Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
E sad iskreno sto se tice tvviet i sve sto je vezano za njih.

Ovim tekstom zakljucite sami.....

Druga godina mog gledanja Total Tv putem satelita tj. U Februaru ove godine produzio sam na jos 1 godinu i platio 154€ pod 2 sam Total Tv je dodao vise od 10 novih kvalitetnih kanala naravno bez ikakve dodatne novcane nadoknade pod 3 za 14 mjeseci nisam imao ni jedan jedini ispad bilo kojeg kanala tj. Ni jedan jedini problem pod 4 TOTAL TV JE LEGALAN pod 5 izracunajte koliko ja placam mjesecno za razliku od tvviet tj. Koliko oni naplacuju svoju uslugu pod 6 troduplo vise kanala imam za gledanje nego sto tvviet ima u svojoj ponudi ok nemam Arena Sport 1-5 pod 7 putem sklapanja ugovora sa Total Tv dobio sam HD Box od njih dzaba i na kraju daljinski u ruke pali gasi kad zelis uzivas i gledas a ne svaki 10 dana postovani korisnici zamjenite ovo ... ono .. instalirajte novu aplikaciju i sta znam sta sve ne vec ljudima dosadilo to sve jer citam komentare vezano za tvviet putem Facebook-a

Ok svako ima svoje misljenje neko voli ovo neko ono a ja imam svoje bez zamjerke.

Pozdrav

Da, a sta je sa ljudima koji nemaju mogucnost da montiraju sat tanjir? Sta je sa ljudima koji nisu u mogucnosti da u svojoj zemlji nabave total? Sta je sa ljudima koji zele da kanale gledaju na tv-u i na jos dodatna dva uredjaja u stanu? Koliko kosta total sa HBO i ostalim premium kanalima? Takodjer, kakva je opcija raskida ugovora sa totalom?

ja placam zato i trazim da se popravi malo kvalitet arena ,jer samo njih i sk gledam.....

to jest placao sam sada pauziram.....
Arene ubrzo idu u 3MB bitrate

Ne samo to nego je Clan ovog foruma u kooperaciji sa tvviet kojem prezime pocima sa slovom (P) bio je clan ovdje Nick nije bitan imam sve info njegove pa cak i kucni Tel Broj itd... nudio mi je CS da uplatim u HR i kad sam mu postavio pitanje kom placam i koliko je to sigurno i dal poznaje te ljude itd... odovorio je ti uplati pa ce vidimo ja se cujem sa njima ..... svasta nesta nesigurnog ... pa ko jos kome placa bez ikakve garancije ???

Pozdrav
To nije istina i cista je izmisljotina od strane tebe ili tog clana.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
mora biti Kaspersky Internet Security 2015 za windows...ali mora biti validan....
http://serbianforum.org/threads/kaspersky-serijali-sve-ovde.459519/page-184#post-1635891
Imas ovde, pretpostavljam da su ispravni, jer koristim od istog clana samo za drugi av. Jedino mislim da je nezgodno ako istekne kljuc treba se nesto brisati iz registry, za kaspersky ili ga reinstalirati, sa uklanjanjem svih fajlova(snimas instalaciju sa revo uninstaller-om), da bi se ubacio novi key... Mozda da probas bitdefender, uvek mozes da nadjes neki giveaway, i mislim da isto imas licence na forumu...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
SR arene sam podigao na 2mb, ali posto ih strimujem sa polarisa, kvaliteta nije nesto jer je i na satelitu potanko. Mislim da ce poboljsanje na HD arenama biti primjetno kada budu u 3MB.

XBMC addon je skoro pa gotov. Ios app je zavrsena, cekamo samo da apple uvrsti istu u itunes

Enigma2 plugin je gotov, ostalo je jos par dana testiranja i bit ce pusten.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
super je to onda.....ovo su cisto dobronamerne kritike jer recimo evu u xbmc kako vijet izgleda.......sk je ok.....ali arene malkice mutne...mora se popraviti.....jer kod vijeta u vecini slucajeva se ti kanali ponajvise gledaju..

LzFySeq.png

z7sVCKm.png

808QGRK.png
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.708
Da, a sta je sa ljudima koji nemaju mogucnost da montiraju sat tanjir? Sta je sa ljudima koji nisu u mogucnosti da u svojoj zemlji nabave total? Sta je sa ljudima koji zele da kanale gledaju na tv-u i na jos dodatna dva uredjaja u stanu? Koliko kosta total sa HBO i ostalim premium kanalima? Takodjer, kakva je opcija raskida ugovora sa totalom?


Arene ubrzo idu u 3MB bitrate


To nije istina i cista je izmisljotina od strane tebe ili tog clana.
Upamti jednu stvar ja nikad nisam napisao neistinu nemoj da ti sa Facebook kopiram ovdje tog tvog kooperanta.
Sta je sa ljudima pa sta bi bilo ?? Postoje mnogi kablovski operateri kako u srbiji tako i sire a onaj ko zeli satelit ima Total Tv ima Digi itd... i nude sve to sto ti nudis ILEGALNO a sto se tice raskidanja ugovora pa niko nije lud potpisat ugovor znajuci koja je ponuda kanala i za 1 mjesec raskidat ugovor.
Citao sam komentare na fejsu znam sve i jos ti jednom kazem tvoju ponudu gledam sad pa sad dzaba a ti moju Total Tv nemozes samo.... mene ne dira ni najmanje meni ni u dzep ni iz dzepa ali tebi moze da zagusti jer si ILEGALAN i na kraju ko zeli tvoju ponudu siroko mu polje nemam nista protiv.

Pozdrav
 
Natrag
Top