Anketa:Parada Ponosa, za ili protiv

Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
447
Ja protiv homoseksualaca zaista nemam nista... Ali paradu smatram nepotrebnom i glupom...
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Danas sam isao na rektoskopiju. Nije bolno, ali je neprijatno. To me je nateralo da pomislim kako homici mogu da uzivaju u primanju u bulju?
Strašno!
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
83
Protiv, iako nemam ništa lično protiv njih...jednostavno mi je to neprirodno.
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2012
Poruka
74
Parada ponosa. Parada srama! Bog je stvorio jednog muškarca i jednu ženu, a ne dvojicu muškaraca ili dve žene. Ja sam izričito protiv!
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
7
Mi smo slobodni,a slobodni su i homoseksualci.Ova zemlja je slobodna.Ali ovde mora da se postuje neki red i obicaji.Seksualna sloboda je za spavacu sobu i licnu intimu.To nije za ulicu,to tako ne moze i ne ide.Ne mogu ja da idem ulicom i da se dernjam i da se razgacim i objavljujem da sam ovaj onaj,Da sam heteroseksualac.Kako to moderno zovu.Da kazem da spavam sa zenom i sl.Koga to zanima.A kamoli da neko vise i provokativno se ponasa isticuci neprirodan odnos.Jednostavno deca to gledaju i usvajaju da je to normalno.A to nije normalno.Jer da jeste od Boga bi bilo dato_Onda se ljudi ne bi mnozili.Prosto neka ostave svoje opredeljenje za sebe,u svjim sobama u svojim klubovima to imaju i niko im ne brani.Niko jos nije premlatio homica iz cistog mira.U mom gradu ih ima ali ih niko ne dira.Ljudi gledaju svoja posla.Ja cak i da znam takvog ne bih imao nista protiv,cak bi ga i ugostio i razgovarao.I radio zajedno sa njim na poslu.Takvi su srbi.ali nisam za parade.Ne treba paradirati zna se zasto su parade.Vise je tu uticaj i uslovljavanje EU nego sto je to svrno parada,pozz iz Valjeva
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2013
Poruka
61
Pitanje za one koje podrzavaju gej populaciju,tj nemaju nista protiv njih!
Sta bi radili kad bi vam sin doveo decka jednog dana i rekao da ce ziveti zajedno (sa vama)???
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Sta ko radi u svom stanu/kuci to je privatna stvar ali na olici je vec nesto drugo
definitivno PROTIV!
Npr:Kako ja da malom detetu od 5/6-god objasnim koje na ulici vidi dva tipa kako se drze za ruku
zbog cega se drze za ruku i sta je to!
Ovo je balkan nismo mi jos spremni za to!
 
Natrag
Top