Reagovanje koje je opravdano

Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Moguce drugarstvo-podsvesno ostavljanje prostora za akciju,znaci nista od drugarstva.
Mozda bi vise pomogla licna iskustva ozenjenih muskaraca koji su ucinili korak dalje,ali ne onih koji su samo stavili jos jednu crtu,jer kriza srednjih godina kuca na vrata.
Ti si vec prosao prve ljubavi,slatko iscekivanje,mastanje i sve one nepoznanice.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
nekako me ova tema privukla iako sam poznata po salama i smehu..meni ovde nista nije smesno..nekako saosecam sa tobom i znam kako ti je..porodica je svetinja i tu nema mnogo sta da se misli..ne smes biti sebican i samo zbog svog zadovoljstva pokvariti neke druge vredne stvari kao sto je gnezdo koje si svio..zbog dece neke stvari moras progutati..ne misli samo na sebe vec na sve tvoje..to ti je moj savet ..a ti najbolje znas sta ces uciniti..
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
nema veze sto je ozenjen cak ozenjeni vise varaju nego momci,uvek postoje neke slatke tajne koje cuvamo u nasem srcu za koje niko ne zna... sto cak nismo podelili ni sa najboljim prijateljem pogotovo ako nam je ostalo u lepom secanju mislim trenutno na prevaru a ovaj covek da toliko voli svoju zenu ne bi dosao u iskusenje da pita ovde da li da vara ili ne ....

ne radi se ovde o klasicnoj prevari. tip nije neki zajebant, ima zenu koja ga voli, zivi u harmoniji, voli i on nju. ovde je u pitanju strast - pojava nekog mladjeg u najboljim godinama i to ume da pomuti musku svest - kod nekih manje kod nekih vise, kod nekih toliko da cak zbog tog jednog sexa razbucaju ceo brak ... dobio je savee i da sam na njegovom mestu, poslusao bih. druga bi prica bila da je nesrecan u braku - tada bi dobio zeleno svetlo. ti si jos mlada, vremenom ces shvatiti da je ljubopitljiva u pravu i ne samo ona ... nije vredno zrtvovati srecan brak zarad jedne mladalacke veceri ...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Znam ja to sve, ali to drzis u glavi ili u srcu, ne ides ka tome da realizujes to. Da je on slobodan i ona pa da ga podrzimo, ali posto je zahebata situacije, realno je i iskreno da kazemo NE. Niko od nas ne bi voleo tako nesto da dozivi.
Konkretno, hvala
Nedoumica je u glavi da li dati tracak povoda i pokusaj, mali, nejasan, jedva primetljiv ili ostati hladan, distanciran, i sacekati sledecu inkarnaciju, ako je bude?
Ali vec u glavi imam , ili mi se cini, odgovor: " mozda u sledecem zivotu".
Nije samo rizik u pitanju, mozda je pogresan umisljaj, mozda je doticna samo kulturna osoba, i ne mogu biti stoka da zbog svog umisljaja uradim korak koji bi sve srusio, osecaj u glavi, alternativu, buducnost i ostalo,
ipak je D. Maksimovic imala osecaj kad je iznedrila pesmu po kojoj je poznata...
Ipak, ruke u zjepove, poslovan odnos, distanca i verovanje da postoje Paralelni svetovi sa svim sto oni nose ???
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Sto da li smo mi sugave i nerealne pa ne umemo da damo savet?

Radoznala, ne češi se gdje te ne svrbi. Niko nije rekao da ste šugave a još manje da ne smijete davati savjete.
Suštinu stvari je donekle dotakla Ivanjuška kada je spomenula racio. Radi se o tome da hormonii i emocije nemaju nikakve veze sa razumom, pa zbog toga i razumni savjeti ne pomažu (bez obzira što vam se on zahvaljuje na njima).
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
pustimo zadovoljstvo jedne noci, jedne kratke veze, nije to problem, iako se mozda cini takvim, to nikad nije opasno niti problem, strast, kratka, za noc, na putu, u drugom gradu, nije opasno, nema posledica, obicno se nikad ne sazna-problem je glava, osecaji, to je opasno, mozda i kriza godina, ali nije to jer nije druga strana neko ko ima 20setak godina ili koju vise, vec mogucnost da, mozda, ispadne mnogo vise, ..., to je opasno, ili pogresno protumaceni signali druge strane, ili u svojoj glavi ?
Kako sam shvatio savete, ostati hladan, distanciran i sacekati neki drugi zivot je licno i drustveno prihvatljivo i nema posledica, koliko god mozda bilo tesko, a ono moguce iz glave, primamljivo, zgodno, ...
Hvala svima u svakom slucaju
LAKSE JE KADA SE CUJE MISLJENJE DRUGIH, u zapadnoj civilizaciji to je osnov resenja mnogih problema i konflikta-razgovor.
Lepo je mislit da smo licno naj pametniji-ali nije realno, i treba to priznat sebi!
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
neka lepe stvari..kao sto su masta kako bi to bilo dobro ..ostanu u glavi..to ponekad moze dosta da pomogne..popravi raspolozenje..rasiri krila i da ti volju za sve..osecas se lepse,ispunjeno..ali opet kazem..neka sve to ostane u tvojoj glavi..jer napravis li korak napred..vise nema nazad..a to je ono sto ti tvoja draga nikad..ali nikad nece oprostiti..ili zaboraviti ako sazna..a na kraju ipak sve se sazna..uvek se provalis na malim stvarima..iako velike dobro smislis..odas se na malima..zelim ti svu srecu ..
 
Natrag
Top