Reagovanje koje je opravdano

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
JA sam smirena. Sto bi se smirivala uopste. :???:

Komentarisem samo sa Crnkom, tj. razmenjujemo misljenja. Ima li tu nesto lose?

Nismo svi isti pa nam tako ni stavovi i misljenja nisu ista.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Cim se ti toliko pitas sta da uradis,mislim da ce ratio pobediti.Ti zelis samo malo ,licno za sebe,ali iz ovoga sto sam procitala,mislim da bi te takvo delo mucilo i proganjalo.
Misli na buducnost a ne jedan trenutak,nije vredno toga.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Da li ti mislis da sve moze da se sakrije? Da li bi ti to svome muzu uradila? Nisi mi jasna uopste. Covek je ozenjen nije momak pa sada da prevari curu. Ajde sto ce zena da ga napusti moze jos i batine da popije. Kada mislis da nece da se sazna tu je Marfijev zakon.

Ima ona narodna:"Zaklela se zemlja raju da se sve tajne sveta znaju." Pogotovu ako zivi u manjem mestu, tu se zna i kad si goluba pustio a kamo li nesto drugo./[/QUOTE


....Bolje da drzi golupcica na svom mestu i ne rizikuje mnogo.....Nije sve u tome.....
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Vise mislim da je on postao nesiguran u svoje misli i svoja osecanja. Trazi odobrenje sa neke strane. Mislim da je na granici da ucini to.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Hvala, svima, misljenja su raznolika,
Pokusao sam dati akcenat na licno ubedjenje, koje mozda u pravoj situaciji , na iskusenju i ne prodje, ne znam ni sam kako bih se ponasao da se prava situacija dogodi, mogucnost, prilika, volimo da verujemo da smo takvi , nekakvi, u glavi, jaki i sigurni bez obzira na osecaje koji mogu prevarit, cesto,
Podsvest kaze, uradi nesto konkretno
svest kaze: ne , nisi takav, nisi lud rizikovat, mozda umisljas.
Savet ili nadsvest kaze: nadji primerenu situaciju i budi blizu, nikad se ne zna ?, pokusaj da je upoznas sa suprugom i nekako napravis buduce druzenje, mada tesko je pravit prijatelje kad imas godine, oni su uglavnom iz detinjstava i imaju ogroman staz-zato su i prijatelji !
Verovatno necu biti pijan, kada odem koji dan da joj pokazem, na poziv, stvari oko racunara, i sigurno necu rizikovat, moguce buduce drugarstvo, zbog umisljaja u svojoj glavi, kao ni rusenje svoje buducnosti...
Desanka M. ili vec koja pesnikinja:
Ljubav je lepa samo dok se ceka, dok je u glavi, ...
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
Da li ti mislis da sve moze da se sakrije? Da li bi ti to svome muzu uradila? Nisi mi jasna uopste. Covek je ozenjen nije momak pa sada da prevari curu. Ajde sto ce zena da ga napusti moze jos i batine da popije. Kada mislis da nece da se sazna tu je Marfijev zakon.

Ima ona narodna:"Zaklela se zemlja raju da se sve tajne sveta znaju." Pogotovu ako zivi u manjem mestu, tu se zna i kad si goluba pustio a kamo li nesto drugo./
nema veze sto je ozenjen cak ozenjeni vise varaju nego momci,uvek postoje neke slatke tajne koje cuvamo u nasem srcu za koje niko ne zna... sto cak nismo podelili ni sa najboljim prijateljem pogotovo ako nam je ostalo u lepom secanju mislim trenutno na prevaru a ovaj covek da toliko voli svoju zenu ne bi dosao u iskusenje da pita ovde da li da vara ili ne ....
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Znam ja to sve, ali to drzis u glavi ili u srcu, ne ides ka tome da realizujes to. Da je on slobodan i ona pa da ga podrzimo, ali posto je zahebata situacije, realno je i iskreno da kazemo NE. Niko od nas ne bi voleo tako nesto da dozivi.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Zašto tražiš razuman odgovor na dilemu koja sa raciom nema ni jednu dodirnu tačku?

I, još od žena ???
 
Natrag
Top