{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
936
Da li neko zna kako da postavim film, muziku.... na torrent da mogu i drugi korisnici da skidaju
 

C0a

Član
Učlanjen(a)
04.08.2010
Poruka
81
Napravis torrent (ima tutoriala po netu) i upload ga na pirate bay, naravno prethodno napravis acc, mislim da moze i na neki drugi sajt osim pirate bay-a ali ja sam samo tamo kacio pa ne znam sa sigurnoscu za ostale sajtove.
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
cao svima! imam jedan problemcic. danas sam kupila tp link tl-wr941nd i sve sam probala, ali ne umem da zastitim konekciju. da li bi neko bio ljubazan da mi na srpskom objasni sta tacno da radim jer je objasnjenje iz originalnog uputstva meni potpuno nejasno? ne znam koliko je bitno, ali imam lap top... hvala unapred! :)


imas ovde kako se stavlja sifra na ruter ako se ne snadjes javi mi gde je zapelo!
http://serbianforum.org/internet/185930-wireless-internet-pitanja-i-odgovori.html
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
73
hahhahah sto ga ne ukinuse hahahah bzv vjest koja je objavljena pre 3 meseca od datuma ovog datuma....
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
73
Druze losi drajveri probaj da nadjes bolje drajvere novije reinstall postojece i skini nove i ne ces imati problema....
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
73
druze mozda graficka ram mozda NAPOJNA ne dobijas dovoljno struje kada si zadnji put cistio kuciste ima tu dosta faktora ....a i pored svega toga moras da ocistis racunar kompletan...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top