avast nikako

avast


  • Total voters
    260
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
72
Avast jeste ok, ali meni je jednom prošao virus pored njega, i od tada ga ne preporučujem niti ga koristim. Siguran sam da je on napredovao od pre pet godina, i jeste besplatan, ali sam jednom izgubio poverenje, i to je kraj saradnje.
Sada samo Kaspersky već 5. godina.;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2012
Poruka
60
Koristim ga na kompu nekih 10-tak meseci, redovno mu lupam update i nije mi propustio ni jedan virus tako da sam zadovoljan ;)
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2011
Poruka
10
Da se pridruzim ocenama o Avast!-u.Mislim da je sve subjektivno i ne bih nametao ant. virus kao najbolji.Koristim Nod32 i savrsen je.Nemojte otvarati tribinu za i protiv.Mislim da je neko napisao i to je tacno Avast! ima svoj uninstall i to posle mnogo godina mucenja kako ga izbrisati sa kompa. . . sada je reseno.Tata 59
 
Član
Učlanjen(a)
16.07.2010
Poruka
8
Ja sam zadovoljan sa Avastom koristim ga nekoliko godina, ranije sam koristio NOD ali nisam bio toliko zadovoljan sa njime kao sa Avastom.
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2011
Poruka
79
Koristim Avast nekoliko mjeseci i za sad sam zadovoljna... Iako, uz njega koristim i MalwareBytes Anti-Malware (kojeg koristim vec par godina), za svaki slucaj...
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2012
Poruka
60
Ma dobar je avast, samo treba lupati update i to je to, nece da propusta nista ;)
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
151
Imam ga vec par godina nije los ali nije ni nesto eksta dobar.S obzirom da mi je nekoliko puta propustio par trojanaca(gadnih) pa sam morala da skidam kasperski da cistim komp.Ali koliko para toliko muzike.
 
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
1
Koristim Avast godinama, probao sam i ostale free anti viruse ali Avast mi se mokazao kao naj bolje resenje.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
6
I na XP-u i na W7 mi je uvek Avast. Posle dogodovstina sa drugim "top" anti-virus programima, ne mrdam sa Avasta.
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
65
Avast jeste ok, ali meni je jednom prošao virus pored njega, i od tada ga ne preporučujem niti ga koristim. Siguran sam da je on napredovao od pre pet godina, i jeste besplatan, ali sam jednom izgubio poverenje, i to je kraj saradnje.
Sada samo Kaspersky već 5. godina.;)

Ko zna na kakve sajtove si ti isao,i ko zna sta si skidao,tako da ne mozes reci da avast ne valja! Ja ga koristim i dobar mi je,nema virusa i nema nicega!
 
Natrag
Top