Brat - brat, sestra - sestra ili brat - sestra.....prednosti i mane

Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
226
Imam jednu sestru i super mi je sa njom.. Do pre godinu dana sam mislio da bi bilo bolje da sam imao brata ali se i to misljenje promenilo. Srecan sam sto imam sestru koju naravno volim vise od svega. Bilo bi ok i da je brat, ali da imam ovakav odnos sa njim kao sa njom :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Dva brata ili dve sestre

Ne mogu da se brat i sestra razumeju i imaju toliko zajedničkih tema kao dva brata ili dve sestre koja npr imaju isto društvo, interesovanja itd

Ako budem imao decu jednog dana želeo bih da to budu muška deca.


Ne bitno o kojoj kombinaciji se radi, svi imaju podjednake sanse za medjusobni (ne)uspijeh.
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Prijavljena uspeh je zagarantovan samo ako sa tvojim bratom/sestrom podeliš BAŠ SVE tajne koje misliš da možeš da podeliš.
Ako nema poverenja, ako kriješ, ako nisi iskrena, ako lažeš onda i ne očekuj dobar odnos.

Prosto je neverovatno da su ovde svi u savršenom odnosu sa svojim bratom/sestro.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Sa mojom sestrom se slažem tako savršeno da je za neverovati , mislimo isto,govorimo malte ne iste stvari u isto vreme,pogledom se razumemo a da ne govorimo ništa.Pričamo baš o svemu i svačemu iskreno najiskrenije i nemamo tajni jedna od druge,uvek imamo jedna drugu kao oslonac ili zaledjinu,za dobro raspoloženje u veselju ili utehu ako smo u bedaku.
Svakome bih poželela takav odnos sa svojim bratom ili sestrom, kao što ja imam sa svojom sestrom koju neizmerno volim do obožavanja:heart:
 
Natrag
Top