Znak da je Armagedon blizu

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Mistery, zbog cega si na posetku ove disskusija stavila tako pogresnu izjavu?
Kako mozes iznostiti neistinu, da JS nikad nuisu menjali svoje ucenje. TO NIJE ISTINA! Menjaki su ga i danas ga menjaju
Ona je mislila na temeljna ucenja vere, kao sto su: Trojstvo, besmrtnost duse, moralni zakon.. A to koliko znamo nisu menjali. Ono sto jesu menjali to su datumi i racunice..
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ona je mislila na temeljna ucenja vere, kao sto su: Trojstvo, besmrtnost duse, moralni zakon.. A to koliko znamo nisu menjali. Ono sto jesu menjali to su datumi i racunice..

Za razliku od relativističke braće po Mileru, koji su datume i računice morali da "odbrane", dok im je sve ostalo promenljivo, u skladu sa omiljenom uzrečicom "duha proroštva" : "A što ne bi moglo", naravno uz to da se kult istog i senke ne dira.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Ona je mislila na temeljna ucenja vere, kao sto su: Trojstvo, besmrtnost duse, moralni zakon.. A to koliko znamo nisu menjali. Ono sto jesu menjali to su datumi i racunice..

Mire, pa za tu njihovu hronologiju povezane su sve istina. Hristovo nevediljivo prisustvo, Drugi dolazak, ispunjenje biblijskih prorocanstava, Pocestak Hristovog hiljadugtodisnjeg carstva na zamlji, kraj 6000 godin, pocetak poslednjeg dela od sedmog dana Bozjeg odmora, Armamgedon, Vaskrsenje i uznistenje na nebo 144,000 verne elite. Eto jo ih izprvog pokusaja nabroji 8.
Drugo, mozes li nam reci kako oni veruju u Morlani zakon? Sta je moralni, obredni ili gradjanski zakonji?
AKO JE MORALNI ZAKON DEKALOG, DA LI DRZE SVE ZAPOVESTI ILI SAMO NEKE?
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
NAJNOVIJA VEST NA FORUMU RELIGIJE.
Stigao je skupozeni poklon forumi.
Darth je konacno priznao:

Dakle. Iako sam sin Rimske Crkve, i po nekim pravoslavcima "papski jeretik", stajem na stranu Pravoslavlja, tačnije SPC.
Religiojske vesti str. 133

Ovo je zaista veliki poklon, jer do sada nismao znali dali je katolik ili pravoslavac. Sada sve znamo!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Mire, pa za tu njihovu hronologiju povezane su sve istina. Hristovo nevediljivo prisustvo, Drugi dolazak, ispunjenje biblijskih prorocanstava, Pocestak Hristovog hiljadugtodisnjeg carstva na zamlji, kraj 6000 godin, pocetak poslednjeg dela od sedmog dana Bozjeg odmora, Armamgedon, Vaskrsenje i uznistenje na nebo 144,000 verne elite. Eto jo ih izprvog pokusaja nabroji 8.
Drugo, mozes li nam reci kako oni veruju u Morlani zakon? Sta je moralni, obredni ili gradjanski zakonji?
AKO JE MORALNI ZAKON DEKALOG, DA LI DRZE SVE ZAPOVESTI ILI SAMO NEKE?
Mani subotu, Pavle rece da pagani srcem drze ono sto je po zakonu, jer im savest svedoci!

Tacno mnogo toga je vezano za datum, ali ne za 1975. 1925. Itd.. vec za 1914.

Ja sam mislio da cemo se baviti sadasnoscu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Mani subotu, Pavle rece da pagani srcem drze ono sto je po zakonu, jer im savest svedoci!

Da, ali oni ne mogu da shvate Svetoga Pavla, brate moj. No, ni to ne bi bilo toliko strašno da nisu u svojoj oholosti pojedinci uzeli da citiraju upravo njega, upravo poslanicu njegovu, koja se velikim delom odnosi na njih.

Koja ih prorokuje. Između ostalih, koji su se pojavljivali, i koji će se pojavljivati sa "evanđeljima" nalaze se i oni, EGWisti.

Tacno mnogo toga je vezano za datum, ali ne za 1975. 1925. Itd.. vec za 1914.

Ja sam mislio da cemo se baviti sadasnoscu.

Ništa nije vezano za datume, ne zaboravi da Bog nije ograničen vremenom. To što zaludni u svojoj posednutosti žele da se "pripreme" za "armagedon" da bi bili "čisti, uredni i pravedni", što su kao i svi sinovi i kćeri anglosaksonskog "obnavljanja" bibliolatrije opsednuti krajem sveta, to je druga priča.

Sadašnjošću??? A, nee, brate, to kod njih tako ne ide.
 
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Ona je mislila na temeljna ucenja vere, kao sto su: Trojstvo, besmrtnost duse, moralni zakon.. A to koliko znamo nisu menjali. Ono sto jesu menjali to su datumi i racunice..
Temeljna ucenja se ne menjaju....
A prorocanstva se tumace....

Mani subotu, Pavle rece da pagani srcem drze ono sto je po zakonu, jer im savest svedoci!

Tacno mnogo toga je vezano za datum, ali ne za 1975. 1925. Itd.. vec za 1914.

Ja sam mislio da cemo se baviti sadasnoscu.
1914 je pocetak " poslednjih Dana"

a zavrsetak - Dan Armagedona se ne zna...
Imamo znake po kojima mozemo videti kada je blizu...
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
U Srbiji je zabelezen prvi slucaj oboljevanja od Korona virusa, i to u gradu sa simbolicnim imenom Subotica.

Naime, ime ovog grada aludira na SUBOTU, a sam Korona virus predstavlja sudove Bozje koji se danas izlivaju na planetu zemlju sa pocetkom 2011 godine, zbog globalnog otpada covecanstva od Boga i njegovog zakona.

Svet, pa i republika Srbija su vec pogazili dve osnovne Bozanske ustanove koje je Bog uspostavio jos u raju, a to su brak i Subota, time sto su srusili ustanovu braka legalizujuci homoseksualizam, a Subotu uvodeci nedeljne zakone na globalnom nivou.

Poplave u Srbiji 2014 godine upravo predstavljaju sudove Bozje zbog legalizacije homoseksualizma na ovim prostorima.

Ovaj slucaj korona virusa je takodje sud Bozji na ovim prostorima zbog inicijative da se u Srbiji po primeru sveta uvede nedeljni zakon, a pocetak ovih sudova su kako je napomenuto odpoceli upravo u gradu sa simbolicnim imenom Subotica, cime je dat Bozanski pecat ovim dogadjajima.

---------------------------------------------------------


Korona virus: Potvrđen prvi slučaj u Srbiji - šta preporučuje Batut

U Srbiji je potvrđen prvi slučaj korona virusa - oboleo je 43-godišnji muškarac iz Subotice.
On je dobro i klinička slika mu se popravlja, rekao je za RTS Vladimir Petrović sa Instituta za javno zdravlje Vojvodine.
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar je izjavio da se zaraženi muškarac nalazi u izolaciji u bolnici u Subotici.


IZVOR: BBS Nevs na Srpskom
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Korona virus je samo bioloski rat, sto se skoro svake godine desava.

Velika Britanija Ekonomski unistava Kinu.

To je samo jos jedan dokaz da zivimo u poslednjim danima.
 
Natrag
Top