Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
372
Ma ljudi sto jeste, jeste ZING93 je najjaci sto se tice radova...Na administraciji je samo da odluci koji ce rad....
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Evo nije me mrzelo nakon peha sa strujom pa sam za 14 minuta napravio novi...dobicete preview u ponoc :D
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruka
64
jos jedan brzi
giftsrbanimakonacanweb.gif
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Samo shto to nije logo vec baner...gde si video da logo ima "ozhivljavanje" bilo kog dela?
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
31
bez uvrede ali zasto stalno stavljate po 10 'na brzinu odradjenih'?! zasto ne jednostavno 1 ali onako pravi? zing93 je stavio preko 15 radova ali samo 2-3 vrede, i mislim da i on zna to... jos jednom, ne mislim nista lose...

aaa cekam na odgovor 8 minutaa!!! ja mislio da ce da ide ovo ko chat a ono...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
47
zavisi kako ko radi. mozes jednu ideju da uradis u vise varijanti. da to bude 5 logoa, i da samo jedan bude taj koji ce se dopasti nekome. zato radis u vise varijanti.
e sad, ako neki izgleda da je na brzinu uradjen, to zavisi od vestine onog koji je radio, ali mozda i od efekta. mozda neko bas zeli takav look.

a takodje moram da priznam, bila sam radoznala pa sam pregledala radove zing93. svaka cast za njegov rad i njegove godine, ali iskreno to je prosek u globalu. nista lose naravno, zato smo ovde da bi komentarisali.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

svi cekaju ponoc :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
31
shvatam kad neko uradi jedan u vise varijant tipa promeni boju, proporcije i sl... ali kad neko uradi 1 glup pa jos jedan isto los... i jos kaze ovo sam uradio a 3 min... ne znam...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
bez uvrede ali zasto stalno stavljate po 10 'na brzinu odradjenih'?! zasto ne jednostavno 1 ali onako pravi? zing93 je stavio preko 15 radova ali samo 2-3 vrede, i mislim da i on zna to... jos jednom, ne mislim nista lose...

aaa cekam na odgovor 8 minutaa!!! ja mislio da ce da ide ovo ko chat a ono...

Nema ovde shta da se radi preko 10 minuta...i ja sam malo oduzhio zbog sitnih poteshkoca...ali logo za index page se radi relativno kratko...pogotovo u ovom sluchaju jer je recheno da bude jednostavan...ne da se shminka previshe,previshe efekata...da ne bude jednostavno vidljiv i jasan...
Mogao sam ja da roknem neki font extra ,da ga isprshcem kojekakvim brushevimau pozadini...da se sija kao Grand zavesa...al ne ide...
Mora da se prati koncepcija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top