Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Konkurs za Logo

Drago nam je da mozemo da otvorimo konkurs za logo foruma. Ako znate da radite u photoshopu ili nekom drugom programu, imate volju i zelite da pokazete svoj talenat ovo je prilika za vas.
Konkurs ce trajati do kraja meseca, tacnije od 20.05. - 31.05. 2010

Detalji konkursa:


  • Svaki ucesnik moze da posalje neogranicen broj radova
  • Logo treba da se uklopi u dimenzije 450X100 px
  • Logo treba da bude transparentan, ondosno da se uklapa u bilo koju pozadinu ( pozeljno da se lepse uklapa u svetlu )
  • Nemojte da pravite kvadrat koji ce biti vidljiv, logo treba da se stopi sa pozadinom.
  • Logo treba da sadrzi ime " Serbian Forum " i obavezno nas slogan " Samo Opušteno". Ako uspete negde da ubacite ".org" slobodno to ucinite ali nemojte ovo smatrati pod obaveznim.
  • Logo treba da bude veseo ali takodje mora da bude lako citljiv
  • Dve glavne boje su zelena ( koja se uklapa u trenutnu zelenu foruma ) i crna.
  • Mozete da stavite neku maskotu koja ce u buducnosti predstavljati forum.
  • Logo treba da bude jednostavan
  • Svoje radove slati izkljucivo u formatima programa u kojima ste ih radili ( PSD, CDR,...). Bilo koji radovi u GIF, JPG ili PNG formatima ce automatski biti diskvalifikovani. Takodje, ako saljete u PSD-u obavezno je da se vide svi lajeri. Logoi u samo jednom lajeru nece biti prihvaceni.
  • Radove slati na
    juffh3.png
    ( napisati i vase korisnicko ime sa foruma)

Nagrade:

Uz pretpostavku da ce najbolji radovi biti od strane ljudi koji se time bave pa samim tim vec imaju svoj portfolio ili pak website, nagrade su sledece:

Prvo mesto
  • Vas link od websajta ili portfolia cemo staviti na nas sajt medju prijatelje. Link ce se pojavljivati na svakoj strani foruma a svaki dan ce ga videti preko 20 000 ljudi.
  • Jedan mesec rapidshare premium nalog
  • VIP status na forumu
Drugo mesto
  • Jedan mesec rapidshare premium nalog
  • VIP status na forumu
Trece mesto
  • VIP status na forumu


O pobedniku ce odlucivati SerbianForum Staff a ukoliko bude mnogo zamiljivih radova napravice se javna anketa sa uzim izborom.
Ako imate bilo kakva pitanja mozete ih postaviti ovde.

Sve najbolje i stretan rad
Staff

Kada posaljete logo, on postaje vlasnistvo Serbian Foruma koji nakon toga ima pravo na bilo kakve izmene.
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2010
Poruka
1
.

Dragi moji prijatelji,nemojte mi zamjeriti za moju pasivnost.Ja sam tek početnik na internetu i trebat će mi još dosta vremena da bih njime ovladao.Imam ga radi lične zabave.Ja, inače,imam 87 godina starosti i nisam zainteresovan za neko dublje zalaženje u internetska istraživanja.Tome vjerovatno doprinosi i moje neznanje njegovom širem
i dubljem poznavanju.Inače volim čuti i čitati o svesrpskom bivstvovanju,
kao i o prošlosti u kojoj su živjeli i stvarali naši preci.

Iskreni i prijateljski pozdrav.U potpisu Mlisav Tubin (Milan 1923),Rijeka.
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2010
Poruka
13
Ovaj, a sta fali starom logou?
E, i da, el mora lezaljka? Mnogo ste rigorozni.
Ja bih tu stavio neku fotelju, to bi bilo mnogo
adekvatnije za celu forumsku populaciju i njihov omiljen nacin
opustanja.
Pa nismo na Jamajci!
poz!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
3
slazem se!!!

Ovaj, a sta fali starom logou?
E, i da, el mora lezaljka? Mnogo ste rigorozni.
Ja bih tu stavio neku fotelju, to bi bilo mnogo
adekvatnije za celu forumsku populaciju i njihov omiljen nacin
opustanja.
Pa nismo na Jamajci!
poz!
Ja bih tu stavio neku fotelju, to bi bilo mnogo
adekvatnije za celu forumsku populaciju i njihov omiljen nacin
opustanja.
 
Član
Učlanjen(a)
03.05.2010
Poruka
1
Ljudi,jedva sam "provalio" kako i ovu poruku da pošaljem, a "kamo li" da odradim nešto na računaru,totalni sam "primitivac",ali sam Vaš fan i ne smeta mi ovaj logo, a podržaću i izbor novog.Samo nastavite kao i do sada,Veliki Pozdrav !
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2009
Poruka
1
Hvala vam na obavestenju znam da radim i videa u Pro Sow Godu4 i zainteresovan sam da radim ponudjeni posao kao i izrade slika u programu imikimi.com molio bih obavestenje.Da biste videli moje video radove ukucajte u yu tube moje ime andrijanemes tu mozete pogledati moja videa koje sam sam radio pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2009
Poruka
2
hm...kad meni klijenti traze da u nesto novo ubacim nesto postojece onda mi obicno daju to postojece...
nadam se da ce "staff" okaciti stari logo u nekom "sirovom formatu", ili samo lezaljku da bi ljudi mogli da je iskoriste u novim radovima.
hvala
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
7
Ja ću raditi u corel photo paint-u, pa ću sačuvati kao PSD, ako se već ne primaju CPT fajlovi...:dance2:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top