{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Postoji tema - klink
lock.gif
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
2.938
O, nećete vjerovati momci. Nema!!!
Uostalom, nema veze. Malo sam uključio mozak, malo Google i našao sam ono što mi je trebalo.
Hvala vam još jednom.
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
10
Na racunaru imam instaliran windows xp profesional sp3 i prilikom instalacije drajvera za graficku karticu ATI Radeon 4650 MD1G pojavljuje se poruka:

" The software you are instaling for hardware ATI Radeon HD 4650 has not passed windows logo testing to verify its compatibility with windows xp" i u device menager-u nije instaliran: Multimedia controller i multimedia video controller.

Jel moze neko da mi kaze u cemu je problem i kako da ga resim?
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
10
Pokusao sam sa drajverom sa adrese koju si mi dao ali nece. Onda odmah prijavi da ne prepozanje instal menager (odmah na pocetku instalacije)
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
10
Skinuo sam prvu instalaciju (ATI Catalyst™ 9.10 Display Driver for Windows XP Professional/Home Edition) i ona je prosla bez prijavljivanja greske ali u Device menager-u mi pored prethodnih Multimedia controller i multimedia video controller sada pokazuje da nema drajvera ni za Audio Device on high Definition Audio Bus.
Jel treba da skinem jos neki drajver ili je neki drugi problem u pitanju?
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2009
Poruka
1
po ovome sto pises kao da ti je virus promenio velicinu particije. probaj sa nekim programom( partition magic recimo) da vidis stvarno stanje particija ili particije na tom hardu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top