{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
163
Meni se to dešavalo i to na Gigabaytovoj ploči uzrok je bio grafička se usljed podizanja kučišta radi čišćenja pomjeri sasvim malo iz svog utora i imam taj problem. Dugo sam tragao za uzrokom dog jednom sasvim slučajno nisam primjetio kontakte grafičke kako malo vire iz utora, kada sam karticu utisnuo više nisam imao taj problem ali sam usput svakako očistio računar od prašine.
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
226
:( Baš sam se ponadao kad sam video ovu temu, kad ono, moša.. :( Radiće fb još duuugo duuugo vremena, nažalost :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
10
Dobra stara vemena!!!Imas raznevste sajtova!!samo u trazilici ukucaj torrent i mozes da BIRAS :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
12
Pozdrav swima..Skoro sam uzeo nov komp i od tada imam problem sa seckanjem nekih igrica,pa ne znam u cemu je problem

ewo moje kofiguracije:
CPU AM3 x2 Athlon II 250 3.00 GHz/2 MB 64 Bit-a
Maticna: MSI 870-C45
Ram: DIMM DDR3 4 GB 1600 MHz Kingston
Graficka: ATI radeon 512 MB.. stara je.. nisam kupio novu graficku kada sam uzimao komp..
trenutno koristim Windows XP 32 bit-a SP-3 pa mi zato neprepoznaje 4 GB rama nego 3,25..

ponekada mi se deshava da skroz zabodu pojedine igrice i moram da ih gasim preko Windos Task Managera u glavnom pishe Not Respoding.. :(

Hvala u napred..
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Moze biti da ti je sistem malo raskantan,jel koristis neke programe za odrzavanje sistema?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
12
Nee!!! ...koristim samo CClener.. to je to..e da kada smo vec kod sistema deshava mi se neki bag ili sta vec nece da mi radi Nero i Steam..sve normalo instaliram ali kada treba da i pokrenem ono iskoci neki problem kaze mi da mi nedostaju neki fajlovi.. inace sistem sam skinuo sa neta..do sada dok sam podizao radilo je swe normalno..

jel znash neki dobra program za odrzavanje sistema,da sam update neke fajlove koi mi nedostaju i da popravlja greshke tj. error-e

mozda mi je graficka losha pa mi zato seckaju.?? to mi se deshava kod pojedinih igrica, na cs mi je u glavnom fps-100 a na wow oko 120 100...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top