avast nikako

avast


  • Total voters
    260
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Ja sam koristio Avast 4-5 godina ali sam sa njega pre 2 godine presao Microsoft Security Essentials i vise se ne sekiram.Komp mi radi perfektno,virusa nemam,sam vrsi update,i sto je najbolje gde god sam nosio bilo kakve podatke (na USB ili Prenosivom hard disku niko nije nalazio viruse na tome sa razlicitim antivirusima) dok mi se sa avastom to bas i nije desavalo... Tako da ja licno avast vise necu koristiti,ali normalno svako ima svoje misljenje...
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2009
Poruka
1
avast koristim 5 godina i radi savrseno i brzo mislim da je najbolji besplatni antivirus i savrseno cuva od virusa
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
3
avast free + comodo firewall + neki besplatni anti-malware kao npr. super-anti spyware(ponekad ,cisto za scan)
radi fenomenalno a i sve je za DZ .Jos nesto..nikad ne krekujte AV ,ali nikad,koristite besplatna resenja ako nemate ili necete da pucate kintu ... i no problemo :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.02.2012
Poruka
70
I ja koristim avast jako dugo,nikada nisam imao problem,meni savrseno funkcionise...
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2010
Poruka
1
Lane slučajno našao na netu AVAST sa serialom instalirao ga i ne boli glava !
Bez problema apdejtujem i program a što je najlepše registracija AVAST-a mi ističe 2038. godine !!!!
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
avast je najbolji antivirus.redovno se update-uje.dobar je za komp sto jest jest
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Brate koliko lekova protiv ptičijeg gripa de vi bre uopšte nalazite na tolike viruse? Za ovih osam interneta samo Comodo firewall i ništa drugo i nič vajrusa brate.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
19
Kaspersky + Trial Reset (једном месечно) и Бог да те види.
 
Učlanjen(a)
17.06.2016
Poruka
12
Dakle,
da se ne bi uspanicili i davali pare nekom "serviseru'" koji ce ukloniti bilo koji anti-virus sa vasih racunara, prosledjujem link programa (developera) koji redovno azurira alatku za uklanjanje svih poznatih anti-virusa sa vasih racunara:
AV Uninstall Tools Pack 2017.04

- inace, aplikacija je portabilna (ne zahteva instalaciju)

dDi63MHxdZyVJ2cKw76HT8u0DpFSiFrw.jpg
 
Natrag
Top