Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
47
axaxaa... i ja... xP koji si razred/godina?
doduse evo i ja pisme u mraku a majka me 17x terala da spavam... jos 5 min pa odo...


razred i godina? :)

zavrsila sam i srednju i fakultet. dipl ekonomista. radim u jednoj firmi , pa sutra radim drugu smenu, a moja majka uveliko spava :)

nema nama nista od dopisivanja veceras, svi spavaju. sad cu da pustim neki film, dok me konacno ne uspava, jer farma ne pomaze :D
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
31
xax... ja sam 7. razred... :) a majka nece skoro...
ae pratim jos malo sa mobilnog pa odo, a mene ce geografija da uspava... xD
a farma, jok...
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruka
64
izvinite ako sam ispustio neciji rad

svizajedno.gif


svezajedno.gif


forumcl.gif
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Znaci SVAKA TI CAST!
Aha. Hvala sto si i moje stavio iako sad vidim da mi i nisu nesto ;)

Cestitam unapred pobednicima jer ce administracija u toku danasnjeg dana vrv izabrati iglu u plastu sena, imamo mnogo stilova, mnogo talentovanih mogu nazvati i umetnika, imamo devojcicu koja nije procitala da nema nacionalistickih pravila, a radovi su joj zakon (mislim na citiranu), tu je neverovatni Zing koji barata ovim kao Ronaldinjo sa lopticom i Long sa neverovatnim efektima i smislom za celinu... Momci i devojke, svima mnogo srece.

I hvala vam na savetima i pomoci. Ae ziveli :)
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
izvinite ako sam ispustio neciji rad

svizajedno.gif


svezajedno.gif


forumcl.gif

:) Dobro si se setio ovoga...taman dodje suma sumarum na temu ,full.

PS - zonki - kafa i opustenost? ali inace super za obojcu
Zashto mislish da kafa nije u stilu opushtanja? Ja je ne pijem ali kad osetim miris kafe bash mi je gotiva... A i kafa se pije u drushtvu valjda,neshto u fazonu sa Jakobs reklama....tako sam ja bar skontao :D
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
31
pa ne znam, valjda je individualno, meni je prvi utisak bio takav ali kad bolje razmislim mogu da se slozim sa tobom... Na kraju opet to moze nekome da bude caj... :)
Btw hvala gssrb bas sam hteo kazem da treba da stavimo sve radove na jedno mesto...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
47
Aha. Hvala sto si i moje stavio iako sad vidim da mi i nisu nesto ;)

Cestitam unapred pobednicima jer ce administracija u toku danasnjeg dana vrv izabrati iglu u plastu sena, imamo mnogo stilova, mnogo talentovanih mogu nazvati i umetnika, imamo devojcicu koja nije procitala da nema nacionalistickih pravila, a radovi su joj zakon (mislim na citiranu), tu je neverovatni Zing koji barata ovim kao Ronaldinjo sa lopticom i Long sa neverovatnim efektima i smislom za celinu... Momci i devojke, svima mnogo srece.

I hvala vam na savetima i pomoci. Ae ziveli :)

hahha znam znam, al to je samo jedan logo sa grbom. nisam vise udarala po nacionalizmu :D. hvala za pohvale :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
31
ne znam, i ja cekam, celo jutro gedam na svakih 5 minuta... xD
a gde to pise bez nacionalistickih simbola? nigde to nisam naso...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top