{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
10
Otvori se prozor Hardware Update Wizard i onda izaberem opciju Install the software automatically(Recomanded) jel tako? Ali nemoze da pronadje software, a kad odem na drugu opciju samo nudi opcije sa CD-a, floppy... ali nema sa interneta ali ni tu ne moze da promadje software
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
10
Jel postoji mozda mogucnost da uradim update ali a da on sam trazi potreban driver na internetu?
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Jeste, izabers Install the software automatically(Recomanded) i on bi trebao da pronadje drivere(proces traje malo duze) ukoliko ne bude uspeo on ce ti izbaciti informaciju da nije uspeo da pronadje.
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
10
To je prva opcija od ponudjenih ali kad je izaberem izbacuje da ne moze da nadje software.
Jel postoji mozda neka druga mogucnost da pronadjem drivere za devices iz Device menagera za koje mi prijavljuje da ih nema : Multimedia controller, Multimedia video controller i za Audio Device on high Definition Audio Bus?
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
10
Da, pokazuje mi da mi nedostaju drajveri za Audio Device on high Definition Audio Bus, Multimedia controller i Multimedia video controller. Sta treba da uradim, gde da ih nadjem?
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
10
Hvala na pomoci!!! Izgleda da je to bilo u pitanju. Ostale drivere sam nasao preko programa za skeniranje drivera. Hvala jos jednom na pomoci
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Skinuo sam Partition Magic 8.0 !!!Kako da vidim velicinu particije!!!Po ovome sto vidim kad ukljucim program sve je isto i dalje mi je prostor na hardu zauzet vise nego sto treba!!!:???:
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Imam igrice Call of Duty sa crackom instalirao i crackovao i pise send eror i dont send:???:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top