Brat - brat, sestra - sestra ili brat - sestra.....prednosti i mane

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Šta mislite ...koja kombinacija ,,,je najbola ?

Kakav odnos imate sa svojim bratom ili sestrom....koliko ste bliski,,,.koliko se družite....da li delite vaše tajne..........
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Šta mislite ...koja kombinacija ,,,je najbola ?

Kakav odnos imate sa svojim bratom ili sestrom....koliko ste bliski,,,.koliko se družite....da li delite vaše tajne..........

imam sestru koja je prava napast. ustvari mi je polusestra ali ipak vremenom je postala sestra. nista je ne zanima, juri svoj besmisleni zivot, nista je nije briga i veoma lose se slazemo. sklona je svadji dosta. tako da, gledajuci uopsteno, nisam bas nesto narocito srecan sto je imam.
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
155
imam brata starijeg godinu dana veoma dobro se slazemo.....iako to u proslosti i nije bilo tako dok se nismo razdvojili na neke tri godine....tek tad sam shvatila koliko mi nedostaje i koliko mi je potreban.....sada zivimo zajedno odvojeni od roditelja on radi a ja studiram i dobro funkcionisemo, dopunjujemo jedno drugo i tu smo jedno drugom sta god da treba...iako sam uvjek potajno patila sto nemam sestru njega nebi mjenjala za sto sestara...:)
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2009
Poruka
350
Nekam nikakve odnose sa bratom, a ni sestrom. Nismo bliski, cak se ni ne druzimo, a o drljenju tajni , poveravanju nemam reci.

Ja u stvari nemam brata niti sestru.
Tuzna prica.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Moja sestra je sest godina starija od mene i ne bih mogla da zamislim zivot bez nje. Pre neku godinu smo pocele da radimo zajedno i to nas je zblizilo jos vise. Ona mi je najbolji drug i podrska u svemu.
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
imam sestru mladju od mene 4 godine ... iako se stalno nesto svadjamo i prepiremo ne mogu da zivim bez nje a ni ona bez mene kad sam kuci rat a cim se vratim u NS odma salje poruke bato kad dolazis moram ti pricat nesto i vrlo cesto dodje kod mene u posetu (eo sad je bas bila 8 dana )...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Imala sam pet godina starijeg brata, koji je, na žalost umro.
Pola mene nestalo je s njim. Bio mi je stariji brat, i najbolji prijatelj. Nikakvih tajni među nama nije bilo. Stvarno smo imali fenomenalan odnos. Može se reći da me je mnogo više on vaspitao, nego roditelji. Znam da je to retkost, jer imam mnogo prijatelja koji sa braćom i sestrama imaju loš odnos. Meni je to potpuno neshvatljivo. Valjda zato što sam ja imala ovakav odnos sa svojim bratom.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
imam 3 godine starijeg brata i sada super funkcionišemo, pričamo, izlazimo, poveravamo se jedno drugom, nema tajni.
Da sam na ovu temu trebala odgovoriti pre 5,6 godina bilo bi tu svašta-nešto napisano nadugačko i naširoko.
Naime, jedna tragedija je morala, nažalost da se dogodi, da bi nas dvoje "opametili" i približili.
 
Natrag
Top