ČISTA i NEČISTA HRANA (3.Mojs.11) - Da li i dalje važi za Hrišćane?

Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Poslušaj ove reči koje si uputio lično meni jer se odnose na tebe, i sve će biti u redu, ja imam savršen mir i moja savest je čista pred onim koji sve vidi.
I moja je. I to sigurno mnogo veća nego tvoja. Jer slušam Boga a ne lažnu proročicu. Budi siguran u to 100 %.
Tema je ČISTA HRANA, a ne Šardi.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
ovde se postavljaju postovi kao knjige a tvrdi8m da se 90% toga ne procita do kraja, ja sam jeo dosta neciste hrane sad za ove praznike valjda nisam hulio na boga :)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Za vas neke (neću da imenujem) na ovoj temi, baš zgodno pristaje ona: ...Pustio bih ja njega, al' neće on mene!:)

Tacno, ja sam to i napisao u nekom ranijem komentaru.
Kada bi pojedini prestali da pisu o Adventizmu na nacin na koji to cine, ja bih se prvi iskljucio sa teme.

Diskutovati je normalno, ali na jedan normalan nacin i u duhu tolerancije, ali ovo sto pojedini cine je prevazislo sve okvire.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
E u tom slučaju bi trebalo pravilnik o tome kako pisati o Adventizmu da donese Urednik ili Adninistrator ovog foruma, a ne Jedan Adventista. Jer sam to više puta naglasio KAKO ĆEMO MI SAZNATI ISTINU O ADVENTIZMU od Adventista ?
To je apsurd !
To je kao da pitamo mladu pred udaju da li je poštena !
Prema tome neka se da PRAVILNIK donese od strane foruma kako smemo pisati o Adventizmu !
Jer nismo mi krivi što je Adventizam takav kakav je, već EGW, Miler, Edson, Snou,.... i svi ostali osnivači i velikani Adventizma.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
E u tom slučaju bi trebalo pravilnik o tome kako pisati o Adventizmu da donese Urednik ili Adninistrator ovog foruma, a ne Jedan Adventista. Jer sam to više puta naglasio KAKO ĆEMO MI SAZNATI ISTINU O ADVENTIZMU od Adventista ?
To je apsurd !
To je kao da pitamo mladu pred udaju da li je poštena !
Prema tome neka se da PRAVILNIK donese od strane foruma kako smemo pisati o Adventizmu !
Jer nismo mi krivi što je Adventizam takav kakav je, već EGW, Miler, Edson, Snou,.... i svi ostali osnivači i velikani Adventizma.


Pravilnik verujem postoji sto se tice svih crkava i pojedinaca a ne samo Adventizma, zasto bi Adventizam imao neke privilegije, postenoje a vi imaju isti tretman.

Ja bih se slozio sa tobom kada bi ti pisao istine o Adventizmu, ali ja to ne mogu jer ovde od tebe cujem samo neistine.
Zasto se ne bi verovalo kada jedan Adventista pise o Adventizmu, zar je laz ono sto sme da koristi Hriscanin da bi odbranio svoju zajednicu.
Ja bih po tome bio najveci licmer ako bih tako nesto cinio.

Ja tvrdim, da sve sto si do danas izneo o Adventizmu da su ciste neistine, illi si iznosio poluistine prikazujuci ih u negativnom svetlu.

To je tvoja stvar, ali niko ko oznaje istinu ti nece precutati kada iznosis takve stvari.
To ne govorim samo za Adventizam, vec za sve druge vere i zajednice.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Ako postoji, onda to prepusti odgovornima sa ovoga foruma. Nemoj se ti stavljati u ulogu Moderatora ili Administratora.
Imaš opciju ,,PRIJAVI POST'' i kraj priče. Ovako samo spamuješ temu ČISTA I NEČISTA HRANA i da li je ona obavezna za Hrišćane.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ako postoji, onda to prepusti odgovornima sa ovoga foruma. Nemoj se ti stavljati u ulogu Moderatora ili Administratora.
Imaš opciju ,,PRIJAVI POST'' i kraj priče. Ovako samo spamuješ temu ČISTA I NEČISTA HRANA i da li je ona obavezna za Hrišćane.


Neka Bog presudi ko je uglavnom kršio pravilnik a ko ne.

#1 Ne koristite vulgarne reči. Ne vređajte i ne omalovažavajte druge jer je to strogo kažnjivo.

#3 Negativni komentari o bilo kojoj državi, religiji, naciji, narodu i sličnim stvarima su strogo zabranjeni.

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Neka Bog presudi ko je uglavnom kršio pravilnik a ko ne.

#1 Ne koristite vulgarne reči. Ne vređajte i ne omalovažavajte druge jer je to strogo kažnjivo.

#3 Negativni komentari o bilo kojoj državi, religiji, naciji, narodu i sličnim stvarima su strogo zabranjeni.

Pozdrav


AMIN

Jedva čekam brate da nam Bog sudi za svaku izgovorenu reč na ovom forumu !

Apsolutno i bezuslovno sam za Boga ! U uvek kada je Isus Hrist u pitanju, odnosno Njegov Sud - Samo mogu reći AMIN

Jurivaki sam predložio NOVČANU KAZNU, da bi se zaustavio onaj masakar uvreda prema neistomišljenicima Adventizma, i sa onim silnim rečima.

Inače sam apsolutno za Božiji Sud.
Jer on zna tačno i ko je prvi počeo, i ko je šta rekao, i ko je u revoltu odgovorio, i šta je ISTINA O ADVENTNOJ CRKVI. I da li drugima treba nešto reći o Adventnoj Crkvi ili ne. I ko je laža i licemer a ko čistog srca, i .............
sve Bog zna. Zato sam APSOLUTNO ZA BOGA I NJEGOV SUD.
AMIN
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
AMIN

Jedva čekam brate da nam Bog sudi za svaku izgovorenu reč na ovom forumu !

Apsolutno i bezuslovno sam za Boga ! U uvek kada je Isus Hrist u pitanju, odnosno Njegov Sud - Samo mogu reći AMIN

Jurivaki sam predložio NOVČANU KAZNU, da bi se zaustavio onaj masakar uvreda prema neistomišljenicima Adventizma, i sa onim silnim rečima.

Inače sam apsolutno za Božiji Sud.
Jer on zna tačno i ko je prvi počeo, i ko je šta rekao, i ko je u revoltu odgovorio, i šta je ISTINA O ADVENTNOJ CRKVI. I da li drugima treba nešto reći o Adventnoj Crkvi ili ne. I ko je laža i licemer a ko čistog srca, i .............
sve Bog zna. Zato sam APSOLUTNO ZA BOGA I NJEGOV SUD.
AMIN

Opet si izgovorio jednu kontradiktornost i laž, a to je da si za sud Božji a upravo si osudio i to na osnovu neistina, da su Adventisti napravili masakr uvredama prema neistomišljenicima Adventizma.

Gde smo to vređali ikoga, osim što sam istina napisao da si lažljiv kada si iznosio neistine, da si neozbiljan u diskusiji odnosno da si izneo neozbiljnu tvrdnju, i u jednom slučaju sam napomenuo da se ne glupiraš, ali nisam siguran da li sam to napisa tebi ili Adrianu.
Ovo sam sve napisao sa razlogom i tu nema govora o uvredama.

Dakle, Adventisti nikakve uvrede nisu iznosili kako si ti to predstavio..
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
To normalno nije tačno!
Uvek su Adventisti PRVI POČELI DA VREĐAJU iznosioce ISTINE o Adventizmu !
Lako se to da proveriti ako se pažljivo počne na svim forumima ANALIZIRATI OD PRVOG POSTA SVI ODGOVORI !
Zato sam ja upravo i u mom prethodnom postu napisao:,, Jer on zna tačno i ko je prvi počeo,.....''.
A da li je to LAŽ ili ne - Pepuštam ljudima ČISTOG SRCA, koje ne mrzi da od POČETKA ANALIZIRAJU TEME ADVENTIZAM i uveravaju se ko laže.
I normalno Bogu, koji TAČNO ZNA O ČEMU SE RADI i ko je kakav !!!
 
Natrag
Top