Brat - brat, sestra - sestra ili brat - sestra.....prednosti i mane

Član
Učlanjen(a)
11.08.2010
Poruka
7
ubedljivo je najgore imati mladjeg brata i to 4 godine mladjeg brata...!!! sa njim je svadja, svadja, svadja...kao da nismo brat i sestra nego zakoniti neprijatelji!
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Imam brata 3 godine starijeg od mene. Uvek smo se lepo slagali. On je već 10 godina u braku, ali mi i dalje imamo blizak odnos. Mislim da se dnevno čujemo bar jednom, ako ne više...Imamo ista interesovanja, slušamo istu muziku, oboje smo radoznale osobe...I da smo hteli da se svađamo kada smo bili deca, to bi prosto bilo neizvodljivo, jer bi nas majka (kako to ona kaže), ''poravnjala'', naravno batinama.
Mislim da su roditelji ponajviše krivi za loš odnos među decom...Možda se većina sa mnom ne bi složila, ali ja zaista tako mislim...

Svaka kombinacija je dobra: brat-brat, brat-sestra, sestra-brat..., ako se od malena deca uče da se vole i da su jedno-drugom najvažniji u životu...
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Dva brata ili dve sestre

Ne mogu da se brat i sestra razumeju i imaju toliko zajedničkih tema kao dva brata ili dve sestre koja npr imaju isto društvo, interesovanja itd

Ako budem imao decu jednog dana želeo bih da to budu muška deca.
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Kada sam postabvio moj prvi post nisam čitao celu temu iako ima samo par stranica.
Sad sam je pročitao i mogu da kažem da nemam nikakav pametan komentar.
 
Natrag
Top