaviti da napadaju crkvu i Papu, navlaceci na sebe gnev, praveci se mucenicima. Oni ce ovo gonjenje shvatiti kao ispunjenje prorocanstva (koje je zapravo satansko prorocanstvo dato EGW).

Onda ce sa velikom silom doci "covek bezakonja". Nije to Papa, vec se radi o pravom antihristu, koji ce sesti u Jerusalimski hram, tvrdeci da je on licno Isus Hristos. Adventisti ce ga pozdraviti i nasesti na prevaru. On nece goniti adventiste (jer oni drze subotu) , vec ce progoniti nas - Hristovu crkvu. Govorice kako je dosao da kazni "vavilonsku kurvu", on ce spustati i "vatru sa neba" i suditi..

Adventisti ce se iznenaditi onda kad se usred svega toga pocne desavati jos jedan "dolazak" ovog puta onaj pravi "drugi Hristov dolazak" .
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A ovamo je Papa ubijao, sad si sam sebe porekao!.

Nije papa ubijao lično, već je on naređivao, osnovao inkviziciju, slao vojnike u krstaške ratove protiv Jeretika.

Svako bi trebao da poznaje tako POZNATU istorijsku pojedinost kakva je "VARTOLOMEJSKA NOĆ"

Koliko mi se čini, naslov ove teme je "ČOVEK BEZAKONJA ( ANTIHRIST )" a ne "antihrist u učenju Adventista i Ellen White"
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
"Papa Bonifas VIII u njegovom Bull Unam Sanctam kaže: Rimski Pontif sudi svim ljudima,ali njemu nitko ne sudi! Mi odlučujemo i oglašavamo! Pokoriti se Rimskom Pontifu je za svako stvorenje NEOPHODNO ZA SPASENJE...Ono što je važilo za Krista riječi "Da si pokorio sve pod noge Njegove" može biti točno i za mene! Ja imam vlast Kralja nad kraljevima! Ja sam sve i nad svim,tako da Bog osobno i ja,namjesnik Božji,imamo jednu namjeru,I JA SAM U STANJU DA ČINIM SVE ŠTO BOG MOŽE! ŠTO ONDA mogu ja biti nego Bog"!
 
Natrag
Top