Brat - brat, sestra - sestra ili brat - sestra.....prednosti i mane

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
imam dvije sestre jedna starija 7 jedna 6 godina...dok sam bila mala tukle su me ubij Bozewacko2
ali sada se slazemo bas onako kako treba i one su mi najbolje drugarice:yea:
nego mi se ova najstarija razvela pa vratila...objelih,ja taman navikla sama:fool:
sad se pomalo svadjamo:roll:malo vise:roll::dntknw:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
imam dvije sestre jedna starija 7 jedna 6 godina...dok sam bila mala tukle su me ubij Bozewacko2
ali sada se slazemo bas onako kako treba i one su mi najbolje drugarice:yea:
nego mi se ova najstarija razvela pa vratila...objelih,ja taman navikla sama:fool:
sad se pomalo svadjamo:roll:malo vise:roll::dntknw:

Tvoja starija sestra sada prolazi kroz jedan težak period.....
" Spusti Loptu " ( ne svađaj se )....pokušaj da joj pomogneš i pružis joj podršku......treba joj vremena .....treba joj tvoja pažnja.......i biće sve OK....yes3
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
2.938
Najbolja kombinacija je brat, pa sestra, pa dalje kako bude.

Ja sam imao nesreću da budem mlađi od sestre. I dobro smo se slagali dok smo bili djeca, ona me je tukla, pa me je udarala, pa mi je konstantno davala do znanja ko je stariji i jači. Ja sam sve to bratski trpio, pušio te "batine", ma i nije to bolilo, smijao sam se na sve to. I tako je bilo sve do jednom. Taj dan baš nisam bio raspoložen za zezanje. Dao sam joj to do znanja, ali je ona nastavila. E, onda sam joj zalijepio šamarčinu, a ona je samo stala i zabezeknuto me pogledala. Uf, ala ovo boli, sigurno je pomislila. Od tog dana mnogo bolje kotiram u našim odnosima. (ovo je bilo nekih sedamdesetih godina :) )

Lijepo je imati sestru, brata, lijepo je imati nekoga.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Mirkoj,smrzla sam se kad sam procitala tvoj post.Da ti nisi moj rodjeni brat?
Potpuno ista prica,od reci di reci,s' tim da je mene moj mladji brat udario u stomak.
Nije taj udarac toliko boleo ,koliko iznenadjenje njegovim postupkom.
Sve u svemu,mi se super slazemo i dan danas,jedino smo u pubertetu imali manjih ne slaganja,ali to je kratko trajalo.Ja sam uvek bila zastitnicki raspolozena,mada to njemu nije bilo potrebno.Sa ponosom mogu reci da se brat i ja volimo!
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Moja sestra je sest godina starija od mene i ne bih mogla da zamislim zivot bez nje. Pre neku godinu smo pocele da radimo zajedno i to nas je zblizilo jos vise. Ona mi je najbolji drug i podrska u svemu.
hvala ti prase na lepim recima..volim te sto postojis..da te nemam zivot bi mi bio bas ..bas..prazan..

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

imam sestru sest godina mladju..nikad nisam volela da se sa njom druzim i igram dok smo bile male..sad ..kad smo obe odrasle imamo super odnos..poveravamo se jedna drugoj..pricamo o svemu..ali najludje od svega se zabavljamo zajedno..smejemo i glupiramo ..da nam se mnogi cude..nema te stvari zbog koje bi se posvadjale ..naravno ..bude momenata kad leti perje na sve strane ..ali sve to prodje..kad se stvari slegnu a glave ohlade..ne bih je menjala za brata..bas nikad..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Tvoja starija sestra sada prolazi kroz jedan težak period.....
" Spusti Loptu " ( ne svađaj se )....pokušaj da joj pomogneš i pružis joj podršku......treba joj vremena .....treba joj tvoja pažnja.......i biće sve OK....yes3

ama salim se ja nisu to svadje ja sam onako vise "zajebant" pa je zezam a uz nju sam kad je to u piatanju...uglavnom se oko kompa svadjamosorry mada to i nisu bas svadje:dntknw:
pa uz n ju sam kupam joj djecuyes3smile3dosta od mene:blum3:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
ama salim se ja nisu to svadje ja sam onako vise "zajebant" pa je zezam a uz nju sam kad je to u piatanju...uglavnom se oko kompa svadjamosorry mada to i nisu bas svadje:dntknw:
pa uz n ju sam kupam joj djecuyes3smile3dosta od mene:blum3:

To je lepo procitati.....:yea: zabrunuo sam se.....yes3
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Imam dvije mlađe sestre ( 5 i 10 godina razlike ) i mislim da toliko velika razlika nije dobra, barem ne u najranijem djetinjstvu. Mislim da je najljepši odnos između brata i sestre.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
ja imam stariju sestru i veoma sam ponosna na naš odnos...koji je takav kakav je zahvaljujući njoj...jer je ona uvijek tu bila za mene,a posebno u teškim trenucima...to je obostrano...ona je imala veeeliki uticaj na moje sazrevanje i odrastanje i na tome sam joj jako zahvalna...ona je ta sa kojom pričam o svemu,sa njom mogu da se zezam,izlazim,cugam,plačem,pričam...ma sve...jednom rečju obožavam je...:)
 
Natrag
Top