Zene za volanom..?

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Potpuno se slazem sa tobom ....brate lave.....ali mislim da im ne odgovara rukohvat rucice menjaca......nisu navikle......yes3

ima fazon na tu foru. kaze ucenica: prva, druga, treca, cetvrta, rikverc

a profesor ce na to: potpuno ste u pravu ali to sto drzite nije rucica menjaca .....
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
ima fazon na tu foru. kaze ucenica: prva, druga, treca, cetvrta, rikverc

a profesor ce na to: potpuno ste u pravu ali to sto drzite nije rucica menjaca .....

Sta je sale bilo ....dosta je....OK....

Zene su u stvari vrlo pazljivi vozaci.....ali obicno pored sebe imaju nepazljivog suvozaca sto ustvari kvari konacnu sliku.....yes3

Evo primera: Ona vozi.....Ja se vozim .....dosadno......ne znam sta cu ca rukama........i naravno " cackam ".....yes3 " Umalo ne izginusmo ".........yes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Sta je sale bilo ....dosta je....OK....

Zene su u stvari vrlo pazljivi vozaci.....ali obicno pored sebe imaju nepazljivog suvozaca sto ustvari kvari konacnu sliku.....yes3

Evo primera: Ona vozi.....Ja se vozim .....dosadno......ne znam sta cu ca rukama........i naravno " cackam ".....yes3 " Umalo ne izginusmo ".........yes3


oh, really? a gde to pise? tvrdim da zene voze slabije od muskaraca pa mozes da me streljas na licu mesta ali tako je sto i svi pokazatelji bilo gde da pogledas to isto pokazuju
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ne mislim da su zene losiji vozaci vec pazljiviji, pa se u tom strahu da ne pogrese obicno

smotaju ...Ako cemo po statistici, zene vozaci imaju manje izazvanih saobracajnih

nesreca...Ali da znaju da nerviraju... znaju....
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
dovoljan je transparent koji nisam ja pisao ali jasno kaze: Pazi!!! Zena za volanom! ...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Što reče ortak danas
-gledaj likušu vozi sa desne strane - pokrenti sudar XD
 
Natrag
Top