Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
Ja duplirane accounte vidim i u control panelu. Ne treba mi forum da vidim accounte. Takodjer, vecina je u quote koji je vidljiv samo clanovima sa brojem postova koje nikad necu dostici...
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Kako je zabranjena prica o NetTV Plus isto tako treba i ove zabraniti na forumu. Nista drugo do pukoh reklamiranja.
Nettv je zabranjen jer je forum imao problema zbog njih i kako ne bi forum ponovo dolazio u sličnu situaciju molim forumaše da se poštuje to pravilo.
Nema potrebe povezivati ga sa tvvietom jer zbog tvvieta forum nije imao nikakav problem.

Evo vidiš čak i admin boki kupio akaunt :D , ajmo svi da se ugledamo na njega ;)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Da nas placaju kao njega da ih reklamiramo onda bi imali od cega da kupimo acc :D :p

nemogu da prebrojim pare koliko sam placen......treba mi jos jedan da broji ili da kupim brojac novca....

ne pa nije na odmet da cujemo od raznoraznih operatera pa i VietTv,sta nude,ukazemo im na greske ,damo sugestije,pokusamo da popravimo to jer je u interesu svih nas koji smo godinama u ovoj temi da imamo kvalitetniju internet tv.....

Za Pentagon su pricali da je nedodirljiv,dvadeset i nesto nivoa zastite......pa klinac iz Rumunije usao u sam sistem i igrao se sa njima.....Sve sto covek napravi,moze i da srusi.......zato opusteno....

niko nikog ne tera niti prisiljava da placa usluge ovog ili onog operatera.....to je individualna stvar.......
 
Natrag
Top