{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Procito sam ja to dobro i koristio .ALi lik nije naveo ,u pitanju .Zasto mu treba .Za svoj komp,za tudji ili pak za server.
Ja sam naveo da ima legalni program koji moze da prati desavanje na komp i da belezi .E sad neznam dali su uveli opciju za slanje tih podataka na e-mail .Ako su uveli onda postoji i mogucnost zloupotrebe koristenja tog programa na tudjim komp bez znanja vlasnika ,ali pod uslovom da imas otvoreni pristup komp (internet kafe ,komp od cure,momka (ljubomora)) .Ako si me razumeo.


Et pitanje i ja sam mu odgovorio.Po meni vakva pitanja ,bez direktnog formulisanja treba brisati .:dntknw:



covjece ko ce ti jos dati legalno na netu program da mozes haknut naciji komp.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
sve sto budes radio sa kablom na sluskama moraces da uradis bez trake. znaci, stari kabal odlemljujes i menjas sa novim ( lemljenjem ). kakav ti je stari kabal , tako ces da uredis i novi, jedino sto mozei i smes da uradis sa novim kablom jeste da produzis za " odredjenu duzinu" .
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
ajmo ovako.
ikopiraj stari kabal tj sve sto vidis na starom ti odradi na novom.
znaci izolir traka se ne koristi na takvim kablima. cak sto vise mozda iskoristis i staru izolaciju ( normalno, ako je citava )
nemam trenutno vremena ali bi mogao da odes na link :
Kod:
http://www.samsvojmajstor.com/Forums.html
mislim da ces tamo naci jos neke odgovore
 
Član
Učlanjen(a)
02.12.2009
Poruka
11
Ok.Dovoljno je i ovo.Vazno mi je samo da moze ovako posto sam ranije samo prevezivo, nisam koristio lemilicu.
Veliko hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top