Zvonko Mihajlovski i Milojko Pantić na Areni Sport!

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nisam video taj snimak na RTS-u. Covek je legenda, da sam znao da su on i Zvonko prenosili utakmicu Spartak - Vojvodina, sigurno bih gledao.
Pozdrav Death, odoh na basket, da iskoristim ovaj lep dan :D

Ima da se skine na netu, možda ga ima i na forumu, ako nema postaviću yes3
Da, to je bio doživljaj sigurno...kad imaš Arenu može ti se yes3
Pozdrav odoh i ja ;)
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
da vam se umešam,"najbolji" par komentatora u Srbiji,Ikad,ja imam sve 4 Arene....pa ću imati čat da ih slušam....

Blago tebi. Prenosi nasih utakmica su na Areni sport 1, ali zato prenosi italijanske i spanske lige uglavnom na Areni 2, 3 i 4. Jos ako imas Sport Klub, mozes da uzivas yes3

Moram da pohvalim i komentatora koji prenosi kosarkaske utakmice na Areni, (mislim da se zove Edin) covek to izvanredno radi i jedan je od boljih komentatora.

Pronasao sam Death i poceo da skidam.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Nije stedeo Milojko ni Toplicu Spasojevica, tadasnjeg predsednika Crvene Zvezde. Nadam sa da ce mu dati da na Areni vodi neku sportsku emisiju, kao i Zvonko Mihajlovski. Bile su nekad dobre sportske emisije, Marko Markovic je vodio "Indirekt", kasnije i Zvonko Mihajlovski, ali ta emisija je mislim 1996 godine prestala da se emituje, ili mozda gresim :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Znam...
Ne verujem da će dobiti odmah, prvo treba malo da se dokaže tj dokažu da su još oni stari yes3
Nemam pojma za Indirekt, davno je bilo :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Znam da je Indirekt bio jos dok se ni ja nisam rodio. Ne mogu da nadjem kad Milojko prica o Spasojevicu, ima samo o smeni trenera Jankovica.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
PANTIĆ I MIHAJLOVSKI PONOVO U AKCIJI


Doajeni sportskog novinarstva Milojko Pantić i Zvonko Mihajlovski vratili se na male ekrane kao komentatori mečeva Jelen Superlige na TV Arena sport


28743.jpg


Bez „starca“ nema udarca!
Povratak dvojice naših najvećih sportskih komentatora Milojka Pantića i Zvonka Mihajlovskog na male ekrane izazvao je veliki bum u javnosti, a ovaj tandem tvrdi da će svojim prenosima pokušati da promeni Srbiju!

Pantić i Mihajlovski su u nedelju zajedno prenosili utakmicu Superlige između Spartaka i Vojvodine na TV Arena, a u razgovoru za Kurir kažu da će ih fudbalska Srbija „trpeti“ do kraja polusezone.

- Odlučili smo da se vratimo na male ekrane jer želimo da Srbiji pokažemo da postoje još neki klubovi osim Zvezde i Partizana. Trenutno smo na probnom radu na TV Arena do kraja jesenjeg dela sezone, a posle ćemo videti - kaže Milojko Pantić.
Na njegovu izjavu za Kurir u prijatnom ćaskanju u jednom beogradskom restoranu nadovezuje se Zvonko Mihajlovski.

- Ukoliko se narodu i poslodavcima svidi ono što ćemo nas dvojica raditi, možda ćemo i u drugom delu sezone nastaviti da radimo prenose utakmica. Samim tim i „večiti derbi“. Milojko će nositi Zvezdin, a ja Partizanov šal i biće to nezaboravan prenos.

Kako sebe nazivaju, dva najstarija mladića među sportskim komentatorima tvrde da su sadašnji komentatori prenose podredili statistici i bespotrebnim informacijama. Takvu situaciju ovaj tandem namerava da promeni.

- Mladi lavovi mlečnih zuba koče fudbalske prenose. Nabacaju gomilu statističkih podataka i ne daju gledaocima da uživaju u igri. Zato smo mi odlučili da naša misija bude vraćanje duše fudbalskim prenosima i ubeđeni smo da će na uspeti - kažu uglas legende sportskog novinarstva.


Predrag Paunović

Možda odemo i na EP

Komentatorski tandem ne veruje da će „orlovi“ uspeti da obezbede plasman na Evropsko prvenstvo u Poljskoj i Ukrajini.

- Daleko je Srbija od plasmana na Evropsko prvenstvo. Ne verujemo da će se to dogoditi. Opet, čuda se događaju... Imamo kvalitet da pobedimo preostalih šest utakmica i odemo dalje, onda ko zna. Možda vas budemo izveštavali odande - najavljuju Mihajlovski i Pantić.


Najdraži lapsusi


Milojko i Zvonko su u karijerama dobili veliki broj priznanja, ali su u narodu ostali upamćeni i po lapsusima.
- Moj najdraži lapsus i nije lapsus. Rekao sam: Na teren izlaze igrači Partizana, a evo i naših! Ne vidim šta je tu lapsus - kroz smeh kaže Pantić.

- Rekao sam Nikenen je skočio 120 kilometara. Kasnije su izračunali da je iz nemačkog Obersdorfa preskočio u Austriju - izjavio je Mihajlovski.


Kurir
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Šta Milojko Pantić i Zvonko Mihajlovski misle o Zvezdi?

Crvena zvezda je slavila u Subotici posle preokreta sa 2:1 protiv Spartak Zlatibor Vode na jednom od najtežih gostovanja, a legendarni Milojko Pantić i Zvonko Mihajlovski su se vratili na komentatorske pozicije. Možete da ih volite ili da mrzite, ali njih dvojica su uvek zanimljivi.

zvezda16.jpg


I ovoga puta je sjajni tandem zablistao, a ono što zaista misle o Crvenoj zvezdi, Spartaku, pa i Partizanu čuli smo u poluvremnu utakmice. Neko je zaboravio da isključi mikforon ili šta već, u svakom slučaju reči Milojka Pantića i Zvonka Mihajlovskog su otišle u etar i već se uveliko preslušavaju na Jutjubu.


Sportski zurnal
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top