Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Ja sa FB-a nemam ni jednog kooperanta osim jednog koji ne govori nas jezik. Nitko drugi nema udjela u tome. Tako da tko god trazi neku uplatu ili nesto slicno, lazno se predstavlja. Nasi kanali se placaju direktno preko stranice i odmah po uplati, kanali se mogu pratiti. Takodjer, dalo bi se raspravljati koliko sam to ja ILEGALAN, ali to je druga tema. Takodjer u njemackoj i austriji, covjek ako nema nekretninu u svom vasnistvu ne moze montirati tanjir. To je po zakonu vec neko vrijeme.

@boki71, hvala na sugestijama. Ovo izgleda dosta lose na screenshotovima. Vidjet cemo kako ce biti sa nasim addonom. LP
 
Hoces da kazes da bilo tko to hoce, ima pravo da stavi tanjir na balkon ukoliko nema drugog nacina da hvata svoje "domace" kanale? To je onda novi zakon koji ne vjerujem da je jos uvijek u praksi, po mom misljenju...
 
Poslednja izmena:
E pa iznajmi stan i stavi sat tanjir na balkon i vidjet cemo sta ce biti. Takodjer, ako zgrada ima razveden sat sistem sa antenama na krovu, mozes se skopcati, ali u glavnom to je podeseno na 13 i 19. Ako hoces 16e, moras zvati firmu koja odrzava taj sat sistem da ti omoguce gledanje navedenog satelita i to ces papreno platiti.

To je nesto sto mi je prenijelo vise od 30 ljudi. Tako da smatram da ne pricam napamet.
 
E pa iznajmi stan i stavi sat tanjir na balkon i vidjet cemo sta ce biti. Takodjer, ako zgrada ima razveden sat sistem sa antenama na krovu, mozes se skopcati, ali u glavnom to je podeseno na 13 i 19. Ako hoces 16e, moras zvati firmu koja odrzava taj sat sistem da ti omoguce gledanje navedenog satelita i to ces papreno platiti.

To je nesto sto mi je prenijelo vise od 30 ljudi. Tako da smatram da ne pricam napamet.
A može li se na balkon staviti štrik za veš, mora li se odvajati belo i šareno....
 
Natrag
Top