Adventisti

Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702





Ipak je to bio Wanhelsing, ali to ne menja stvari jer ste vi u koaliciji protiv Adventista, i pišete svakakve lažne izjave, a evo sta je izjavio:


kao te nije sramota da govoris kako verujes u Hrista ,a ides u crkvu koja je stavila Isusa Hrista na OBELISK!? samo budala nerazume sta to znaci evo gledajte.A ako si toliko glup pa neznas pomoli se bogu da ti oprosti za neoprostivi greh,da stavite Isusa na obelisk umesto na krst!!!pa nije ni cudo sto vas sotona uzima grehe sveta umesto Hrista.Mislis da ja neznam zasto i JS-ci govore stub, isti proizvod samo druga slika a proizvod je OBELISK,penis boga ra ili Ozirisa.
"Sram te bilo Mikane.Gde je KRST!? sta ima Isus bre sa OBELISKOM??? s obeliskom imaju veze samo Mormoni,baptisti,masoni,vatikan i ostala jeres.Nemoj me teras da ti postavim sve vase crkve,koje su kao dve kapi vode,grobovi vas odaju a i crkve odbacili ste krst i zamenili ga obeliskom fuj gaadi mi se.
Koji ste vi to hriscani koji se odricete krsta hristovog? zar neznate pavlove reci? Pavle kaze zar ja da se odreknem krsta hristovog!! Boze sacuvaj,a vi primiste Obelisk u zamenu.

Bratko Ladokejac el tito mene prozivas?A sta to ja nisam napisao itinito?Pitam gde vam je KRST?avi cutite ko ribe,zasto ste povesili Isusa na obelisk?cutite ko ribe,da reko sam da ste ko i JS-ci povesili Isusa na stub umesto na krst gde je stajao 2000g otkud odjednom na stub,obelisk pitam ja vas.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Dakle resili smo ovu misteriju dokazavsi da pomenuti obelisk nema veze sa Elen Wajt niti njenim navodnim Masonstvom, niti povezanosti Adventista sa masonima, vec da je taj obelisk stavljen naknadno od ko zna kojih osoba, cak moguce i od vlasti te drzave kao obelezje cele parcele na kojoj se nalaze grobovi porodice Wajt, ali to sigurno nisu postavili Adventisti.

Takodje dokazali smo i zasto je Bog dao zdravstvene zakone.

Sardy tvoja je slobodna volja koliko ces kafi ili casa alkoholnog pica danas popiti, ali nemoj sramotiti Gospoda time sto ces reci da Gospod to podrzava, jer time samo pravdas i pripisujes svoj greh samom Gospodu..
Postenije je kada neko kaze DA JA PIJEM I TO JE MOJ GREH... nego iz nemogucnosti odricanja od poroka reci DA JA PIJEM I U TOME ME GOSPOD PODRZAVA..

Jel bre Ladokejac to si ti resio os da ti dam slike od kojih ces bre da poludis,kad si bio poslednji put kod ocnog?
Idi i kod hirurga psihijatra da ti izvade cip iz mosga jer dok to ne ucinis bices zaprogramirovan i neces videti nista osim jelene vajtove.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Bratko Ladokejac el tito mene prozivas?A sta to ja nisam napisao itinito?Pitam gde vam je KRST?avi cutite ko ribe,zasto ste povesili Isusa na obelisk?cutite ko ribe,da reko sam da ste ko i JS-ci povesili Isusa na stub umesto na krst gde je stajao 2000g otkud odjednom na stub,obelisk pitam ja vas.


ADVENTISTICKA CRKVA I KRST


Krst na Adventistickoj crkvi u Novom Sadu

34521380.jpg



Krst ucrkvi u Nisu

DCP01439.JPG





U Subotici

17643196.jpg



Crkva u Loma lindi

3016893792_bc5652f1b3.jpg



U Montrealu

4f598b224d931.jpg



itd...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
A jel Mikane da se nisi slucajno obrezo?mozda si primio islam?posto si priznao alaha?mislim nemo se ljutis ali vidim da si poceo da pises zeleno??? ili je to od zelja.



7010768.gif
SEVENTH-DAY ADVENTIST MINISTRY MAGAZINE FRONT COVER AUGUST 1990

Vanhelisngu, zasto nisi stavioi naslov clanka koji je napisan u vezi sa tom slikom?
nego pokusavas da mutis, ali ti ne uspeva.
Sta je pogresno na sliuci koju si prilozio? Hristos u centru, to nevernicima smeta.
----------------

According to the SDA Church, Ministry Magazine commissioned Mark Stutzman to paint this distinctive portrayal of Christ’s Second Advent. The painting is based upon the descriptions of Christ and His literal, personal return contained "in the Bible" and in Ellen G. White’s book, The Great Controversy.

To see the original magazine issue of August 1990 on PDF, click on the following link to Ministry Magazine Archives:


Prevod google:Adventističko MINISTARSTVO MAGAZINA FRONT KOVER AVGUST 1990

Vanhelsingu, svima je ovde jasno da ces yti izvrtati istinu da druge ukaljas da bi svopju jereds operavdao.
Pre Sveka kakvo ti je to ADVENTISTICKO MINITARSTVO?
Adventisti nisu drzava d aimaju i moinoistre. Znasli ti sta znaci MINISTRY na engleskom jeziku?

Ministry jednostavno znaci sluzba, a nikakvo ministarstvo.

Drugo, sto ti svake gluposti zelis da pripises Adventistima, i selp vidi da to nema veze sa nama.

Na slici je Hristos sa kosijerom sto znaci da je vrem dohovne zetve. Slika je na svome mestu nego, smeta onima koji ne veruju u ponovni Hristov dolaza i poslednji sud.
Ova slika nema veze sa glupostima o kojima Vanheling prica.
-----------------


Na linku imate dokaze kod kojih ce vam se glava zakruziti.

A pogledni ovo.


a sad bratko pogledaj ovaj znak? vidis li planetu zemlju i otvorenu bibliju gde ona lezi?

4187903.gif

Kao satro na krstu stoji zemlja a na bibliji stoji krst,a u njihovoj crkvi videste li KRST samo obeliski..............

Vanhelsingu, ti si bolestan.
To je misionska ilustracija. Znak krsta i Onoga koji je dao svoj zivot na njmu treba da se objavi po celoj Kugli zemaljskoj.
Odlicna ilustracija.
Ali eto nevernik krsta Hristova i u tome vidi samo neke Kabale i masone, jer to i jeset u njegovom srcu i mislima.
------------------------------

5596508.png

PYRAMID SHAPING AN EYE ON SDA MINISTRY MAGAZINE OCT 2003

Ponovo si pokazao svoj bezobrazluk.
Nije to nikaikvo oko. Zasto ne citas sta pise ispod: GODINA EVANGELIZIRANJA SVETA.

Tri ruke koje su okreute prema globusu predstavljaju TROSTRUKU ANDJEOSKU VEST IZ OTKRIVENJE 14,6-12. KOJA TREBA DA S EOBJavi svetu.

Ali eto nevernik i u tome vidi nekakvu jeres, zato sto ima necistu savest koja ne razlikuje istinu od zablude.

----------------

Pazi ovo Masonska piramida a u piramidi planeta zemlja 3 sestice u obliku ruku rotiraju oko zemlje???sto smo videli u filmu.

TO SAMO MOZE DA bude samo u TVOJA GLUPOST, A JA SAM OBJASNIO STA TO ZA ADVENTISTE ZNACI STO NEMA VEZE SA MASONIMA, NEGO SA BIBLIJOM. Eto da si pokazao da ni u Bibliju ne verujes.

-------------

Bus hvali advente,klintonka,,Bush je clan kulta lobanje,mason i ostali, ima ta slika ovde na forumu a i u internetu.

MA TO TEBI SMETA STO BUS HVALI ADVENTISTE. KOME ON PRIPADA I STA VERUJE, AKO ISTA I VERUJE, TO NEMA VEZE SA adventistima, ONO STO JE REKAO, REKAO JE ISTINU I TA ISTINA TEBI NEDA MIRA. SVAKI NORMALNA I PAMETAN COVEK, AKO JE ISKREN I POSTEN PRIZNACE ONO STO JE I BUS REKAO O ADVENTISTIMA, TO U STAVRI CINJENICE GOVORE.
---------------

Pazi sad NOVI EGIPAT u kazakstanu:

5388195.jpg
PALACE OF PEACE AND RECONCILIATION (CITY OF ASTANA, KAZAKHSTAN)

Astana.

E SAD LJUDI VI SAMI PROCENITE, KAKVE VEZE IMA OVA GLOBALISTICKA IDEJA SA ADVENTISTIMA?
ADVENTISTI NISU GLOBALISTI, NE PRIPADAJU EKUMENSKOM ZAVEZ, ALI PRAVOSLAVNI I DRUGI PROTESTANTI P0RIPADAJU.
PA ONDA NA KOGA SE ODNOSI OVA VANHELINGOVA GLUPOST?
CUDO DA NISI UZEO I MUNARET JEDNE DZAMIJE PA DA KAZES I OBVO JE ADVEMNTISTICKO. VANHELSINGU, DOKLE CES SE JAVNO BRUKATI I SRMOTITI. HTEO SI DA JAVNO OSRAMOSIS ADVENTIUSTE PA OSRAMOTI SEBE.

-----------------------------------------------


Egipat bratko simbol boga ra ili ozirisa



I
mika ce mi kaze kako i piramida oko iz biblije! pa u stvari jeste tamo je opisan egipat kao vrag Gospodnji.

OVO JE ZNAK VANHELSINGA I NJEGOVE SINAGOGE
SADA NAM JER JASNO KOGA ON OVDER ZASTUPA I PROPAGIRA.

Sve najboje
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Krst na Adventistickoj crkvi u Novom Sadu

34521380.jpg



U Subotici

17643196.jpg



Crkva u Loma lindi

3016893792_bc5652f1b3.jpg



U Montrealu


4f598b224d931.jpg

Aaaaaa pa ako su to adventisticke crkve znaci jos nisu stigli vasa braca ameri-adventi da ih skinu,ili ste se vec odelili pa ima onih koji veruju u hrista koji je na obelisku,i onih koji veruju da je Isus raspet,a ti u koju verujes u Mikinu amersku ili u nasu u subotici?pravda nevidi se iz daleka da pise da je adventna.

nesto mi nije tu jasno! pa kpliko vas je dominacija ispilila prva adventna crkva?
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
“Uzvisena naceLa Bozjeg zakona uoblicena su u Deset zapovesti i potvrdjena Hristovim zivotom. Ona izrazavaju Bozju ljubav , volju i ciljeve u vezi sa ljudskim ponasanjem, odnosima i obavezuje sve ljude u svim vremenima i razdobljima. Ova pravila su osnova Bozjeg zaveta sa Njegovim narodom i merilo Bozjeg suda. Posredstvom Svetoga Duha ona ukazuju na greh i bude potrebu za Spasiteljem.
Spasenje je smao od milosti, a ne od dela, a njegov rod je poslusnost zapovestima. Ova poslusnost razvija hriscanski karakter i donosi osecanje srece. Ona je dokaz nase ljubavi prema Gospodu i nase brige za nase bliznje. Poslusnost koja potice od vere ispoljava Hristovu silu da preobrazi zivot i u skladu sa tim jaca hriscansko svedocenje.”
Osnovno veruju 18)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
A jel Mikane da se nisi slucajno obrezo?mozda si primio islam?posto si priznao alaha?mislim nemo se ljutis ali vidim da si poceo da pises zeleno??? ili je to od zelja.



7010768.gif
SEVENTH-DAY ADVENTIST MINISTRY MAGAZINE FRONT COVER AUGUST 1990


Vanhelisngu, zasto nisi stavioi naslov clanka koji je napisan u vezi sa tom slikom?
nego pokusavas da mutis, ali ti ne uspeva.
Sta je pogresno na sliuci koju si prilozio? Hristos u centru, to nevernicima smeta.
----------------

According to the SDA Church, Ministry Magazine commissioned Mark Stutzman to paint this distinctive portrayal of Christ’s Second Advent. The painting is based upon the descriptions of Christ and His literal, personal return contained "in the Bible" and in Ellen G. White’s book, The Great Controversy.

To see the original magazine issue of August 1990 on PDF, click on the following link to Ministry Magazine Archives:


Prevod google:Adventističko MINISTARSTVO MAGAZINA FRONT KOVER AVGUST 1990

Vanhelsingu, svima je ovde jasno da ces yti izvrtati istinu da druge ukaljas da bi svopju jereds operavdao.
Pre Sveka kakvo ti je to ADVENTISTICKO MINITARSTVO?
Adventisti nisu drzava d aimaju i moinoistre. Znasli ti sta znaci MINISTRY na engleskom jeziku?

Ministry jednostavno znaci sluzba, a nikakvo ministarstvo.

Drugo, sto ti svake gluposti zelis da pripises Adventistima, i selp vidi da to nema veze sa nama.

Na slici je Hristos sa kosijerom sto znaci da je vrem dohovne zetve. Slika je na svome mestu nego, smeta onima koji ne veruju u ponovni Hristov dolaza i poslednji sud.
Ova slika nema veze sa glupostima o kojima Vanheling prica.
-----------------


Na linku imate dokaze kod kojih ce vam se glava zakruziti.

A pogledni ovo.


a sad bratko pogledaj ovaj znak? vidis li planetu zemlju i otvorenu bibliju gde ona lezi?

4187903.gif

Kao satro na krstu stoji zemlja a na bibliji stoji krst,a u njihovoj crkvi videste li KRST samo obeliski..............

Vanhelsingu, ti si bolestan.
To je misionska ilustracija. Znak krsta i Onoga koji je dao svoj zivot na njmu treba da se objavi po celoj Kugli zemaljskoj.
Odlicna ilustracija.
Ali eto nevernik krsta Hristova i u tome vidi samo neke Kabale i masone, jer to i jeset u njegovom srcu i mislima.
------------------------------

5596508.png

PYRAMID SHAPING AN EYE ON SDA MINISTRY MAGAZINE OCT 2003

Ponovo si pokazao svoj bezobrazluk.
Nije to nikaikvo oko. Zasto ne citas sta pise ispod: GODINA EVANGELIZIRANJA SVETA.

Tri ruke koje su okreute prema globusu predstavljaju TROSTRUKU ANDJEOSKU VEST IZ OTKRIVENJE 14,6-12. KOJA TREBA DA S EOBJavi svetu.

Ali eto nevernik i u tome vidi nekakvu jeres, zato sto ima necistu savest koja ne razlikuje istinu od zablude.

----------------

Pazi ovo Masonska piramida a u piramidi planeta zemlja 3 sestice u obliku ruku rotiraju oko zemlje???sto smo videli u filmu.

TO SAMO MOZE DA bude samo u TVOJA GLUPOST, A JA SAM OBJASNIO STA TO ZA ADVENTISTE ZNACI STO NEMA VEZE SA MASONIMA, NEGO SA BIBLIJOM. Eto da si pokazao da ni u Bibliju ne verujes.

-------------

Bus hvali advente,klintonka,,Bush je clan kulta lobanje,mason i ostali, ima ta slika ovde na forumu a i u internetu.

MA TO TEBI SMETA STO BUS HVALI ADVENTISTE. KOME ON PRIPADA I STA VERUJE, AKO ISTA I VERUJE, TO NEMA VEZE SA adventistima, ONO STO JE REKAO, REKAO JE ISTINU I TA ISTINA TEBI NEDA MIRA. SVAKI NORMALNA I PAMETAN COVEK, AKO JE ISKREN I POSTEN PRIZNACE ONO STO JE I BUS REKAO O ADVENTISTIMA, TO U STAVRI CINJENICE GOVORE.
---------------

Pazi sad NOVI EGIPAT u kazakstanu:

5388195.jpg
PALACE OF PEACE AND RECONCILIATION (CITY OF ASTANA, KAZAKHSTAN)

Astana.

E SAD LJUDI VI SAMI PROCENITE, KAKVE VEZE IMA OVA GLOBALISTICKA IDEJA SA ADVENTISTIMA?
ADVENTISTI NISU GLOBALISTI, NE PRIPADAJU EKUMENSKOM ZAVEZ, ALI PRAVOSLAVNI I DRUGI PROTESTANTI P0RIPADAJU.
PA ONDA NA KOGA SE ODNOSI OVA VANHELINGOVA GLUPOST?
CUDO DA NISI UZEO I MUNARET JEDNE DZAMIJE PA DA KAZES I OBVO JE ADVEMNTISTICKO. VANHELSINGU, DOKLE CES SE JAVNO BRUKATI I SRMOTITI. HTEO SI DA JAVNO OSRAMOSIS ADVENTIUSTE PA OSRAMOTI SEBE.

-----------------------------------------------


Egipat bratko simbol boga ra ili ozirisa



I
mika ce mi kaze kako i piramida oko iz biblije! pa u stvari jeste tamo je opisan egipat kao vrag Gospodnji.

OVO JE ZNAK VANHELSINGA I NJEGOVE SINAGOGE
SADA NAM JER JASNO KOGA ON OVDER ZASTUPA I PROPAGIRA.

Sve najboje

Mikane bratko ja svoj bezobrazluk ne skrivam licimerski kao ti,sto na um to na drum pa sta bude!
Kao prvo piramida je masonska inzinjerija,savremenog sveta!to je simbol egipta,piramida jasno oznacava globalizaciju celog sveta pod jednim vladarom(antihristom)pitam se kako to da ste izabrali bas zemlju,a ne mars ili saturn za vas simbol???cudno je to.

kako to da i na dolaru,na svim reklamama na prodavnicama,casopisima stoji piramida(s Okom ili bez oka)vesti ste vi kamuflatori ali ja sam vest skaner sve vidim.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
na pentagramu !
E stvarno si genije brate. Pa ja ovo ne bi pronašao da živim još 100 godina.

vec sam objasnio da na svakom zasedanju generalnog sabora adventidsticke crkve, uvek se nalazi takav globus.
Na njemu su nekad bile oznacene sve adventisticke crkve u svetu, ond akad nas je relativno bilo malo, a posto broj adventista naglo raste u svetu i posto u pojedinim gradovima svet aima po 40 advnetistickih crkabv, nemouce ih je sve uplaniti, tako da su oznacene samo pokrajnske uprave, unije i divoizije.
Kao sot vidoite, nema to blage veze sa vasim masonima, morate traziti pouzdanije dokaze.
 
Natrag
Top