Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
zavisi kako ko radi. mozes jednu ideju da uradis u vise varijanti. da to bude 5 logoa, i da samo jedan bude taj koji ce se dopasti nekome. zato radis u vise varijanti.
e sad, ako neki izgleda da je na brzinu uradjen, to zavisi od vestine onog koji je radio, ali mozda i od efekta. mozda neko bas zeli takav look.

a takodje moram da priznam, bila sam radoznala pa sam pregledala radove zing93. svaka cast za njegov rad i njegove godine, ali iskreno to je prosek u globalu. nista lose naravno, zato smo ovde da bi komentarisali.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

svi cekaju ponoc :)

Hvala..A sta se desi u ponoc?
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
31
Nema ovde shta da se radi preko 10 minuta...i ja sam malo oduzhio zbog sitnih poteshkoca...ali logo za index page se radi relativno kratko...pogotovo u ovom sluchaju jer je recheno da bude jednostavan...ne da se shminka previshe,previshe efekata...da ne bude jednostavno vidljiv i jasan...
Mogao sam ja da roknem neki font extra ,da ga isprshcem kojekakvim brushevimau pozadini...da se sija kao Grand zavesa...al ne ide...
Mora da se prati koncepcija.
ne mislim da se sminka i ukrasava ko ne znam sta, nego da ostane simple ali opet da izgleda lepo, a neki uzmu pa za tih 10 min stave obicna slova sa 75 glupih efekata... ne bih da se svadjam stvarno, neka ostane na tome da svako ima lepe radove...
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
verovatno neko nece da kaci ovde jos uvek svoj najbolji rad pre ponoci, jer jos uvek traje trka :)


Radovi nisu najbolji bez ikakvih kritisizma.To sto neki oce da uradi ispasce glupi..Ako hoces rad da bude extra,moras da ga postavis da ljudi daju pozitivne i negativne kritike za njega..A to sto kao oces da priredis iznenadjenje sa skrivenim "najboljim radom" onda su ti ljudi pogresili..
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
31
slazem se... :)
a nadam se da nece da budu diskvalifikovani, nigde nije nista pisalo za to...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Radovi nisu najbolji bez ikakvih kritisizma.To sto neki oce da uradi ispasce glupi..Ako hoces rad da bude extra,moras da ga postavis da ljudi daju pozitivne i negativne kritike za njega..A to sto kao oces da priredis iznenadjenje sa skrivenim "najboljim radom" onda su ti ljudi pogresili..

A mozhda ce samo da budu diskvalifikovani zbog prokazivanja pre zavrshetka takmichenja...
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
47
zato sam ja svoje radove okacila na vreme :)

naravno sala, nek kaci ko kad hoce, sloboda izbora.

A mozhda ce samo da budu diskvalifikovani zbog prokazivanja pre zavrshetka takmichenja...

nema to nigde u pravilniku.
mozes da okacis rad. jedino sto rizikujes je da ti neko ukrade ideju.
administracija je dobila sve radove u psd kako su zahtevali, tako da mogu da vrse korekcije kako im volja.
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
31
jos par minuta pa idemoo...
Yeey! ponoc je! sad svi...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top