Adventisti

Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Adriane, ja te podpuno razumem.
Nemas ti cime ni da odbranis plagijate dela Elene Vajt koje su prisvojili ptravoslavni pisci. Razumeo sam te podpuno.

A sta kases za Marka Bogdanovica? Covek javno zeli da uzdigne moral u Pravoslavnoj crkvi, pa cime ce, nego celim poglavljem Elene Vajt iz Velike Borbe. I na kraju tvoj brat pise: Autor, Marko Bogdanovic.

Mozes li da nam objasnis sta nagone tu tvoju bracu da usvajaju dela Elene Vajt? Znaju ljudi gde je mudros, je li tako?


Sve najbolje
ja nisam citao tu knjigu pa ne znam, ali ne vidim u cemu je problem ako je knjiga dobra da se prihvati? ako je nesto dobro onda je dobro i to treba da se prihvati nije bitno od koga je
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A da nisi ti lekar specijalista psihijatar po struci pa iznosioce ISTINE O ADVENTIZMU koji u svojim postovima iznesu pregršt, slika, linkova i teksta o EGW, nazoveš :,,pojedinima je preslo u bolesnu opsesiju da napadaju Adventiste.. '' ?

Dobro si sam priznao, da na velika vrata napadate Adventizam, a ja sam već u par navrata uputio pitanje Da li ste se molili Bogu da vam on otkrije da li je to njegova volja ili radite u sopstvenoj sili.
Na taj način na koji vi to činite očigledno je ovo drugo.
Osim toga, na sve te navodne istine su dati odgovori, a vi ih kopirate i ponovo postavljate,
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Dobro si opet INSINUIRAO – Da mi napadamo Adventizam !?
Iako smo X puta rekli da smo mi iznosioci ISTINE O ADVENTIZMU !
Pa na svim forumima je ista stvar - Iznosi se istina o Adventistima jer u svojoj nauci imaju ubedljivo najviše laži od svih Crkava. A Adventisti ovako odgovaraju kao ti.

EGW je lažna proročica a Adventisti veliki licemeri i Vukovi u jagnjećoj koži.
Ne postoji forum na Planeti gde se ne vode iste rasprave.
Svima je jasno i ko ste i šta ste. Ali ako bi mi kojii dobro poznajemo Adventizam prestali da postiramo ispalo bi da ste vi u pravu, a to bi značilo još puno ljudi koji bi završili u PAKLU.
Nažalost moramo stalno upozoravati ljude na veliku opasnost - Adventizam.

Vidiš i sam kakav si. Nigde ni slovo iz BIBLIJE priotiv JERESI ADVENTNE CRKVE, već samo spam, diskreditacija, vređanje, zatrpavanje.............. i tako će biti do kraja ove teme. Nikada vam đavo neće dati mira da vaše JERESI branite Biblijom.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja upravo to i činim, sve istine dokazujem samo biblijom.

I nisi mi odgovorio, ko ti je dao autoritet da se boriš protiv ikoga, i to na taj nacin na koji to ciniš.
Jel se ja borim protiv nekoga?
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Ja upravo to i činim, sve istine dokazujem samo biblijom.

I nisi mi odgovorio, ko ti je dao autoritet da se boriš protiv ikoga, i to na taj nacin na koji to ciniš.
Jel se ja borim protiv nekoga?
Odlično ! Onda kreni Biblijijom da osporavaš moje tvrdnje, da je Adventna Crkva puna JERESI.

Ja se ne borim protiv nikoga već sprečavam da dobri ljudi, koj traže Boga završe u krivoj religiji. I to sam rekao najmanje 20 puta na ovom forumu. I da sam imao uspeha (potvrđenih) najmanje kod dve osobe sa ovog foruma, i još dve - tri u mom životu.

Ko treba da mi da autoritet da OTKRIVAM (koliko puta treba da ti kažem da se ne borim - milon puta, dva miliona, 6 miliona, ili je uzaludno koliko god ti kažem puta ?) Adventnu Crkvu, kao jednu od najiskrivljenijih Crkava na Planeti ? I na koji način to trebam raditi ?

A koja sila nagodi tebe i Miku 32 da odgovate tako kao što odgovarate Adrianu BG, meni, i ostalima koji su vas otkrivali !?
Bez trunke ljubavi, milosti, samokontrole, išta Hrišćanskog u sebi ?
Kao i vaše kolege, a i vas ako ste učestvovali na drugim forumima prema osporavaocima Adventizma ?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja to sve vreme i činim, biblijom i dokazujem istinu, to može svako da proveri.

Bog treba da ti da autoritet, ali ti se ne moliš, već to radiš samoinicijativno.

Tvoje reči o nedostatku ljubavi, samilosti i samokontrole kod Adventista te same otkrivaju, jer ko je to pokazivao u ovim diskusijama svako može sam zaključiti ako ima poštenja.

A ja ti želim da prestaneš činiti bezumlje, jer vidim da si u svezi nepravde, i osuđuješ bezrazložno sve oko sebe.

Svako dobro.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Vidim, ne moraš to da mi kažeš.
I u ovom tvom postu i u posklednjih 10 tvojih vodim kako dokazuješ BIBLIJOM, pa nisam valjda slep !
Tema je Adventizam, a ne Šardizam !

Kako znaš da se ne molim, već to radim samoinicijativno ?

To je tolika laž, da je asolutno u pravu Gera kada je rekao da si veliki Licemer i laža. Lepo te uči tvoj profesor Mika 32 !
Identična ste vi fela, samo je razlika u godinama.

Vaše ponašanje kada ste prvi počeli napadati osporavaoce Adventizma govori koji duh vodi vas i vašu Crkvu.
Samo iznosite laži, klevete i vređanje. I tako je gde se god diskutuje sa Adventistima. To svi znaju. Zato vas i mnogi smatraju i najgorima.
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Dobro si opet INSINUIRAO – Da mi napadamo Adventizam !?
Iako smo X puta rekli da smo mi iznosioci ISTINE O ADVENTIZMU !

A koliko puta sam ja rekao da umnesto istine o advnetistima, iznosite lazi?

Ako vas zanima istina o adventistima i njihovom verovanju zasto ne diskutujete o jasnim i sluzbenim verovanju u kja Adventisaticke vcrkve, a koja sma toliko puta postitrao?


Imas li komentar o izjavi Zike Gavrilovica? Kao vam se zvao vaseljenski patrijarh koji je bio mason?
Vi ste ga nazvali "Razsbojnik u mantiji"? Da li je tako?
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Onda se to brani STIHOVIMA IZ BIBLIJE a ne napadima na Šardija.
Jer ako sam ja u zabludi kada je u pitanju Adventizam, nikada me nećeš ubediti u suprotno vređanjem i diskreditovanjem, već STIHOVIMA !

Ako je Žika Gavrilović bio mason i razbojnik u mantiji to ne umanjuje krivicu Adventističkog nauka, niti ima bilo kakve veze sa Adventizmom. On ostaje takav kakav je bez obzira da li je Žika Gavrilović najgori čovek na svetu, ili najbolji !
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
ja nisam citao tu knjigu pa ne znam, ali ne vidim u cemu je problem ako je knjiga dobra da se prihvati? ako je nesto dobro onda je dobro i to treba da se prihvati nije bitno od koga je

Infamous, podpuno se slazem sa tobom.
Isto tako su zakljuvcili Paja Radosavljevis koji je plagirao knjigu Elene Vajt, i Marko Bogdanovic koji je prepisao celo poglavlje iz njenje knujige Velika Borba i stavio ga kao uvod i osnovu za svoju knjigu "U PAPSKOJ ZAMCI".

oNI SU CENILI KNJIGU. sHVATILI SU KVALITET I ISPRAVNOSTI misli i to su uyvojili kao svoje vlastito i dali svome narodu. Ja ih ne osudjujem, dobro su ucinili, samo su ponistili kritiku tih neznhalica koji pricaju ptrice protiv Elene Vajt.
Intelektualvci pravoislavni shvatili su vrednost napisanog materiujala i to je vazno, a sve ostalo nije.


Sve najbolje
 
Natrag
Top