Adventisti

Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Ja sam za Marksa!:)
A što se tiče abortusa, tu sam stvarno neutralan. Ipak, mislim da u principu to nije moralan i etičan čin. Bar danas se može kontrolisati začeće, ali kada već do njega dođe, gnusno je uništavati život koji, takoreći, nije ni počeo.
OK, poštujem svačiju slobodnu volju. Možda je i on bio OK lik.
Ja sam inače protiv abortusa, i rađe bih kao lekar umro od gladi, nego vršio tu stvar.
Nemam ništa protiv tih ljudi, ali se jako plašim kako će sutra proći na sudu. Jer smatram da to nije baš bezazlena stvar.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Dobro, ljudi, zar je samo u adventističkoj crkvi legalizovan - odobren abortus? Zar to nije slučaj i sa svim ostalim crkvama. Katolička crkva ga prećutno toleriše, a o pravoslavnoj da i ne govorim.
Ovo o kasapljenju djece zvuči kao isinuacija, jer nije iznijet niti jedan dokaz za takvu tvrdnju. Ne pretjerujte, hrišćani!

Ps. Wanhelksing, ne možeš ponavljati iste postove. To nije dozvoljeno.
Ako su ti adventi mili to je tvoje pravo,Ja post ne ponavljam!!! a pitanje!! ja mogu postaviti post po raznomu ali imam pravo da postavim to pitanje sve dok mi ne odgovore u kontextu.

Pitanje nije post!!!Post je kad napisem minimum 20 reci zar ne?ispada da pitanja za neke clanove ovog foruma nisu dozvoljeni?a za neke da?

Ja licno mislim da imam prava da postavim pitanje,mnogo puta sve dok nedobijem adekvatni odgovor,a ako si ti njihov simpatizer pa ti se nesvidja to sto pitam to je drugo.Zasto se samo nama zabranjuje na ovom forumu?neka forumasi vide,neka pregledaju postove!samo nama koji smo protiv adventizma se uskracuju prava,a advente niko nikad,JS-ke ne dira kako to?.

Dobro, ljudi, zar je samo u adventističkoj crkvi legalizovan - odobren abortus? Zar to nije slučaj i sa svim ostalim crkvama. Katolička crkva ga prećutno toleriše, a o pravoslavnoj da i ne govorim.
Ovo o kasapljenju djece zvuči kao isinuacija, jer nije iznijet niti jedan dokaz za takvu tvrdnju. Ne pretjerujte, hrišćani!

Ps. Wanhelksing, ne možeš ponavljati iste postove. To nije dozvoljeno.

Nije slucaj sa svim drugim crkvama,jer ako je crkva od Boga nesme da dozvoli (Abortus)znam zasto si se umesao! jer ateisti jos kako dozvoljavaju tako nesto A zasto?Jer po vasemu zena je slobodna i moze da se keca skim hoce a posledice tog kecanja je ubistvo bozjega sazdanja!!!!vama je to jos kako zgodno.

Pravoslavna crkva je javno izjavila da je (Abortus)najveci greh(Ne Ubij) ne po dekalogu,a po srcu,po savesti!!!

Koji si ti covek ako svesno ubijes svoje dete????Tj ako svesno dozvolis da ga kidaju na komade,delove?Kakav si ti covek posle toga kad si dozvolio tako nesto,a i tvoji roditelji su mogli da urade stobom isto tako ,ali nisu????
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
OK, poštujem svačiju slobodnu volju. Možda je i on bio OK lik.
Ja sam inače protiv abortusa, i rađe bih kao lekar umro od gladi, nego vršio tu stvar.
Nemam ništa protiv tih ljudi, ali se jako plašim kako će sutra proći na sudu. Jer smatram da to nije baš bezazlena stvar.
Dabome da nije bezazlena stvar. Dovoljno je samo pogledati koliko pojedine nacije kukaju i žale se na bijelu kugu. Nacije koje su u vrhu civilizacijskog napretka postaju sve starije, a one nerazvijene ili polurazvijene imaju ogromnu stopu nataliteta. To je put za odumiranje i atrofiju današnje civilizacije.

Ako su ti adventi mili to je tvoje pravo,Ja post ne ponavljam!!! a pitanje!! ja mogu postaviti post po raznomu ali imam pravo da postavim to pitanje sve dok mi ne odgovore u kontextu.

Pitanje nije post!!!Post je kad napisem minimum 20 reci zar ne?ispada da pitanja za neke clanove ovog foruma nisu dozvoljeni?a za neke da?

Ja licno mislim da imam prava da postavim pitanje,mnogo puta sve dok nedobijem adekvatni odgovor,a ako si ti njihov simpatizer pa ti se nesvidja to sto pitam to je drugo.Zasto se samo nama zabranjuje na ovom forumu?neka forumasi vide,neka pregledaju postove!samo nama koji smo protiv adventizma se uskracuju prava,a advente niko nikad,JS-ke ne dira kako to?.
Ne lupetaj! Koga ja ovdje sipmpatišem ili nesimpatišem, neću ti reći. Zašto? Zato što je iole racionalnom čovjeku to jasno kao dan. Ovo je PF Religija i svi vi koji ovdje pišete, za mene ste potpuno isti.
Naravno da je post sve što postavite na ovim stranicama - bilo to pitanje, slika, tekst, link...
Hm, da si malo inventivniji ovo ti ne bi trebalo da predstavlja problem.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Dabome da nije bezazlena stvar. Dovoljno je samo pogledati koliko pojedine nacije kukaju i žale se na bijelu kugu. Nacije koje su u vrhu civilizacijskog napretka postaju sve starije, a one nerazvijene ili polurazvijene imaju ogromnu stopu nataliteta. To je put za odumiranje i atrofiju današnje civilizacije.


Ne lupetaj! Koga ja ovdje sipmpatišem ili nesimpatišem, neću ti reći. Zašto? Zato što je iole racionalnom čovjeku to jasno kao dan. Ovo je PF Religija i svi vi koji ovdje pišete, za mene ste potpuno isti.
Naravno da je post sve što postavite na ovim stranicama - bilo to pitanje, slika, tekst, link...
Hm, da si malo inventivniji ovo ti ne bi trebalo da predstavlja problem.

Pa naravno! Mi smo prosto forumas a ti gazda! sta ja mogu nego da cutim i da se slozim s tvojim zakonima-vasim.
Jedni mogu da spamuju po 100 puta i nista,a ja postavio tri,cetiri puta pitanje i da poginem zbog toga kako to?
Jurka odgovori mi posteno zasto nisi realan prema svima jednako?


Pozdrav od Gere.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Nije slucaj sa svim drugim crkvama,jer ako je crkva od Boga nesme da dozvoli (Abortus)znam zasto si se umesao! jer ateisti jos kako dozvoljavaju tako nesto A zasto?Jer po vasemu zena je slobodna i moze da se keca skim hoce a posledice tog kecanja je ubistvo bozjega sazdanja!!!!vama je to jos kako zgodno.
Ne znaš, moj, Wanhelsing, nego samo projektuješ svoju predrasudu. Jasno sam u postu No.2820 na ovoj temi rekao šta mislim o abortusu. Za divno čudo, to je potpuno suprotno od tvoje predrasude.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Pa naravno! Mi smo prosto forumas a ti gazda! sta ja mogu nego da cutim i da se slozim s tvojim zakonima-vasim.
Jedni mogu da spamuju po 100 puta i nista,a ja postavio tri,cetiri puta pitanje i da poginem zbog toga kako to?
Jurka odgovori mi posteno zasto nisi realan prema svima jednako?


Pozdrav od Gere.
Ja sam realan, ali ste vi (pojedinci) paranoični! Stalno umišljate da je neko protiv vas. Osim toga, pričate koješta, a pojma nemate kako zaista stvari stoje u tom smislu. Ne možete ni imati pojma, jer nemate uvida u statistiku koja govori koliko je kojih članova banovano, recimo sa ovoga PF Religije? Kada bi to znao, vjerujem da bi se zacrvenio zbog ovih svojih riječi. Tako je to moj Gera...
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Bilo bi dobro da nam prisutni daju izvor odakle su dosli do zakljucka da je u Adventistickoj crkvi legalizovan abortus, ili sam ja nesto propustio da procitam sa ove teme..
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Evo reci cu ti zasto ne daju odgovor:Jer njihova ASD bolnica ubija godisnje do 1000 i vise dece,jer nemogu nista da im daju ta deca! mislim materijalno,a lece penzionere,presadjuju im srca,bubrege,jetre za ogroman novac!!!!

Bog je rekao!Razmnozavajte se i napunite svu zemlju! ako je zivot zacet zasto ga ubijati?kidaju,cupaju,kasape malu decu!rucice,nozice,glavu kidaju u utrobi majke! zasto to rade?a spasavaju 80-to godisnje?
Zar bi ti ubio svoje dete?a Adventi idu u svoju sopstvenu bolnicu i ubijaju svoju decu!pa nam ovde jos prodaju jaja umesto bubrege.

A da nepricam koliko abortusa rade onima koji ne pripadaju adventnoj crkvi!Pitaj geru on je to objavio mislim od 60-70-tog posta,to je bila senzacija odmah su ga zatrpali spamovima na citave dve stranice.
to je onda strasno,to je smrtni greh!
 
Natrag
Top