Brat - brat, sestra - sestra ili brat - sestra.....prednosti i mane

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Imam sestru koja je starija 3 godine i jako se loše slažemo jer smo obe impulsivne.

Uvjek sam htjela imati starijeg brata
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
151
Ja imam 2 godine starijeg brata...Pa slazemo se,ali nekad i svadjamo,ali to je normalno :)
Vise volim sto imam starijeg brata,da me posavetuje i nekako se osecam sigurnije uz njega :)
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Ova devojcica ispred mene lupeta gluposti :p kao i uvek :)
Ja imam brata i vise se ne slazemo nego sto se slazemo. On zivcan,a ja volim da se salim, i zezam a on boze sacuvaj. Al sta cu,brat mi je pa ga volim.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
imam 3 godine starijeg brata i sada super funkcionišemo, pričamo, izlazimo, poveravamo se jedno drugom, nema tajni.
Da sam na ovu temu trebala odgovoriti pre 5,6 godina bilo bi tu svašta-nešto napisano nadugačko i naširoko.
Naime, jedna tragedija je morala, nažalost da se dogodi, da bi nas dvoje "opametili" i približili.

Kao sto ti imas starijeg brata....tako ja imam stariju sestru.....
Od kako znam za sebe bi sam njeno mezimce i sve sto bi mali bata mogao da pozeli....a kada sam porastao i ojacao potrudio sam se da joj tu ljubav valjano uzvratim, da je zastitim i budem joj oslonac kad god je to trbalo. Sve tajne smo delili i to se pokazalo korisno u mnogim situacijama.....jer se donose ispravne odluke i pomoc je tada vredna truda...
Isti odnos poverenja i ljubavi medju nama odrzali smo i do danas...
Mada .....uvek sam se pitao.....kako bi bilo da imam dve rodjene sestre....
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Uvek je dobro imati nekog. Nešto je uvek bolje nego ništa.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Nemam ni brata ni sestru. :(

Ali zato ja nisam posla putem svojih roditelja i nemam jedince kretence kao sto sam ja. :D
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Nemam ni brata ni sestru. :(

Ali zato ja nisam posla putem svojih roditelja i nemam jedince kretence kao sto sam ja. :D

Nije tvoja krivica sto si jedinica ( nikako ne shvati bukvalno )...da si imala brata ili sestru.....na sve ovo bi gledala drugim ocima....a ovo drugo je tvoja zasluga i dobitak.....yes3
 
Natrag
Top