Biblija i dinosaurusi

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Zaista si smesan, pricas gluposti kao i obicno. Pa zasto su se ''naucnici'' odusevili Dzentrijevim otkricem, a kada su saznali da se uklapa sa kreacionizmom, bum, otkaz, prevara, ubit u koris drzave.
Pa vi jedino recima mozete da ''opovrgnete'' Dzentrijevo otkice, ali naucno nikako. Pa zasto se nije odrzao tv duel ili sl. sa Dzentrijem, nego se govori u ateistickim i evolucionistickim casopisima da Dzentri prica gluposti!? pa ni jedan evolucionista ne sme da se pojavi pred Dzentrijem, zna dobro da bi ga ovaj iskompromitovao, ne budi naivan!
Uostalom nije Dzenrijevo otkrice jedino koje pokazuje da je planeta stvorena u trenutku i da je stara svega 6000god. imamo brojane naucne pokazatalje koji nam ukazuju na starost planete Zemlje.
Jevrejine, oprezno sa glupstima. Čovjek odista mora biti glup pa da nekome drugome kaže tako nešto. Ako nemaš argument, misliš li da je dovoljno reći oponentu da priča gluposti? Nije, Jevrejine. I ne samo da nije, nego se sam time legitimišeš.
A u svom postu koji sam citirao, rekao si nešto što mirne duše može ponijeti taj epitet, ali ja ti to neću reći, jer sam vaspitan, za razliku od tebe. Dakle, kažeš, da su se naučnici prvobitno oduševili Džentrijevim otkrićem, pa "kada su saznali da se uklapa sa kreacionizmom..." Jevrejine zar ne uviđaš koliko si ti smiješan i koliko je smiješna ova tvoja tvrdnja? Kao naučnici koji su se oduševili, nisu odmah svatili o čemu je riječ, nego im je trebalo vremena da ukapiraju da je to krecionizam???! To bi možda i pilo vodu da je riječ o meni i tebi, ali ako je riječ o stručnjacima geolozima, e onda to nije slučaj, niti može biti. Taakvima je potrebno manje od sekunde, da shvate o čemu je riječ.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
309
Jevrejine, oprezno sa glupstima. Čovjek odista mora biti glup pa da nekome drugome kaže tako nešto. Ako nemaš argument, misliš li da je dovoljno reći oponentu da priča gluposti? Nije, Jevrejine. I ne samo da nije, nego se sam time legitimišeš.
A u svom postu koji sam citirao, rekao si nešto što mirne duše može ponijeti taj epitet, ali ja ti to neću reći, jer sam vaspitan, za razliku od tebe.
Ja nisam ni jednom tebi rekao da si glup, ili nesto slicno tome, tvoja inteligencija me mnogo ne zanima, takodje, mozda se u necemu drugom bolje razumes, ali sto se tice kreacionizma vise puta si dokazao da ga, blago receno uopste ne poznajes, pa za neke tvoje tvrdnje (vezano za kreacionizam) sam rekao da su lupetanja, sto i jesu.
Dakle, kažeš, da su se naučnici prvobitno oduševili Džentrijevim otkrićem, pa "kada su saznali da se uklapa sa kreacionizmom..." Jevrejine zar ne uviđaš koliko si ti smiješan i koliko je smiješna ova tvoja tvrdnja? Kao naučnici koji su se oduševili, nisu odmah svatili o čemu je riječ, nego im je trebalo vremena da ukapiraju da je to krecionizam???! To bi možda i pilo vodu da je riječ o meni i tebi, ali ako je riječ o stručnjacima geolozima, e onda to nije slučaj, niti može biti. Taakvima je potrebno manje od sekunde, da shvate o čemu je riječ.
Ti evolucioniste nazivas ''strucnjacima geolozima''. :???:
Pa zaista bi trebalo da si mnoooooogo naivan da bi poverovao u takvo nesto!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ja nisam ni jednom tebi rekao da si glup, ili nesto slicno tome, tvoja inteligencija me mnogo ne zanima, takodje, mozda se u necemu drugom bolje razumes, ali sto se tice kreacionizma vise puta si dokazao da ga, blago receno uopste ne poznajes, pa za neke tvoje tvrdnje (vezano za kreacionizam) sam rekao da su lupetanja, sto i jesu.

Ti evolucioniste nazivas ''strucnjacima geolozima''. :???:
Pa zaista bi trebalo da si mnoooooogo naivan da bi poverovao u takvo nesto!
Zaista si čovjek sa kojim se ne može voditi rasprava. Za tebe ne postoje nikakve istine i dokazi osim tvoje dogme. Za tebe 2+2 nije četiri, jer u Bibliji piše drugačije. Jednom sam ovdje rekao, ali za tebe kao da i nisam. Za mene je naučnik upravo to, a posve je nebitno kakav je njegov svjetonazor. Objektivno tako bi trebalo biti za svakoga ko se služi zdravim razumom. Samo, to je očito od tebe daleko. Ti evolucioniste ne ubrajaš u naučnuike, samo zbog toga što su evolucionisti. Šta se može i o čemu se može razgovarati sa čovjekom takvoga shvatanja?
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
309
Zaista si čovjek sa kojim se ne može voditi rasprava. Za tebe ne postoje nikakve istine i dokazi osim tvoje dogme. Za tebe 2+2 nije četiri, jer u Bibliji piše drugačije. Jednom sam ovdje rekao, ali za tebe kao da i nisam. Za mene je naučnik upravo to, a posve je nebitno kakav je njegov svjetonazor. Objektivno tako bi trebalo biti za svakoga ko se služi zdravim razumom. Samo, to je očito od tebe daleko. Ti evolucioniste ne ubrajaš u naučnuike, samo zbog toga što su evolucionisti. Šta se može i o čemu se može razgovarati sa čovjekom takvoga shvatanja?
Pa kako evolucioniste svrstavati u naucnike, a ne prihvataju jasne cinjenice.
Hajde molim te odgovori mi da li automobil moze da nastane slucajno!?
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Dinosaurusi ne postoje niti su postojali. to je sve zavera onih teoretičara koji podržavaju tzv. evoluciju. famu o dinosaurusima je stvorio moederni holivud.
da li su dinosaurusi postojali ili ne i da li ih pominje Sveto pismo?
E veću glupost za temu nisam čitao.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Dinosaurusi ne postoje niti su postojali. to je sve zavera onih teoretičara koji podržavaju tzv. evoluciju. famu o dinosaurusima je stvorio moederni holivud.
da li su dinosaurusi postojali ili ne i da li ih pominje Sveto pismo?
E veću glupost za temu nisam čitao.
Ma, jok, kako će postojati kada ih Biblija ne pominje!? Najraniji poznati fosil dinosaurusa pronađen je nedavno u stenju starom 228 miliona godina u Argentini. Pronašao ga je Paul Sereno, paleontog muzeja u Čikagu. Biće, da se radi o kakvoj velikoj žabi, a ovi evolucionisti, kao i obično, navode vodu na svoju vodenicu!
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
309
Slučajno ne mere ni pod razno. Ali to nije razlog da na časnu reč odmah poveruješ kako ih Bog sklapa.
Pa bolje da si cutao kao i Jurivaka yes3
Znas, rekao si da jedan trivijalan sistem u poredjenju sa covekom, ne moze nastati slucajno, automobil, a covek koji milijardama puta slozeniji nastao slucajno. wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
376
Alo čovek, automobil je napravljen i usavršava se jedno 100g a ljuskom biću je za to trebalo par milijardi godina. Uviđaš li ti razliku ili jok.:dntknw:
 
Natrag
Top