avast nikako

avast


  • Total voters
    260
Član
Učlanjen(a)
14.06.2012
Poruka
11
Kupio sam Avast i mogu reci da sam prezadovoljan.Koristim Avast par godina i do sad nisam imao nikakvih problema.Ja bi preporucio Avast ili Avg.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
pa jos nisam otkrio koja free verzija radi kao pro,a probao sam skoro sve anti viruse,dobra stvar kod avasta je to sto mozete odabrati koje procese da ne skenira u opste,(recimo KMplayer ,winamp nero itd.) dok kod ostalih toga nema ili ja bar nisam pronasao,jednu stvar znam Aviru nikad vise
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2012
Poruka
3
Ja bas nemam nikakvih problema sa Avastom... i svima ga preporucujem... bar sto se mene tice..
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
A da nije problem sto mozda imas neki drugi antivirus instaliran? Ja licno koristim Eset smart security u kombinaciji sa malwarebytes(povremeno skeniranje). Ranije sam na mesec dana instalirao Kav da vidim hoce li pronaci nesto sto ova dva nisu, nikada nije tako da za sada mi to delije kao najbolje resenje, najmanje zahtevna kombinacija po meni...
 
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
1
nekoliko godina koristim Avast free verziju i nisam imao nikakvih problema, probao sam i neke druge anti viruse ali sam se opet vracao na Avast,poz
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruka
2
avast za mene najjj..aci i naj prostiji i ne tupi previse i malo dete zna sa njim da radi a stiti fenomenalno. koristim ga oko 5-6 godina na raznom masinama nikad problema. se preporuke instaliras ga i zaboravi za viruse. to sto nekom blokira komp nije do avasta ako skinete sa avastovog sajta radi sigurno i dobro
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2011
Poruka
4
Ja koristim Avast već 6 godina i nisam nikada imao problema s njim..Koji god sam računar nekome napravio itd, od zaštite sam instalirao Avast.. Prezadovoljan sam stvarno i svakom ga preporučujem !
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
1
ma dajte ljudi kakav Avast zar stvarno mislite da ce nesto besplatno da vas STVARNO CUVA????
ono sto vredi to i kosta, a u zavisnosti od konfiguracije se antivirus i instalira (jaki antivirusi koji jedu dosta RAM memorije ide na jace konfiguracije). Avast nikako ne zasluzuje da bude u listi najboljih jer propusta ( ili ne vidi) dosta malicioznih fajlova i objekata stoga pogledajte malo ZVANICNE TOP LISTE NAJBOLJIH ANTIVIRUSA.....
VRHUNAC ZASTITE SU (ZA SIROKE NARODNE MASE) KASPERSKY I BIT DEFENDER.... ko zeli da mirno spava preporucujem oba.
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
Avast je zakon.Probaj instalirati avast7,ne propusta nista.Ocjena 10
 
Natrag
Top