{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
24.06.2011
Poruka
0
Ima li neko ideju kako da odkljucam word dokument tj. zasticen je passwordom. Probao sam mnogo programa ali nisam nista postigao. Ako neko ima nacin mogu i poslati na pp dokument, radi se samo o cetiri stranice formulara.
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
4
Moze li neko da mi pomogne,jer izlazi mi poruka da moram da upisem username i password za antivirus ESMART Security 4,sta treba da uradim,jel moze neko da mi pomogne,hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Kod:
http://www.megaupload.com/?d=71YGDF6U

Instaliraj, namjesti da ti traži licencu na najduži period i uživaj.
 
Član
Učlanjen(a)
15.08.2010
Poruka
10
-idi na microsoftovu zvaničnu (official adresu) za microsoft office 2010
Office Products - Office.com
-kad ti se otvori link,piše da kupiš za 499.99 dolara a ispod sa leve strane da skineš kao trial za 60 dana,klikni na to
-ponovo ti se otvara neka druga stranica i klikni ponovo na ono: Try free for 60 days.
-nakon toga otvara ti se stranica na kojoj na kom jeziku hoćeš da skineš microsoft office 2010 paket,izaberi pa onda klikni na: TRY NOW
-prijavi se svojim mejlom i dobijaš link za: DOWNLOAD NOW (672 MB)
-nakon uspešnog skidanja,instaliraj program,isključi update i tako te stvarčice nepotrebne pa onda čitaj ovo nadole. .

skini E-Z Activator (program koji registruje sve producte microsoft office'a)

Office 2010 Toolkit and EZ-Activator..

kad skineš program,upali ga i klikni na ono gde piše zelenim slovima: E-Z Activator

microsoft office 2010 je licenciran i spreman za upotrebu!
nadam se da sam ti pomogo . . pozdrav ;)
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ne treba mu program za dokumente vec za provalu dokumenta kao kreker nekakav, on hoce da provali zasticen wordov dokument, citaj malo ;)

ja care ne znam kako, ako nisi uspio pomocu tih raznih alata onda stvarno ne znam
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
12
Ja korisitim TP-Link karticu i imam malo problema sa pingom.Protok mi je relativno dobra 5 MB upload 1,25 mb,a ping oko 50-90.. ne znam zashto.. pa sam doshao na ideu da kupim ruter tj. modem, pa ne znam da li bi dobio sa tim neshto??? (mozda manji ping i stabilnost neta) inace nemam pristup podeshavanju neta na 192.168.1.1 ??

Hvala !!!!! :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top