{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
idi u device manager
pa onda idi u view>show hidden devices
pa onda vidi da li je instaliran ATI Radeon 4650
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
10
Ako mislis u display adapters tu pokazuje ATI Radeon HD 4600 Series da je instaliran
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Probaj ove:
Kod:
http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=xp/radeonx-xp
Pre instalacije deinstaliraj sve prethodne drajvere koje si instalirao i restartuj racunar.
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
10
Deinstalirao sam sve prethodne drajvere, restartovao racunar, i skinuo sam drajver sa tog linka koji si postavio i instalacija je prosla bez prijavljivanja greske ali u Device menager-u mi i dalje pokazuje da nema drajvera za:
Multimedia controller, Multimedia video controller i za Audio Device on high Definition Audio Bus.

Izvinjavam se sto sam otvorio jos jednu temu u vezi ovoga problema ali stvarno vise ne znam sta da radim. Skidao sam drajvere sa raznih sajtova ali ili pri instalaciji prijavljuje gresku ili instalacija prodje bez problema ali u Device menager-u prijavljuje da nema drajvere za gore pomenuto.

Zaista vise ne znam sta da radim i kako da resim ovaj problem
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
a jesi resio problem kada si skinuo onaj moj fajl
jel bilo nekih errora kada si instalirao
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
10
Skinuo sam sa linka koji si mi dao https://a248.e.akamai.net/f/674/9206...cc_wdm_enu.exe i instalacija je prosla bez prijavljivanja greske ali u Device menager-u mi i dalje pokazuje da nema drajvera za: Multimedia controller, Multimedia video controller i za Audio Device on high Definition Audio Bus. A u (Device menager) opciji display adapters pokazuje da je instaliran ATI Radeon HD 4650.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Ida na desni klik pa na update driver... i on ce sam skinuti potrebne softvere.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top