Anketa - Internet Radio Televizija

Dali zelite da se vrati zabrana za EX-Yu i Unistrim liste?


  • Total voters
    104
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ja sam napomenuo.......kako vecina odluci postujemo i tako cemo uraditi.Ja sam postavio anketu i to radim bez konsultacija sa ostalim delom stafa i na svoju odgovornost.....

Nama ce biti briga manje,otvoricemo u vip delu foruma tu temu i mi cemo medjusobno razmenjivati kao sto smo i dosada radili,zadnjih par godina unazad..i nije nikakav problem u stafu,mi imamo resenje....

To je najmanji problem,tako da staf nema nikakve veze sa tim i nevolim kada te neko za nesto nepravedno optuzuje bez ikakvih argumenata......
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Ja sam napomenuo.......kako vecina odluci postujemo i tako cemo uraditi.Ja sam postavio anketu i to radim bez konsultacija sa ostalim delom stafa i na svoju odgovornost.....

Nama ce biti briga manje,otvoricemo u vip delu foruma tu temu i mi cemo medjusobno razmenjivati kao sto smo i dosada radili,zadnjih par godina unazad..i nije nikakav problem u stafu,mi imamo resenje....

To je najmanji problem,tako da staf nema nikakve veze sa tim i nevolim kada te neko za nesto nepravedno optuzuje bez ikakvih argumenata......
To se zna da ce te vi uvek imati dobre liste tako da je i ovo bespotrebno glasanje,jer niko nece postaviti javno listu koja je dobra i koju je dobio u poverenju,eto krecem od sebe ja nikad nisam postavio/unistio nijednu list ali ko mi pa to ceni isti mi djavo cuvao i stitio liste kao nekad i sad kad me ama bas briga za sve liste da li ce pasti ili nece jer ono sto nemam za to me bas briga da li ce neko objaviti javno.dok je pre bilo drugacije i trudio sam se zbog ljudi sa kojima sam bio dobar.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Nemojte nista zabranjivati sve dopustite da se postavlja jer tako ce najbolje biti sacuvane jer samo ce onda gledati kao i dosad 5 ljudi na forumu,evo sad da dozvolite da se postavi javno sbb lista isto je necemo moci gledati mi obicni posmatraci jer to nece niko hteti postaviti a ove ostale sirotinjske liste t2 siol moja tv...njih ce uvek biti koje ce da rade 2-3 dana kao i dosad...

nisi u pravu....t2 ili siol ili bilo koja ex-yu lista traja ohoho duze nego sto ti kazes dva do tri dana.....dva dana traje kad se pojavi tu pa onda od tu jos na 30 foruma.....ako to nije nigde postavljeno lista moze da radi i vise od godinu dana....i za mene to nije sirotinjska lista....
@boki71, lose sam se izrazio....mislio sam na registrovane korisnike sa 0 postova preko onog.....znas na sta mislim....mozda ste sad to ispravili....ne znam.....
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
nisi u pravu....t2 ili siol ili bilo koja ex-yu lista traja ohoho duze nego sto ti kazes dva do tri dana.....dva dana traje kad se pojavi tu pa onda od tu jos na 30 foruma.....ako to nije nigde postavljeno lista moze da radi i vise od godinu dana....i za mene to nije sirotinjska lista....
@boki71, lose sam se izrazio....mislio sam na registrovane korisnike sa 0 postova preko onog.....znas na sta mislim....mozda ste sad to ispravili....ne znam.....
Ko sto i tebe i ostale bas briga sto ja nemam te liste i ovde su se prikazivale slike kako se ima tako i mene bas briga sto si ti i vas nekoliko gledali te liste i stale su.

Mozete ovde braniti koliko hocete ali te liste ce opet negde isplivati jer sa tim listama nisu cista posla.
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2011
Poruka
1.613
smesno pa kad je neka zabrana donela nesto dobro NIKAD samo lose i koja je to zabrana samo me to interesuje i kako staf misli da zabrani ljudima da nesto objave pa ONI nisu u stanju da zabrane pojedincima njih (5-6 )da objavljuju u toku dana jedno te isto deset puta ili ko ce DIVKU -BUGARINU i njemu slicnim da neko zabrani da nesto objavi SMESNO sta drugo reci
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Smesno ... Svako ko ima TOLIKU zelju da gleda kvalitetne kanale , uzece uz internet bilo sta , Total ili OPEN IPTV ... Ovde smo da nadjemo nesto novo pa makar bili to i Indijski kanali ili sta vec ... Manite me para i zelja , ja imam zenu i dvoje dece u skoli ... Pa zena i ja zelimo svoj kutak ... SAZALJENJE ? Ja sam ovde dugo dugo , imate torrent , imate XBMC deo ... U cemu je problem ? Lista tek tako ili sta vec ? Ko voli sport ako pogleda ceo torrent stream ili sve u vezi XBMCa svasta ce naci ... Zar administartori moraju da vas dovedu do svega ? Imate sve najkvalitetnije stvari ako se sami potrudite ! I NBA Blind , i EPG Nightwolf , i streamove SOTA , i sve u vezi XBMCa BOKI !!! Aplikacije Denis ... Sta cete vise ?
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2009
Poruka
41
Ja sam za "DA" i tako nije losa ideja sto vise postova posteno mozes da gledas sa manje onda si manje aktivan toliko od mene...
 
Učlanjen(a)
30.12.2013
Poruka
216
Prvo: ovo nije anketa jer ima samo dva pitanja. Ovo je plebiscit, a takva vrsta demokratije je vise krasila autoritarne rezime, nego demokratske. Ja sam protiv, zato sto mislim da ce zabrana oterati ljude sa ovog kvalitetnog mesta. Drugo: postoje ljudi koji se ovde ponasaju kao mala deca tipa "ko je sve V.I.P", "ja nemam listu", "ne kacite slike kanala, boli nas uvo za vas". Stuff je ovde stuff, zato sto ljudi znaju znanje, napravili su gomilu tutorijala, ubacili EPG, napravili sjajne logotipe i da ne nabrajam dalje i kacite slobodno slike to me jos vise motivise da ucim skeniranje :) ... Ovaj forum je sjajno mesto, ljudi su susretljivi i ljubazni, a ako nesto ne dobijete ne budite kivni odmah, postoji verovatno razlog za to. Trece: mislim da bi trebali da otvorimo neku raspravu o tome kako ce biti, pa hajde da kazem, organizovan forum. Trebalo bi da vidimo oko tog ucenja, da se dogovorimo, da postoji kao neka vrsta hijerarhije. Da se ironaca i boki71, ne bave, kao samnom u 3 sata ujutru skeniranjem nekog prostog udp-a i crtaju mi stvari koje ja nisam shvatio odmah, a prilicno su proste. Neko ko je savladao osnove skeniranja trebalo bi da pokaze novim clanovima, ukoliko zapnu negde, sa druge strane takav pristup bi mozda sa foruma oterao ljude koji imaju nula postova i samo gledaju sta se objavljuje, treba vise insistirati na tome da ljudi samostalno pronalaze kanale. Ovo mesto mi je postalo bas drago, dosta cesto sam ovde, nisam toliko aktivan, dosta cesto ulogujem se i citam sta ljudi koji znaju imaju da kazu, koje kanale postavljaju. Ono malo pre sto sam rekao da su neki ljudi kao mala deca, nisam zeleo da nekoga uvredim, karikirao sam, jer nema razloga da se ljutite na nekoga ko ima dobre liste, najbolje je kada se samostalni u pronalazenju kanala. Zivi bili drugari
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Sve sto si napisao je potpuno u pravu.......Do pre pola godine nije me zanimala ova tema uopste i bio sam aktivan na svim delovima foruma a ponajmanje na ovom.....a onda polako sam se zainteresovao,strpljivim radom i ucenjem od drugih koji su godinama u ovoj temi,a kojima se ovom prilikom zahvaljujem evo stigao do 900 kanala kvalitetnih u mom XBMC..koji je jaci sa strimovima nego mnogi forumi u okruzenju...
Dakle recept je jednostavan,rad ,rad i samo rad.......Citajte,pomazite drugima,ocekujte pomoc,zatrazite pomoc kada zaskripi isto ali nemojte odustajati jer se sve to jako brzo moze nauciti da ne zavisite od drugih vec sami sebi pronadjete pristojnu listu tv kanala.....Nista lepse nema kada sam iskeniras i pronadjes za sebe server i kreiras listu.....Sve je objasnjeno na forumu,samo treba citati,pa i svi mi koristimo iste te alate,nismo mi izmislili vrucu vodu.....
 
Učlanjen(a)
30.12.2013
Poruka
216
Nastavicu dalje. Najpre da napomenem jos jednom da ne piskaram bezveze da nabijam broj postova, sve sto napisem van deljenja linkova slobodno brisite. Ovako, u decembru sam dosao na forum sa velikim ocekivanjima, sada ce tu da prste liste, gledace se kanali. Samom sebi sam dosadio sa pitanjima daj ovo, daj mi ono, jel moze ovo, necu da delim majke mi, dok mi nije dosadili i poceo sam da se zanimam kao za hobi. Niko ovde ne treba da radi, ovo je jedan lep nacin da se ubije vreme i gledaju dobri kanali. Prvo nisam znao da izvucem strim sa tokenima kada hocu da gledam neku tekmu, pa sam davio jedno 10 postova javno kako se i sta radi. Uz pomoc stuff-a i bokijevog tutorijala skontao sam kako idu tokeni, izguglao, izvukao listu i sada vadim 90% strimova. Sta mi je cudno ispalo, ne ocekujem pohvale, niti nabijam ego ili bilo sta, ali 80% mojih postova su u vezi pomoci i pitanja, ponekad pred utakmicu izvucem dobar strim i okacim ga i dobio sam sigurno jedno petnaest pohvala za beznacajnu stvar. Ocigledno mi je da ljudi ne znaju da izvlace strimove, nisam ni ja znao, bio sam kao noc za to, ali nakon 15 dana cimanja sam naucio, a naucio sam zato sto su ljudi iz stuff-a podelili informacije samnom. Pisem ovo da pokusam da pokazem koliko je ovaj plebiscit besmislen i da ga treba ponistiti, a trebamo da se organizujemo oko jedne teme, sta da uradimo da zastitimo linkove, kako da organizujemo postavljanje kanala, da vidimo neku hijerarhiju u tom ucenju, imamo sjajne ljude i bolje da ih oslobodimo da nam pisu tutorijale, da nas informisu sta je novo, da nas upute gde da trazimo, a ne samo daj, daj, daj. Ako pokazemo inicijativu i cimamo se da naucimo pre cemo dobiti poverenje, pa i ako ima nekoga ko ne moze da nauci sve ovo taj ce imati minimum 100 kvalitetnih kanala od ovih 9000. Ja sam za to da se prekine ovaj plebiscit, jer mislim da je besmislen, a besmisleno je i to sto svi imamo isti cilj, a glodjemo se oko hide postova, exyu lista, unistream (nisam ni dosao do unistream, tek trebam da poradim na tome, a vec zabrana). Znaci pokrenite inicijativu da iskenirate nesto, izvucete strim, a stuff i svi mi u posebnu temu da vidimo kako da se organizujemo. Imamo ljude koji imaju 9000 kanala, arenu5 koja jos nije u etru i mi se tu raspravljamo bezveze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top