Zene za volanom..?

Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
54
Procenat zena koje se snalaze u saobracaju je manji od muskaraca, barem u mome okruzenju. Naravno da ima i zena koje voze fenomenalno, ali su ipak manjina. A statistika sto govori da su muskarci vecinom uzrocnici udesa, ne gleda da su i dalje muskarci vecinom i za volanom. Ako manje voze, logicno i da manje udesa imaju.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.354
Ajd sad da budemo realni....ima ih što voze da ne poveruješ, razbijaju....
....e al take su nekih 10-20 posto. Većinom dobro voze ali brate laganica pa kad stignu.
Znaš ono - ljuljaj me nežno polako - .... Primetio sam da kod većine žena vozača problem je u menjaču, stalno im kriv menjač.....prekratak hod valjda :D

Laganica...Hm nikad ne budi u to siguran bilo je sve i 200 na sat al u sustini jesu laganica al ima ih i sa druge strane...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ajd sad da budemo realni....ima ih što voze da ne poveruješ, razbijaju....
....e al take su nekih 10-20 posto. Većinom dobro voze ali brate laganica pa kad stignu.
Znaš ono - ljuljaj me nežno polako - .... Primetio sam da kod većine žena vozača problem je u menjaču, stalno im kriv menjač.....prekratak hod valjda :D

Potpuno se slazem sa tobom ....brate lave.....ali mislim da im ne odgovara rukohvat rucice menjaca......nisu navikle......yes3
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Žene - vozači , opasnost na putu. U mom gradu ih ima više od muškaraca, a slika je obično ovakva:
to su žešće " ribe ", crne naočare, mobilni obavrzno, kada skreću na neku stranu, pogled je pravo, pogled nikada ne skreće, jer, ona je riba i misli da tako samouvjereno treba da skrene, ne gledajući ima li koga.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Žene - vozači , opasnost na putu. U mom gradu ih ima više od muškaraca, a slika je obično ovakva:
to su žešće " ribe ", crne naočare, mobilni obavrzno, kada skreću na neku stranu, pogled je pravo, pogled nikada ne skreće, jer, ona je riba i misli da tako samouvjereno treba da skrene, ne gledajući ima li koga.

E,ovo ti potpuno verujem.Meni se mnogo puta do sada desilo da me na raskrsnici gde saobracaj regulise znak iako ja nemam prvenstvo prolaza muskarac u drugom vozilu propusti,to je porazavajuce i vrlo omalovazavajuce,s druge strane,mozda misle, bolje da je propustim nego da me udari.Ali,ne dam se ja tako lako.:D
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Ja sam žena vozač. I to, kako kažu, dobar.
Položila sam iz prvog pokušaja i testove i vožnju, nikad nisam bila kažnjena u saobraćaju, na semaforu sam gotovo uvek brža od muškaraca, na autoputu vozim onoliko koliko moj siroti matori auto može da izdrži, a to je najviše 120, posle toga počinje da se trese, i nemam srca da ga mučim.
Bez obzira na sve što se priča, spadam u sigurne vozače, nemam problema sa menjačem, nemam problema sa rikvercom, nemam problema sa parkiranjem bilo gde, što je, za vožnju po Beogradu, gde najviše i vozim, možda i najvažnije.
Elem, čega sam se sve nagledala u saobraćaju od strane žena vozača, potpuno mi je jasno zašto se priča ono što se priča. Bilo je situacija da mi je dolazilo da izađem iz svog auta, uzmem dotičnoj auto, parkiram negde sa strane i nastavim put. Stvarno ih ima totalno nesposobnih. Ali, isto tako ima i nesposobnih muškaraca za volanom. A tek bahatiiiiiiiiiiiih... to je tek strašno.
Al' eto, i moje mišljenje je da ima žena koje su sjajni vozači, ali mnogo manje. Na žalost, tačno je. yes3
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
....Ali, isto tako ima i nesposobnih muškaraca za volanom. A tek bahatiiiiiiiiiiiih... to je tek strašno.
Al' eto, i moje mišljenje je da ima žena koje su sjajni vozači, ali mnogo manje. Na žalost, tačno je. yes3
Ima svakakvih vozača i žena, a bogami i muških, ali slažem se sa tobom da smo u manjini :( ...setih se ovoga

:D

[YOUTUBE]7oxmJJTA_KI&feature[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
hehehe zene..zene..ne lepite tapete ..ne vadite pudrijere na semaforu ..da ne radi pajser..:((
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
E,ovo ti potpuno verujem.Meni se mnogo puta do sada desilo da me na raskrsnici gde saobracaj regulise znak iako ja nemam prvenstvo prolaza muskarac u drugom vozilu propusti,to je porazavajuce i vrlo omalovazavajuce,s druge strane,mozda misle, bolje da je propustim nego da me udari.Ali,ne dam se ja tako lako.:D

Hi,hi, džentlmeni na putu ili oprezni ljudi? I moj muž ih tako propušta ( za svaki slučaj ). I stvarno nikada ne gleda prvenstvo prolaza, jer se u praksi pokazalo kao veoma rizična opcija. Ja sam pokušavala pod stare dane da naučim da vozim, ali je to bila prava katastrofa i odustala sam na vrijeme, na dobrobit civilizacije.:)
 
Natrag
Top