Chelsea F.C. ~ The Blues

Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Teri odgovorio navijačima

00020636.jpg
Kapiten Čelsija Džon Teri obratio se navijačima prvi put posle ljubavnog skandala sa Vanesom Peronsal, devojkom bivšeg saigrača i reprezentativca Vejna Bridža, i zahvalio se na podršci protiv Arsenala (2:0). Teri je zbog te afere ostao bez trake engleske reprezentacije, a navijači su pre meča sa "tobdžijama" skandirali: "Postoji samo jedan kapiten Engleske".

- Želim da se zahvalim svakom pojedinačnom navijaču koji je bio na meču. Nisam očekivao to. Bio je to veoma emocionalni dan za mene i način na koji su navijači bili uz mene tokom prethodne dve nedelje je, iskreno, neverovatan. Napustio sam teren prezadovoljan i želim još jednom da se zahvalim svakom navijaču pojedinačno kako su se ophodili prema meni. Mislim to iz sveg srca - rekao je Teri.

Menadžer Čelsija Karlo Ančeloti rekao je da je Teri perfektan kapiten.

- Od sada te neću zvani Džon, već kapiten - poručio je italijanski stručnjak Teriju.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ja mislim da jedini kapiten treba da bude Becham,dok bude igrao za reprezentaciju,stariji je od svih i najslavniji...
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Što je više kleveta i laži, Terry nam je miliji i draži



Ljubavna afera i seks-skandal zbog kojeg je već danima prva tema tabloida, Terryja su dodatno uzdigli kao miljenika navijača Chelseaja. Trenutačno bivši kapetan engleske reprezentacije dobio je neviđenu podršku tijekom i nakon pobjede nad Arsenalom.

- John je dobio najjači standing ovation otkad je otišao legendarni Gianfranco Zola. Svaki put kad je primio loptu, svi smo pomislili kako nam je sada još bliži srcu, napisao je u Daily Mirroru “Mirrorman” Sean Garnett. Dodao je:


- Plaćam 870 funti za godišnju ulaznicu i Terryja želim gledati svakog vikenda. Želi to svaki navijač Bluesa.

Arsenalovi su navijači provocirali: “Nisi više kapetan”, Chelseajevi su odgovarali: “Samo je jedan engleski kapetan, vi više niste Englezi.”

Podršku posrnulom bratu i sinu na stadionu su pružili brat Paul i majka Sue. Dirnuti Terry skinuo je nakon pobjede dres i bacio ga deliričnim navijačima na Matthew Harding stand. Bio je ljubimac, sada je još veći.

Tako poznato zvuči, kao da smo to i sami jednom davno slušali: Što je više kleveta i laži, Terry nam je miliji i draži.

Preuzeto sa Jutarnji.hr
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Ja mislim da jedini kapiten treba da bude Becham,dok bude igrao za reprezentaciju,stariji je od svih i najslavniji...
Ne razumem te.Bekam je jedan obican pozer koji ne zeli na utakmici da potrci vise od 20 metara.;)
Sad se bori da ga Kapelo pozove na SP..msm bruka...
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Da vam nešto vaš drugar Kimi kaže. Da Beckham nije postao to što jeste, obična glupa manekenčina, tj. da se posvetio fudbalu bio bi verovatno među 10 najboljih igrača u istoriji najvažnije sporedne stvari na svetu.

Ali njega je oduvek zanimalo nešto drugo, zanimalo ga je sve sem fudbala...

A kakav je samo čovek centaršut, dug pas, šut...imao to niko skoro imati neće.
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Upravu si ! Ali covek i dan danas igra odlicno a mogao je jos bolje da se posvetio fudbalu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ne razumem te.Bekam je jedan obican pozer koji ne zeli na utakmici da potrci vise od 20 metara.;)
Sad se bori da ga Kapelo pozove na SP..msm bruka...

Ali ne mozemo da zanemarimo to sto je nekad postigo i bio,i Ronaldinjo ne igra kao nekad,ali ono sto je on radio,ne verujem da ce neko da ponovi,a iz forme se ispadne iznenada,to je nepredvidljivo...
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Ali ne mozemo da zanemarimo to sto je nekad postigo i bio,i Ronaldinjo ne igra kao nekad,ali ono sto je on radio,ne verujem da ce neko da ponovi,a iz forme se ispadne iznenada,to je nepredvidljivo...
Ama covece njega ne zanima fudbal!
Njega zanima kao ce sutra da reklamira gace ili carape.
 
Natrag
Top