Pc Klinika ~ Doktori za vas kompjuter

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
25
1.Uradila sam ovako....Start-Search-InCdReader-Search...i dobila rezultat

-C:\Program Files\Common Files\Nero
-C:\Program Files\Common Files\Nero\InCDReader

Na osnovu ovog rezultata ja bi laicki zakljucila da ne moram nista da radim po pitanju tog inCDRider-a i UDF-a.
Da li sam dovde isla dobro?Mozda se na neki drugi nacin proverava da li ga ima ili nema?

2.Dalje, ako sam u pravu da ne moram da skidam taj InCD,da li to znaci da treba samo da skinem nero rescue agent?

Ako je i 1. i 2. ispravno slede moja dalja pitanja smile3
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
probaj sa nero rescue agentom nista ne kosta.treba isprobati sve opcije. i jos mi reci jel nepozna samo te dvd-ove ili sve.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
25
Crysis,Ne prepoznaje samo ove.Ostali su ok.

Rime,kliknula sam na onaj sajt sto si mi dao za skidanje Nero Rescue Agent.Klknula sam na "Download Nero Rescue Agent" ali izbacuje mi "404 - page not found".


Guglala sam po meni proverenim sajtovima(FleHippo,MajorGeeks,SnapFiles...ali ga nisam nasla.Bojim se da skidam bilo gde.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
25
Koristim Nero 8.Ali nisam sigurna da li sam te diskove rezala sa Nero 6 ili sa osmicom.(Ranije sam imala sesticu.

Crysis,malo sam izmenila prethodni post.Mozda nisi primetio jer smo izgleda pisali u isto vreme.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
otvori nero 8 start smart i ljevo imas opciju add/remove ,kad to kliknes otvori se sve sto ima u neri ,postoji i rescue agent,samo ga stikliraj da izadje na prvu stranu i onda probaj.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
25
Jos nisam resila problem.
Da li neko ima jos neki predlog?
Mozda link za skidanje "Nero Rescue Agent" s obzirom da ,bar meni,onaj koji mi je Rime dao ne funkcionise.Ili mozda nesto drugo...

I ponovicu :
Kazite mi iskreno ako na osnovu mojih pitanja zakljucujete da sam beznadezan slucaj.Bojim se da ne unistim i ono sto bi mozda neko strucan mogao da spasi.

Crysis,znam sta se kaze na kraju yes3 ali mislila sam da to uradim kad resim problem.
Evo,reci cu ti hvala za trud i dobru volju da mi pomognes.
 
Član
Učlanjen(a)
16.09.2009
Poruka
52
problem je u sledecem:
Imam dvd-e koje sam sama rezala.I normalno sam ih otvarala.Proslo je neko vreme i kad sam ponovo htela da pogledam neke diskove izbacuje mi:

"Windows cannot read from this disk.The disk might be corrupted,or it could be using a format that is not compatible with windows"

Napominjem da mi se to ne desava sa svim diskovima vec samo sa pojedinim.Svi su uredno cuvani na istom mestu,ispravno rukovano sa njima (nije bilo masnih ruku ;) ).
Ako moze neko da pomogne ali "step-by-step".
CDRoller, Iso Buster, ima puno programa koji mogu da ocitaju necitljiv disk.
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
1
Pozdrav,

imam BenQ Joybook A52E laptop sa Optiarc DVD RW AD-7530B. Primitio sam da nece da narezuje DVD i CD medije ispravno (komp obavi posao ali nakon rezanja pokazuje prazan disk). A u poslednje vreme ima problem sa čitanjem nekih marki DVD-a, a CD sve cita. U cemu moze da bude problem? Zna li neko kako prevazici ovaj problem i moram li da predjem na operativni sistem Vista? Trenutno sam na XP-u. Koristim Nero 7 i xp burner

Hvala na pomoci

PS. Koji opticki citac da kupim ukoliko mu nema spasa?
 
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
3
Ja samod juče.
Pozdrav . Molim da li neko može da mi da savet koji je Anti virus najbolji na našem tržištu, ili slobodno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top