Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
1.514
Pa moram da placam kada nisi teo da mi posaljes ono.....Ispade da ja jedini branim Vijetnamce....po meni su oni stvarno ok....malo da se popravi kvalitet na Arenama i super.....imaju jos jednog pretplatnika.....
Nisam poslao jel dogovor kucu gradi ako je receno da se ne deli mora ostati tako i uzgred ti verovatno imas od Losmij to ili identicno a za arene bolje da se pretplatis kod mene http://serbianforum.org/threads/radio-i-tv-album-vol-2.566215/page-485#post-1639128 :beee::roll: samo zbog kvaliteta
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
mislim dasi ovo bas napisao onako kako i treba slazem se u potpunosti mada nisam pretplatnik nit od jednog nit od drugog .. nit imam namjere ali u svakom slucaju total je total .. viet je samo prolazna faza koja ce uskoro pronac svoj poklopac

crunchyroll.png


***Hidden content cannot be quoted.***
Imas slucajno za ovo?
Kod:
http://www.euroleague.livebasketball.tv/
Ne moras ovde,mozes na pp.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
E sad iskreno sto se tice tvviet i sve sto je vezano za njih.

Ovim tekstom zakljucite sami.....

Druga godina mog gledanja Total Tv putem satelita tj. U Februaru ove godine produzio sam na jos 1 godinu i platio 154€ pod 2 sam Total Tv je dodao vise od 10 novih kvalitetnih kanala naravno bez ikakve dodatne novcane nadoknade pod 3 za 14 mjeseci nisam imao ni jedan jedini ispad bilo kojeg kanala tj. Ni jedan jedini problem pod 4 TOTAL TV JE LEGALAN pod 5 izracunajte koliko ja placam mjesecno za razliku od tvviet tj. Koliko oni naplacuju svoju uslugu pod 6 troduplo vise kanala imam za gledanje nego sto tvviet ima u svojoj ponudi ok nemam Arena Sport 1-5 pod 7 putem sklapanja ugovora sa Total Tv dobio sam HD Box od njih dzaba i na kraju daljinski u ruke pali gasi kad zelis uzivas i gledas a ne svaki 10 dana postovani korisnici zamjenite ovo ... ono .. instalirajte novu aplikaciju i sta znam sta sve ne vec ljudima dosadilo to sve jer citam komentare vezano za tvviet putem Facebook-a

Ok svako ima svoje misljenje neko voli ovo neko ono a ja imam svoje bez zamjerke.

Pozdrav

Ne da ne bih platio, ne svida mi se sto moram da uzmen njihov resiver. Imam vec dva, za svaki provajder treba da poredim brdo konzervi.
Kablovci su ispred fino ti daju cam modul, karticu i sve to ustekas u TV. Ne vidim opasnost da bi neko serovao, zato sto bilo koji Smart TV nema takav soft. Nek upare nakon instalacije montera karticu i TV, svaki Smart TV ima svoj serijski i MAC adresu i kraj. Jeftinije za njih, ne mora i resiver kao dodatna oprema.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.625
Ne da ne bih platio, ne svida mi se sto moram da uzmen njihov resiver. Imam vec dva, za svaki provajder treba da poredim brdo konzervi.
Kablovci su ispred fino ti daju cam modul, karticu i sve to ustekas u TV. Ne vidim opasnost da bi neko serovao, zato sto bilo koji Smart TV nema takav soft. Nek upare nakon instalacije montera karticu i TV, svaki Smart TV ima svoj serijski i MAC adresu i kraj. Jeftinije za njih, ne mora i resiver kao dodatna oprema.
Ok .. ja sam uzeo jer je HD Box bio dzabe a satelitsku imam 25 godina ponuda je ok za mene da imam mogucnost ovdje gdje zivim da preko kablovske gledam sve te kanale sigurno bi to i uzeo ok ima par nasih kanala mislim nekih 10-tak al mi se to ne placa izmedju 5-10 € mjesecno posebno SRB .... HR ... BIH kad bi uzeo sve najmanje 20€ mjesecno nema sanse dok nettv plus nudi aplikaciju za Smart tv samo.. dosta mi bilo pune 4 godine gledanja na ovaj nacin Laptop/Tv

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Ne da ne bih platio, ne svida mi se sto moram da uzmen njihov resiver. Imam vec dva, za svaki provajder treba da poredim brdo konzervi.
Kablovci su ispred fino ti daju cam modul, karticu i sve to ustekas u TV. Ne vidim opasnost da bi neko serovao, zato sto bilo koji Smart TV nema takav soft. Nek upare nakon instalacije montera karticu i TV, svaki Smart TV ima svoj serijski i MAC adresu i kraj. Jeftinije za njih, ne mora i resiver kao dodatna oprema.
samo si jednu stvar prevideo total je za siroke narodne mase...;)

@Sota

kupiš kod rusa nstreamload (ima još neka) aplikaciju i gledaš sve ono šta imaš sa udpa na tvu, ako imaš Samsung..
steta sto imaju samo za samsung i lg
 
Natrag
Top