Pc Klinika ~ Doktori za vas kompjuter

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruka
2
gasi se prozor windowsa...help

prije dan-dva pocelo mi se desavati da mi se otvoreni aktivni prozor na trenutak deaktivira...

i dok tipkam ovu poruku na pola rijeci prekine i zastane svakih 20-ak sekundi ,moram kliknuti misem na ekran da bih ponovo aktivirala prozor da nastavim pisati....

mozda je to neka sitnica medju opcijama koju ja neznam prepoznati kao takvu, pa molim sve koji znaju da mi pomognu da rijesim ovaj problem ... yes3
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
39
Potrebna pomoc: ne mogu da otvorim D particiju na uobicajen nacin(dupli klik), vec samo desnim klikom pa na explorer.
 
Član
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2
Pozdrav svima. . :)

Dakle, imam problem sa internetom. . .
Maticna ploca je ASRock P4VM890 R2. 0, i skinuo sam sa njihovog sajta sve drajvere potrebne za maticnu, medju njima i drajver za LAN. . . Neposredno pre instalacije svih drajvera sam reinstalirao windows XP. . . .
I imam problem sada jer internet jednostavno nece da radi, iako sve govori da je sve u redu. . Local Area Connection govori kaze da je veza uspostavljena, brzina je ok, sve je u redu, ali internet jednostavno ne radi. . .
Svi kablovi su dobro prikljuceni i to sam siguran da je sve u redu, jer mi je internet prethodnih dana radio sasvim sasvim lepo, dok mi virus nije napravio odredjenih problema zbog kojih sam radio reinstal sistema. . .
Zamolio bih ako iko ima resenje za ovaj problem da mi pomogne, prilicno sam zavistan od neta. . . :)))
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Koje ti gore lampice na adsl ruteru?
Idi na start, run, kucaj cmd i pritisni ok, u cmd-u kucaj ping 192.168.1.1. Kopiraj nam ovde sadrzaj ekrana.
 
Član
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2
Lampice koje mi sijaju sad su PVR, Lan i Link, dok cetvrta lampica DSL ne sija...a trebalo bi... Zvao sam podrsku oni kazu da nije do njih i da ne znaju zasto mi ne radi... a i dalje mi dole pokazuje da je konektovan i da je brzina 100 Mb/s...

Ono sto si mi rekao cu odraditi kasnije, trenutno nisam u mogucnosti...:)
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
burazeru, ako ti je virus pojeo podatke, uzmi sistemski disk, ubaci i nemoj reinstalirati komp vec uradi repair da obrise stare i iskopira nove
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Potrebna pomoc: ne mogu da otvorim D particiju na uobicajen nacin(dupli klik), vec samo desnim klikom pa na explorer.

Jbg, nisam ovo pre video, obicni antivirus programi ovo ne ciste. Evo ti resenja, ali obavezno skeniraj i USB flash (bolje je mozda da ga formatiras, za svaki slucaj) jer se preko njega najcesce Perlovga virus i prenosi:

Download PRT (Perlovga Removal Tool) 2.5.0.5 Free - Removes Perlovga's bodies and leftovers completely from your computer - Softpedia
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top