{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
14
Ako nije kasno za odgovor, ali pošto su sve stvari uzete u obzir zaboravili ste REGION. Ovaj naš globus podeljen je na 5 ili 6 regiona, tako da npr plejer koji je proizveden za evropsko tržište ne može da pušta film iz američkog regiona, AKO nije otključan. Možda bude i ta glupost koja nas pogadja.
 
Član
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
14
Hvala na čestitki, a nadam se da ćemo i tvoj problem rešiti brzo.
Prvo treba da znaš da uključiš virles karticu bez toga ništa.
Drugo WiFi deo rutera mora se uključiti ako nije uključen po defoltu (uključuje se softverski videti uputstvo rutera)
Ostalo je relativno lako pogledaj link da ne pišem isto:

Ne radi Net zbog rutera? - Strana 2 - Forum Sveta kompjutera

Nadam se da ćeš lako pronaći gde se šta podešava na tvojim računarima
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
109
neznam da li je pravo mjesto, ali me interesuje gdje bi se mogao naci bezicni mikrofon-bubica za sony kameru.ako neko ima predlog da mi javi
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2009
Poruka
26
na youtube imam videno usb flach drive kako se koristi umesto ram memorija pa ke ve zamolam ako moze da se objasni dali e toa moguce i ako e veke moguce ve molam da mi objasnite na koj nacin se pravi toa na windows 7 fala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
19
Ako se nalazi sakrivena u tom desnom uglu, tj. levo od desno i još je zelena, ne bi trebalo da ima problema, a pri tom se i datum menja, tj. "update" se virusna baza prilikom svakog uključenja, tj konektovanja na internet, onda je bez problema...
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Proveri vidi li ti Windows-ov Security Center AV,ili ga ne konta,a potom i procese kada ti je sistem i idle-stanju (Task Manager) . Imaš li i neke dodatne "čudne" pojave kod Nod-a (zaglavljivanje,odbijanje skena/apdejta...?).Moguće je da si nekim od lošijih čistača registry-baze (ako si ga stavio na automatiku) "počistio" previše toga.
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Evo ovako pronasao sa na forumu Trikovi za Windows
koji je napisao coiska1
i nasao sam ovo
:screen:
Fullscreen%20capture%206.1.2010%2093334.bmp.jpg
Video sam U Registry Editoru
a kod mene to nema
:screen:
untitled1.jpg


Da li moze neko da mi posalje backup da bi ovo aktivirao??
ili da mi objasni gde da nadjem kljuc......
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
....moja ti je preporuka da ne ulaziš u Registry Editor ako nisi siguran da
znaš što radiš.
Možeš napraviti mala poboljšanja ali i veliku štetu !
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Regystry editor-Baza registry puteva sa svakog programa,igrice pa i sopstvenog windowsa.Vazni regystri su tu da bi pokretali racunar i njihove komponente.Precica regystry editora je
start>run>regedit
Pojedini registry kako roman kaze mogu poboljsati kompijuter a mogu ga i pokvariti zato moj ti je predlog ako nisi 100% sigurna sta radis nediraj nista pogotovo ne u regeditu
yes3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top