Alberto Rivera - trovatelj istine

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Conection sveti Alberto Rivera - Valter Veith veličanstveni

Pogledajte prilog 140146Pogledajte prilog 140147Pogledajte prilog 140148

Dokazi Valtera Veitha da su „Rimokatolici stvorili Islam“

2. Milijuni Muslimana i Rimokatolika hodočaste u svoja svetišta.
--------------------------------
Moj komentar: I Židovi imaju hohočasničke blagdane. Čak im je 60% godišnjih blagdana (3 od 5 - Pasha, Pedesetnica i Blagdan sjenica) bilo hodočasničkih blagdana. Zatim, Židovima je u Tori zapovjeđeno hodočašćenje, muslimanima je u Kuranu zapovjeđeno hodočašćenje, dok katolicima to nigdje nije zapovjeđeno. I još, Rimokatolici hodočaste na mnoštvo različitih mjesta, a Židovi i Muslimani hodočaste isključivo u jedno točno određeno mjesto.

Dakle, vrlo je vjerojatno da je Islam tajni projekt Židova.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Dakle, Islam je tajni projekt Židova jer za Isusa naučavaju jednako, da je samo čovjek.

Zaista? Ako je to zaista tako (vredi istražiti ;) ) onda su ispali u najmanju ruku glupi....

Jer Muhamed i njegovi ne pobiše Medinske kršćane, (kojih skoro pa da i nije ni bilo), nego upravo židove u onome što se s pravom može nazvati pretečom Holokausta....
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Nisu ni katolici, jer nemaju učenje o Isusu isto. A to je najvažnije.


Ovo o Mariji je čisto katolički. Nema šta..treba biti realan. A za Isusovu prirodu to je škakljivo rekoh..naravno moja teza..da je stav islama, farsisejskog judaizma i i katolički stav(inverzno) gotovo isti...ali naravno ostavljam prostor i za drugačije.

Nisam siguran jesam li te razumio. Slažeš li se s ovime što je iznio V.V. Ili se ne slažeš?


Ne slažem se naravno. Rekoh da je pogrešio. Nikakav problem. Ili je trebao da pojasni malo...detaljnije. Po mom shvatanju greška..po pitanju sveštenika i hodočaća.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ne slažem se naravno. Rekoh da je pogrešio. Nikakav problem. Ili je trebao da pojasni malo...detaljnije. Po mom shvatanju greška..po pitanju sveštenika i hodočaća.

Bravo. Dakle, kažeš da su mu argumenti "za onu stvar". Slažem se s tobom, samo mi nije jasno kako ti onda možeš stajati iza onoga čiji su argumenti "za onu stvar". Jedino moguće objašnjenje je da si i ti jednak Valteru Veithu - da si patološki lažov i da si patološki mrzitelj Kristove Crkve.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ja sam rekao da je ovde pogrešio u ove dve stvari...ali za ostalo što priča kapa dole. Niko nije savršen. Samo je važno biti otvoren i iskren.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ja sam rekao da je ovde pogrešio u ove dve stvari...

Ja sam ti pokazao samo dvije stvari, dakle pogriješio je u svemu što sam naveo.

Međutim, zanemarimo na trenutak u koliko stvari je V.V.V. (Valter Veith Veličanstveni) pogriješio. Odgovori samo na slijedeće: Dokazivati svoju tezu "da su Katolici osnovali Islam" argumentom kako i Katolici i Muslimani imaju samo muške svećenike, jeste "par excellence idiotizam". Dakle reci, misliš li da je Valter Veith vel. idiot, ili on nije idiot ali mu je namjera od ljudi (subotara prvenstveno) stvoriti idiote?

ali za ostalo što priča kapa dole.

'Kapa dolje' i tebi za podržavanje idiotizama i idiota.

Niko nije savršen. Samo je važno biti otvoren i iskren.

Ovo si naučio kod MIroljuba u njegovoj večernjoj školi. Kad Miroljubu netko prigovori da promovira zločinca, Miroljub mu odgovori: Bog radi s najboljim što ima.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ovo si naučio kod MIroljuba u njegovoj večernjoj školi. Kad Miroljubu netko prigovori da promovira zločinca, Miroljub mu odgovori: Bog radi s najboljim što ima.

Hmm, kako očekivano od kretena Mirljuba Petrovića, da Bogu pripiše stvari koje Bog ne čini...

U tome nije ništa bolji od svog uzora, vraćare u glavu kamenom udarene iz Maine-a.

Ps. Taramama, sa kojim se nikako ne bih mogao složiti u nekim teološkim stvarima, s pravom je prevarantkinju iz Maine-a nazvao kako ju je nazvao.
 
Natrag
Top